LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

neo292

Member
Czy ktoś wie co z tą aktualizacją? zrobiłem wszystko tak jak było napisane na stronie lg i od 20 min stoi na 99% z monitem nie odlaczaj zasilania! ile u was trwała ta alualizacja do 04.04.11?
 

1q2w3e

New member
Czy ktoś wie co z tą aktualizacją? zrobiłem wszystko tak jak było napisane na stronie lg i od 20 min stoi na 99% z monitem nie odlaczaj zasilania! ile u was trwała ta alualizacja do 04.04.11?
Poważnie ściągnąłeś ten soft czy sobie jaja robisz bo ja widzę tylko jeden pliczek (Software_Upgrade_Guide(Language_English).ppt) a to jest instrukcja
 

neo292

Member
plik z softem jest na górze pod systemem operacyjnym The latest firmware file v04.04.11 ale uważaj od 30 min stoi u mnie na 99% i lipa nie wiem co mam robić wyłączyć tv? czy co. nie chciałbym uwalić sobie TV !!! POMOCY!!!!!!!!!!!

chwila sprawdziłem jescze raz wcześniej były tam 2 opcje: akualizacja i opis teraz został tylko opis aktualizacji.

ja tę akualizację pobrałem dużo wcześniej.
 
Ostatnia edycja:

1q2w3e

New member
plik z softem jest na górze pod systemem operacyjnym The latest firmware file v04.04.11 ale uważaj od 30 min stoi u mnie na 99% i lipa nie wiem co mam robić wyłączyć tv? czy co. nie chciałbym uwalić sobie TV !!! POMOCY!!!!!!!!!!!

chwila sprawdziłem jescze raz wcześniej były tam 2 opcje: akualizacja i opis teraz został tylko opis aktualizacji.
Jest takie coś "W skład aktualizacji oprogramowania wchodzą sterowniki urządzeń i aktualizacje oprogramowania wewnętrznego przeznaczone tylko dla określonych modeli. Aktualizacje oprogramowania do pobrania nie są dostępne dla wszystkich modeli; wskazówek należy szukać w instrukcji obsługi.

System operacyjny Wszystkie dostępne Windows Vista Windows ME Windows NT Windows 3.1 Window XP Tablet PC Edition Mac OS MS-DOS 6.0 Windows 7 Windows XP Windows 95 LG Firm Windows 2000 Windows 98

The latest firmware file v04.04.11
System operacyjny
Nazwa pliku
Rozmiar
.Windows 2000

Windows NT

Windows 98

Windows 95

Windows 3.1

MS-DOS 6.0

Windows XP

Windows ME

Window XP Tablet PC Edition

Windows Vista

Windows 7

Mac OS

LG Firm
Software_Upgrade_Guide(Language_English).ppt
2,054K" . Jak naciskam "The latest firmware file v04.04.11" to pokazuje się "Back to List
Szczegóły dot.:
The latest firmware file v04.04.11
Software_Upgrade_Guide(Language_English).ppt
Pobierz ten plik
Rozmiar: 2,054K
Systemy operacyjne: Windows 2000 , Windows NT , Windows 98 , Windows 95 , Windows 3.1 , MS-DOS 6.0 , Windows XP , Windows ME , Window XP Tablet PC Edition , Windows Vista , Windows 7 , Mac OS , LG Firm " Jak ncisnę pobierz to pobiera instrukcję.


.
 

neo292

Member
Chwila sprawdziłem jescze raz wcześniej były tam 2 opcje: akualizacja i opis teraz został tylko opis aktualizacji.

ja tę akualizację pobrałem dużo wcześniej. Ale teraz wiem czemu ją usunęli! chyba było coś nie tak z nią. ale dla mnie jest już chyba za poźno od 40 min stoi na 99% poczekam godzinę i wyłączam tv z sieci.
 

neo292

Member
Plik waży 170 MB przez pocztę nie pójdzie. Ale i tak odradzam tę aktualizację! nie może być tak, że od godziny prawie jest zwiecha. Jak bardzo chcesz to wrzucę na jakiś serwer może u Ciebie zadziała ale robisz to na własne RYZYKO!!!
 

joe11

New member
Soft staje na 99% ale trzeba wyłączyć TV z prądu i poczekać ze 3 min i włączyć i wszystko ok.Soft zaktualizowany do 04.04.11.Też miałem stracha ale wszystko ok.
 

neo292

Member
UFF................ dzięki wyłączyłem TV i włączyłem a tu zonk! po kilku minutach znowu ON i działa, soft 04.04.11. Ale co się KU.WA strachu najadłem to MASAKRA zostać prze dni wolne bez takiego TV. Jak ktoś chce to właśnie wrzucam firmware na serwer za jakąś godzinkę będzie do pobrania wtedy zapodam link.
 

ovner

New member
Rzeczywiście jest tylko plik Software_Upgrade_Guide(Language_English).ppt , wcześniej był ponad 167 megowy zip z softem, sprawdźcie ten link
Kod:
 http://www.lg.com/lgecs.downloadFile.ldwf?DOC_ID=KRSWD000006568&ORIGINAL_NAME_b1_a1=The_latest_firmware_file_v04.04.11.zip&FILE_NAME=KRSWD000006568-b1-a3.zip&TC=DwnCmd
Z opisu wynika jasno
Kod:
[B]The latest firmware file for upgrade[/B]

[What's new?]
Improve satellite channel receiving sensitivity.
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Cos widocznie jest nie tak z nowym oprogramowaniem skoro usuneli go z www. Na sile nie aktualizujcie tv cos pojdzie nie tak i bedzie lament.
Zaczekajcie, aż LG wrzuci cos nowego.
 

1q2w3e

New member
Rzeczywiście jest tylko plik Software_Upgrade_Guide(Language_English).ppt , wcześniej był ponad 167 megowy zip z softem, sprawdźcie ten link
Kod:
 http://www.lg.com/lgecs.downloadFile.ldwf?DOC_ID=KRSWD000006568&ORIGINAL_NAME_b1_a1=The_latest_firmware_file_v04.04.11.zip&FILE_NAME=KRSWD000006568-b1-a3.zip&TC=DwnCmd
Z opisu wynika jasno
Kod:
[B]The latest firmware file for upgrade[/B]

[What's new?]
Improve satellite channel receiving sensitivity.
Dzięki serdeczne. Ściągnąłem, wgrałem, wszystko działa, SKYPE jest tylko gdzie kupić kamerę :)
 

katt

New member
przymierzam sie do zakupu i mam pytanie:
jeżeli mam film tylko z dźwiekiem 5.1 to sam telewizor go odtworzy(nie mam kina domowego), będzie słychać dźwięk czy nie?
 
Do góry