LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

greg1000

New member
Niestety w plexie nie działa ten sposób, zainstalowałem Nero i działa, niestety nigdzie nie moge znależć tam opcji zmiany języka, mam film, który mi się włącza po radziecku, a ja chciałbym zmienić na angielski. Zauważyłem, że z nero szybciej startują filmy.
 

mirmil99

New member
Niestety w plexie nie działa ten sposób, zainstalowałem Nero i działa, niestety nigdzie nie moge znależć tam opcji zmiany języka, mam film, który mi się włącza po radziecku, a ja chciałbym zmienić na angielski. Zauważyłem, że z nero szybciej startują filmy.


mkvmerge Gui - aktualny v. 5.0.1 - podswietl interesujaca sciazke i ustaw default track flag na "yes" oraz forced track flag na "yes" - na innych sciazkach zrob na "no"

jezeli chodzi o DTS do AC-3, to znacznie lepiej uzywac "AudioConverter 1.84"

na nero szybciej laduja sie zdjecia, ale mniej mozliwosci konfiguracji...
 

ovner

New member
Walcze teraz z plikami vob i nie moge za nic nawigować po menu płyty. Opanował już to ktoś, czy ten typ tak ma, że voby odtwarza ale jako pliki a nie rip pyty z nawigacją w menu, wyborem języków napisów itp.
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
PLEXI-Nero Media Home

cześć... jestem nowym posiadaczem LG 55LW570S, czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć co to jest ten PLEX czy NERO , do czego służy gdzie się go instaluje(na komputerze czy w telewizorze).
 

Robertd

New member
Witam forumowiczów i mam pytanie do posiadaczy LG 55/47 LW 570 S.
Mam ten telewizor od paru dni i nie mogę sobie poradzić z napisami z odtwarzanych filmów mkv z dysku przenośnego, zauważyłem także że nieaktywna jest ikona NAPISY w opcjach.Czy jest jakiś sposób żeby uaktywnić opcje napisów w tym TV? Pozdrawiam.
 

cherryww

New member
Jak wygląda sprawa obsługi modułów przez gniazdo CI? Mam zamiar zaopatrzyć się w nCAM od N na kartę tylko nie wiem, czy będzie działało wszystko bezproblemowo. Jeśli Ktoś już używa, to prosiłbym o opinię.
 

and3k

New member
Miałem już zamawiać ten tv (ew. LV570s) ale po przeczytaniu tego komentarza:

Wszystko pięknie ładnie ale niestety tylko w teorii.
Rzeczywistość jednak skrzeczy i to mocno, od kilku tygodni bawię się najnowszym dzieckiem LG – 47LW570S. Wnioski są takie:
1. Duża część funkcji interaktywnych odpowiada „Dostępne wkrótce”, a suport LG tak precyzuje termin:

„Nie posiadamy informacji o dokładnej dacie wprowadzenia kolejnych aktualizacji, powinny się one pojawić w drugiej połowie 2011 roku.”

Czyli tak naprawdę zakupiłem TV z funkcjami z których być może będę mógł korzystać w bliżej nieokreślonej przyszłości (a może i nie) . Inaczej rzecz ujmując -klasyczne wciskanie kota w worku.

2. Te funkcje które działają, są w sporej części zaimplementowane w taki sposób że mam wrażenie iż jedynym kryterium była ich obecność a nie możliwość praktycznego wykorzystania prze użytkownika. Bardzo chętnie poczytałbym wpis na blogu opisujący uroki korzystania z serwisu YouTube na najnowszych TV od LG.
I tu znów powołam się na odpowiedź supportu LG:

„Nie przewidujemy wprowadzenia zmian w działaniu aplikacji telewizora.”
Czyli tłumacząc z marketingowego na polski: funkcja jest więc możemy się nią chwalić w materiałach promocyjnych, to że nie nadaje się do użytku to już nie nasz problem.

3.Internet w telewizorze. No niby i jest, problem w tym że na ekranie TV chciało by się mieć dostęp do treści multimedialnych. Tu jednak pojawia się problem, większość takich tresci wymaga wsparcia dla flash player’a w wersji 10.x który nie jest wspierany przez najnowsze produkty LG. I tu znów miejsce na cytat z supportu LG:

„Nie jest planowane wprowadzenie obsługi Flash 10.x w przeglądarce internetowej.”

Mówiąc krótko , kolejna funkcja z której korzyść odnosi głownie dział marketingu LG.

Źródło: Telewizja przyszłości to my

chyba się jednak wstrzymam.

Ktoś może potwierdzić to co wyżej napisane o funkcjach internetowych?
 

joe11

New member
Też czytałem ten post ale on był pisany w czerwcu.Od tego czasu dużo się zmienilo jeżeli chodzi o soft.Wszystko pięknie chodzi.Dodali nawet funkcję Skype ale na razie jest problem z zakupem kamery (dostępna tylko za granicą za około 80$) mam nadzieję żę niedługo będzie dostępna w Polsce.W każdym bądż razie jestem bardzo zadowolony z tego TV (42LW570S) i uważam że w chwili obecnej to w tym przedziale cenowym najlepszy TV Smart 3D
 
Ostatnia edycja:

and3k

New member
@joe11, czyli rozumiem, że oglądanie filmów z youtube każdej jakości działa bez błędnie? na pełnym także?

A jak z animacjami flash na www w przeglądarce?
 

elliotek

New member
Witam, a posiadam model z tematu a dokładnie wersje 47". Posiadam również tv LED Samsung UE47C6500. Wcześniej do Samsunga miałem podpięty cały sprzęt czyli: XBOX, Amplituner, Ferguson Ariva TT PRV, BluRay. Wszystsko pięknie chodziło. Ustawiłem raz obraz jaki mnie zadowalał, i nie musiałem nic kombinować. Więc czy grałem na Xboxie, czy oglądałem TV lub film zawsze był dobry obraz.

No ale naszła mnie ochota na TV 3D a z racji tego, że mam dwa dzienne pokoje Samsung znalazł nowe zastosowanie. A LG dałem do głównego pokoju. Ustawiłem w nim obraz, pod cyfrę+ wszytko ładnie i pięknie! Dopóki nie włączyłem Xboxa (jedyna gra w jaką gram to fifa, obecenie fifa12) wtedy okazało się, że obraz jest brzydki, a dokładnie jak zawodnicy biegają po boisku to murawa się zlewa! Postanowiłem wtedy włączyć tryb GRA i problem minął, ale nie chce za każdym razem zmieniać między GRA o moimi ustawieniami. Nie wiem czy całego problemu nie robi TrueMotion? Czy może jakiś inny parametr? Ale cały czas i tak mam wrażenie, że obraz ładniejszy był na Samsungu. Ale to może kwestia ustawień. I tu pytanie czy ma ktoś jakieś dobre ustawienie, które spełniało by moje warunki:

Dobre, żywe kolory
TrueMotion
Dobra ostrość

Ps. Polecam aplikacje pod iPhone lub telefony z Androidem. Rewelacyjny wtedy robi się pilot do TV wraz z gładzikiem i klawiaturą.
 

don111

Banned
Postanowiłem wtedy włączyć tryb GRA i problem minął, ale nie chce za każdym razem zmieniać między GRA o moimi ustawieniami.
przy wyborze wejścia, naciskasz "oznaczenie wejścia" tam gdzie masz podpiętą konsolę i ustawiasz jako "PC", wtedy problem input laga znika w dowolnym trybie obrazu, choć nie można wybrać true motion z wiadomego powodu
 
Do góry