LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

klaus71

New member
Bez reklam
ja wszedłem przez kanał DVB-T.
jednak to nie jest menu serwisowe tylko instalacyjne.
nic ciekawego za bardzo w nim nie ma.
do instalacyjnego potrzebny jednak pilot programowalny - np. logitecha.
 

erzlot

New member
to nie rozumiem kolega pisze że w redcoon był za ok. 7500zł a tyle to kosztuje 55 cali aktualnie nawet 7200 więc gdzie te 2 tysiące oszczędności?

Piszę o sytuacji z maja b.r-wtedy 47 cali kosztował w redcoon.pl ok. 7500zł. W tym samym czasie w redcoon.de kosztował 5500zł. Nawet napisałem do redcoon.pl skąd taka różnica-odpowiedziano mi, że taka jest decyzja product managera.
Sklep eukasa.pl to firma czeska mająca przedstawicielstwo w Pl, ale dostawa była z magazynu w CS.
 

memeczyslaw

New member
High@L5.0 co to wlaściwie jest? czyli na co zwrocic uwage przy ściąganiu filmow w full hd? wiem, że nie nalezy sciągać z dzwiękiem DTS tylko AC3 a co do obrazu jakie trzeba spełniać wymagania? myslałem, ze ten telewizor wszystko odtworzy ;/ aha jeszcze jedno pytanie czy film obsługuje napisy w txt? czy trzeba ja przekonwertować na inny format?
 

Covsky

New member
Witam. TV ten jak i spora większość innych nie obsługuje profilu powyżej 4.1 W praktyce zdarza się że mimo wyświetlenia napisu że nie obsługuje odtwarza poprawnie profil 5.1 Czasami można 5.1 szybko zamienić za pomocą tsMuxera i z powrotem w mkv ale często trzeba konwertować co już czasochłonne i najczęściej niepłacalne. Rozwiązanie ściągać tylko 4.1 i poniżej.

Pytanie z innej beczki. Czy ktoś próbował użyć okularów polaryzacyjnych nie od LG, tzn. np. szklanych. Pzd.

No tak ale film pomimu poczatkowego napisu bledu wyswietla sie normalnie , dopiero po 5 minutach sie wylacza. Czy to jest wina wlasnie tego kodowania ? Z tego co sprawdzilem to chyba 1 film na 10 mial inne kodowanie niz 5.1 i w wiekszosci sa to jakies badziewa w stylu dinozaury,smoki i inne jaszczurki. Normalne filmy maja 5.1. I teraz kazdy film musze konwertowac przez program ktory podales zeby sie odpalal ? Jak sprawa wyglada z innymi telewizorami bo chyba musza na nich chodzic skoro jest robiona glownie taka konwersja. I czy jest mozliwe ze blad jest w innym miejscu bo nie pasuje mi troche ten blad. Tak jak z Krolem Lwem jescze bylo ok bo w ogole sie nie odpala film ale skoro nie czyta telewizor konwersji 5.1 to czemu odpala w innnych filmach pare minut i dopiero pozniej sie wylacza ?
 

marekkurzyna

New member
No tak ale film pomimu poczatkowego napisu bledu wyswietla sie normalnie , dopiero po 5 minutach sie wylacza. Czy to jest wina wlasnie tego kodowania ? Z tego co sprawdzilem to chyba 1 film na 10 mial inne kodowanie niz 5.1 i w wiekszosci sa to jakies badziewa w stylu dinozaury,smoki i inne jaszczurki. Normalne filmy maja 5.1. I teraz kazdy film musze konwertowac przez program ktory podales zeby sie odpalal ? Jak sprawa wyglada z innymi telewizorami bo chyba musza na nich chodzic skoro jest robiona glownie taka konwersja. I czy jest mozliwe ze blad jest w innym miejscu bo nie pasuje mi troche ten blad. Tak jak z Krolem Lwem jescze bylo ok bo w ogole sie nie odpala film ale skoro nie czyta telewizor konwersji 5.1 to czemu odpala w innnych filmach pare minut i dopiero pozniej sie wylacza ?

Witam. Dlaczego po chwili się wył. tego nie wiem. Odnosnie profili nie słyszałem o tv co odtwarzałby powyżej 4.1. Odtwrzacze Blu-ray i inne typu popcorn chwytają wszystko. Większość wydań scenowych jest w 4.1 inne są to jakieś wynalazki typu mHD. Można przerabiać ale lepiej brać linki z dobrych stron. Dużo rzeczy możesz znaleść na filmyhd.net. Prawie wszystkie to 4.1 Pzd
 

andrzeej

Member
Witam. Dlaczego po chwili się wył. tego nie wiem. Odnosnie profili nie słyszałem o tv co odtwarzałby powyżej 4.1. Odtwrzacze Blu-ray i inne typu popcorn chwytają wszystko. Większość wydań scenowych jest w 4.1 inne są to jakieś wynalazki typu mHD. Można przerabiać ale lepiej brać linki z dobrych stron. Dużo rzeczy możesz znaleść na filmyhd.net. Prawie wszystkie to 4.1 Pzd

W takiej sytuacji ciesze sie ze mam tv samsunga jeszcze mi się nie zdarzyło by mi filmu nie odpalił a powiem ze na początku bardzo podobał mi się ten tv:krol:
 

Covsky

New member
no strasznie mnie to wnerwia bo wiadomo ze w 3d tez chcialbym poogladac filmy , w innym przypadku byl bral wiekszy telewozr. Jescze teraz starun ma w promocje samsunda 55 8000 i nawet sie zastanawialem czy uda mi sie toward do media zwrocic ale chyba nie ma takiej mozliwosci.

Problem w tym ze tylko jeden film mi sie nie odpalil , nie wydaje mi sie zeby byl to problem tego formatu 5.1 bo film by sie po prostu nie odpalal . A jest tak ze wylacza sie po kilku minutach normalnego, dobrego i plynnego odtwarzania
 

marekkurzyna

New member
W takiej sytuacji ciesze sie ze mam tv samsunga jeszcze mi się nie zdarzyło by mi filmu nie odpalił a powiem ze na początku bardzo podobał mi się ten tv:krol:

Ten post nic nie wnosi do tematu o LG LW570S, a odnośnie Samsunga (którego też brałem pod uwagę) to mogę tylko powiedzieć że nie jestem zwolennikiem migawek :p
 

Covsky

New member
Ten post nic nie wnosi do tematu o LG LW570S, a odnośnie Samsunga (którego też brałem pod uwagę) to mogę tylko powiedzieć że nie jestem zwolennikiem migawek :p

A sciagales moze jakis film kotry podalem , jakbys mogl zobaczyc czy tez tak bedzie ze odpali sie normalnie i wyjdzie po paru minutach. Szukalem wszedzie i nie znalazlem takiego problemu
 

slawo1711

New member
A sciagales moze jakis film kotry podalem , jakbys mogl zobaczyc czy tez tak bedzie ze odpali sie normalnie i wyjdzie po paru minutach. Szukalem wszedzie i nie znalazlem takiego problemu
Sciągnąłem kilkanaście filmów 3d (nie animowanych) w formacie mkv, dzwięk dts konwertuję do ac3 i pomimo że w kilku miałem info że plik nieprawidłowy wszystko śmiga.Pozdrawiam.
 
Do góry