LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

memeczyslaw

New member
witam moze jakiś użytkownik sie wypowiedzieć jak to jest wkońcu z tym 3d? bo bylem ogladac ten telewizor w sklepie i efekt jest beznadziejny, obiekty wychodzą minimalnie z obrazu a do tego sa rozmazane i niewyraźne, ogladalem za to jakiś telewizor sony z drogimi okularami i efekt jest miażdżący wszystko wychodzi z ekranu z niesamowitą głębią, jak to wkońcu jest? ile warta jest ta technologia cinema 3d? w internecie wyczytalem ze efekt jest bardzo dobry a w rzeczywistości jest słaby, moze to kwestia jakiś ustawień?
 

neo292

Member
Ludzie!!!!! Każdy musi sam ocenić wrażenia 3d. Dla jednego widoczne linie na tv z 30cm będą nie do przyjęcia mimo, że normalnie ogląda z 3 metrów, dla innego "nie pełne" full hd, mimo, że obraz wymiata. Proponuję ściągnąć sobie demko LG promotion 3D clip in side by side format ze strony Free HD 3D lub inne i przetestować tzn nagrać na pena i wio po marketach. NIGDY, powtarzam NIGDY NIKT nie ma jednakowych upodobań, wrażliwości ani spstrzegawczości w stosunku do obrazu 3d. Testujcie i kupujcie na podstawie własnych upodobań i głebokości kieszeni oczywiście. Pozdrawiam wszystkich maniaków 3d
 

1q2w3e

New member
witam moze jakiś użytkownik sie wypowiedzieć jak to jest wkońcu z tym 3d? bo bylem ogladac ten telewizor w sklepie i efekt jest beznadziejny, obiekty wychodzą minimalnie z obrazu a do tego sa rozmazane i niewyraźne, ogladalem za to jakiś telewizor sony z drogimi okularami i efekt jest miażdżący wszystko wychodzi z ekranu z niesamowitą głębią, jak to wkońcu jest? ile warta jest ta technologia cinema 3d? w internecie wyczytalem ze efekt jest bardzo dobry a w rzeczywistości jest słaby, moze to kwestia jakiś ustawień?
może była włączona konwersja z 2d do 3d bo filmy 3d nawet te pobrane z internetu (mini hd) działają znakomicie wszystko wyłazi z telewizora
 

1q2w3e

New member
zapewniam Ciebie, że filmy 3d na tym tv działają rewelacyjnie. Ja chodziłem po sklepach 2 tygodnie z pendrivem (filmy i bajki mini hd). Pod uwagę brałem Samsung UE6500 i LG LW570S. Od wczoraj mam go w domu (LG LW570S). Sony i Panasonic odrazu odrzuciłem - Panasonic w 3d ma bardzo ciemny obraz, jak będziesz patrzył na Sony to przechyl głowę w lewo lub w prawo - obraz znika załkowicie w LG możesz oglądać na leżąco.
 

elliotek

New member
U mnie demo lg wymiata. Obraz rewelacyjny, efekty genialne. Trudno żeby było inaczej skoro takie demo jest napicyowane efektami, żeby zachęcić kupującego, a skoro takie demo Cię zniechęciło to cos tu jest nie tak. Mam kilka demonstracyjnych filmów od rożnych producentów i każde na moim lg wyglada rewelacyjnie. A co najważniejsze nie męczy tak oczu. I moje dzieci w wieku 5 i 2,5 roku bez problemu oglądają bajki w 3d.
 

memeczyslaw

New member
zniechęciło mnie jak i mojego kolege oboje byliśmy zniechęceni po zobaczeniu tego dema nie wiem w czym tkwił problem skoro mówicie ze efekty powalają

ok neo292 pościągam sobie probki 3d i w sklepie sproboje przetestować
 

gosc_niedzie

New member
Też oglądałem to demo w RTVEUROAGD na 55" LW570s, najpierw syf malaria, potem jak się schyliłem, że miałem głowę mniej więcej na wysokości TV pojawił się efekt 3D, a potem jak dodatkowo się cofnąłem 3 kroki- zginęły poziome paski i byłem w szoku SUPER ZAJEBISTY EFEKT, wcześniej oglądałem Avatara na VT30 i nie byłem zachwycony- obraz był zbyt ciemny. Piszę bo za chwilę jak już odłożyłem okulary przyszedł klient, założył oczka, spojrzał z bliska, z góry- skrzywił się i szybko poszedł w stronę innych odbiorników.
Mam pytanie: planuje zakup odbiornika 37-42", w jakiej odległości trzeba siedzieć od ekranu 42LW570s żeby nie widzieć pasków? Pytam gdyż mam mały pokój- odległość ok 1,5m.
 
Ostatnia edycja:

1q2w3e

New member
Czy ktoś mi powie jak pobrać firmware ze stron LG bo ja nie mogę. Zanim odpowiecie to proszę sprawdzić. TV sam się uaktualnia do wersji 4.00.18.
 

laserer

New member
mam małe pytanko.
Jakie macie ustawienie korekty 3d lewo/prawo czy prawo/lewo i jaka jest różnica między jednym ustawieniem a drugim?


czy ktoś z posiadaczy modelu 32 cale (najlepiej lw570s) może mi napisać czy ma aktywną opcję "Lok.przyciemn.LED" ?
napisz mi jak to znaleźć bo szukam i nie mogę znaleźć
 

gary1985

New member
Może ja tez się wypowiem.Długo zastanawiałem się nad tv 3d.Wybór padł na LG nie żałuje żadnej wydanej zł.Obraz jest wyśmienity.Filmy 3d ogląda się z czystą przyjemnością.Również gram na ps3 i nie ma żadnych il.Jestem zadowolony mega z zakupu tego tv.
 

1q2w3e

New member
Szanowni koledzy. Jeżeli ktoś ma soft, który dogrywa skype to bardzo proszę o podanie jakiegoś linka do pobrania. Na stronie LG nic nie widzę a tv pobrał wersję 4.00.18, w której nie ma skype.
 
Do góry