LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

basq3000

New member
Dołączę się do pytania kolegów ,które permanentnie powraca, czyli imput lag i zdolność do współpracy z grami. Sporo pochlebnych opinii skłania mnie do zakupu tego modelu. Szczególnie pasywne 3D -bajka. Jak miecz katowski , przed zakupem wisi temat gier. Dziś nawet w sklepie podłączyłem lapa po HDMI 1.4 , wrzuciłem FPS-a , no i ...słabo. Modzić w ustawieniach nie mogłem bo nie mój sklep. Nie mniej jednak ja strzelałem sobie a tv sobie. We wcześniejszych postach kolega o zawartym w pseudonimie imieniu Jurek orzekł koniec kłopotów z lagiem (bodajże 20 ms) po wgraniu nowego softu. Czy ktoś może to potwierdzić? może sam kolega poda jakieś źródło?. Chcę przy tv na stałe postawić kompa, plazmy nie chce (sam inżynier z Panasonica mi odradzał). Dziś dzwoniłem do LG i usłyszałem ,że nic o sofcie ani o samym lagu nie wiedzą bo nie mierzą, heh
Może ktoś doda jak z cloudingiem i podświetleniem. Samsunga oprócz ,że szyba, właśnie z tego powodu nie biorę
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
moze ktoś wyrazić konkretną opinie na temat input laga? bo to pytanie ciągle krąży i nie ma jednoznacznej odpowiedzi, czy jest tutaj użytkownik tego telewizora który gra duzo na xboxie 360? jak wygląda gra? czy faktycznie nie da sie na tym grać? aha jeszcze jedno jaki dysk przenośny kupić zeby móc oglądać przez niego filmy? czy dysk 2,5 cala wystarczy? dzieki za pomoc
ja mam samsunga 640GB 2,5" i TV radzi sobie z nim bez problemu...
 

and3k

New member
Hej. Wie ktoś jak włączyć w modelu (42)LV570S menu serwisowe? Zamówiłem ten TV i chciałbym sprawdzić ile ma "przepracowane" godzin jak do mnie dojdzie czy aby sklep nie dał mi TV z wystawy.

Pozdrawiam
 

rkarolek

New member
Na wstępie witam wszystkich forumowiczów :)
Od kilku dni jestem posiadaczem 47LW570S, jak na razie jestem bardzo zadowolony, ale nie mogę sobie poradzić z jednym problemem, a mianowicie brak mi EPG na kanałach z multipleksu z kanałami TVP (okolice Wa-wy) na drugim telewizorze wszystko jest w porządku.
Ktoś ma podobny problem, ew wie o co może chodzić?
 

luk4sek

New member
Problemów z input lagiem nie ma, potwierdzam poprzednie opinie. Osobiście posiadam 47LW5500 i gram na ps3/xbox w singlu i ostro po sieci i nie narzekam.
 

wojtas1980

New member
Witam

Jeżeli chodzi o ustawienia obrazu moge coś takiego polecic, ja ustawiłem wedle zalecenia i jest ok:
blog skalibrju tv/ pl /category / producenci/ lg /

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

wojtas1980

New member
A czy moge prosic o pomoc jak ustawić ten telewizor pod PS3. Gram w fife11 i strasznie zlewa sie obraz przy szybszych akcjach. Pobrałem najnowsze firmware ale problem nadal wystepuje. Proszę o pomoc?

Pozdrawiam
 

wojtas1980

New member
Mam jeszcze pytanie. Czy podczas oglądania CANAL+ HD bądź HBO HD przy szybszym przesuwaniu sie ekranu rozmywa wam się logo stacji bo u mnie jest to strasznie drażniące. Ale to może standard w tym telewizorze albo mam coś źle ustawione. Proszę o pomoc

Pozdrawiam
 

elliotek

New member
A czy moge prosic o pomoc jak ustawić ten telewizor pod PS3. Gram w fife11 i strasznie zlewa sie obraz przy szybszych akcjach. Pobrałem najnowsze firmware ale problem nadal wystepuje. Proszę o pomoc?

Pozdrawiam

Przełącz na tryb obrazu GRA i będzie już ok! To wina dopalaczy obrazu. Radzę też tryb obrazu GRA sobie ustawić bo ten standardowy zbyt mało kolorów posiada.
 

wojtas1980

New member
ustawienia obrazu LG47LW570S

Witam

Po kilku dniach i wielu testach różnych ustawień obrazu chyba mam ustawienia które u mnie wyglądają naprawdę dobrze zwłaszcza na kanałach SD jak i na HD. Jeżeli macie jakieś lepsze ustawienia proszę o info. Podzielę się z wami i proszę o opinie może razem wypracujemy jakieś super ustawienia:

Picture preset: Expert1
Podświetlenie 50
kontrast 85
Jasność: 60
V/H Ostrość: 50
Color: 70
odcień 0
TruMotion: Użytkownika 5-5
Lok.przyciemn.LED: średnie

Kontrola zaawansowana:

Kontrast dynamiczny: średni
redukcja szumu: Wysoka
Redukcja szumów MPEG: średnia
Super rozdzielczość: wł
Poziom czerni: niski
Realne kino: wł
Gama kolorów: BT709
Popr. krawędzi: Wysokie
Filtr koloru: wył
Temp.barw: średnia
gamma: 1,9
Metoda: 2 punkty
wzór: zewnętrzny

reszta same zera
 

and3k

New member
No i nagle zniknęło. I zastanawiam się, czy to nie tym, że TV się trochę nagrzał bardziej czy "po prostu mu przeszło". Jutro z rana jak będzie zimny to się okaże czy będzie to samo.
 
Do góry