Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

strazakp

Banned
Jak można odrzucić tv, ze względu na jakiś odtwarzacz?
Szczególnie, że obraz super jak piszesz. To chyba podstawa.
Dla mnie najważniejsza jest jakość obrazu i tv mógłby nie mieć żadnych funkcji, od tego są przystawki.
Napisałem że obraz super? Jeżeli tak to sorry :) Obraz jest poprawny ale nie super i jakiś taki bez wyraźnych kolorów na które licze że będą w Sony. Odtwarzacz to dodatek i fajnie jak jest kompletny ale nie jest to priorytet, choć nie ukrywam że chciałem mieć TV który odtworzy wszystko z USB i będzie można sprawnie przeglądać fotki które będą pogrupowane na TV tak samo jak na dysku czy penie...a w Pansie jest z tym kiepsko.
Ok, to nie do mnie pisales ;-)
 
Ostatnia edycja:

karneol

New member
Jak można odrzucić tv, ze względu na jakiś odtwarzacz?
Szczególnie, że obraz super jak piszesz. To chyba podstawa.
Dla mnie najważniejsza jest jakość obrazu i tv mógłby nie mieć żadnych funkcji, od tego są przystawki.
Mam gdzieś przystawki oglądam dużo filmów z pena i ważne dla mnie by wszystko czytał
 

strazakp

Banned
Podobnie jak Ty szukam najlepszego TV do 5 tyś
Waham się między Sony 55XD8505 a Samsungiem KS7000, niestety Panasa odrzuciłem ze względu na odtwarzacz multimediów,choć obraz super
Dlaczego nie bierzesz samsunga pod uwagę
Samsung ks7000 = kiepską jakoś wykonania i cena ponad budżet. Poczytaj o serii ks.
 

WuMike

New member
Bez reklam
A może jest ktoś z Gdańska kto ma Sony xd8505??? Chętnie bym odwiedził i zetknął ;-)

Nie, bo po co, skoro są lepsze...? :p

Kolory Ci się nie podobają? To ciekawe, bo po kalibracji są bardzo dobre, podobne jak w Sony, Samsungu Ks. Pokazują to dobitnie testy na forach specjalistycznych. Jeżeli lubisz jaskrawe i nienaturalnie podbite barwy i tony, zawsze możesz pobawić się ustawieniami, jak choćby Color Remaster.
 

karneol

New member
Samsung ks7000 = kiepską jakoś wykonania i cena ponad budżet. Poczytaj o serii ks.
Właśnie że przeczytałem to całe i na sąsiednim też i 1 czy 2 bad pixele wg. mnie nie dyskwalifikują tego TV ( no chyba że kogoś jara oglądanie kolorowych planszy),Ramka też nie problem ze spasowaniem.
cenowo do 5 tyś i tańszy od dx750
No ale ok to nie temat o samsungu czekam na Twoje wrażenia odnośnie Sony
 

strazakp

Banned
Przyszedłem rano z roboty z posatnowiłem nagrać krótki film z moich ustawień obrazu na tv i tego jak to wszystko widać. Filmik ma ok 10min i włąsnie go wrzycam na Yt to poźniej wrzuce link.
ponadto sprawdziłem sobie film na biueray z xbox...jakos ten film/jakosc nie zrobiła na mnie wow :-( Moze to kwestia jakichs ustawien bo na moich ustawieniach (prawdziwe kino) jest gorzej niż na fabrycznych (kinowy). Jak uruchamiłem z usb "włądce Pierscieni" w blueray to jest całkiem OK.
Podłączyłem tez dysk pod usb i sprawdzam na kilkunastu filmach jak to jest z odtwarzaniem tych filmów,napisów i dźwieku. Jest tak że jest róznie...Czasem nie czyta napisów, czasem bez dzwięku...ogólnie nie ma pewności co to pełnego odczytu.
W zasadzie to napisów nie czyta mi wcale...

Ogólnie jezeli chodzi o wielkosc tv to nie spodziewałem sie ze tak szybko przywykne to 58" tzn ze tak mi sie oczy szybko przyzwyczjają...juz bym chciał 65" ;-)))
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Już ci zablokowali filmik, co żeś tam wrzucił ;-)
Pewnie chodzi im o to że były skróty meczów piłki z Eurosport lub jakies inne kanały tv. Nic tam taiego nie było tylko przerzucanie po kanałach tv.

Pokaże o co mi chodzi yutaj https://www.youtube.com/watch?v=N1BInFAksmM&t=166s
Co to są za ustawienia w 2:30 minucie filmu? chodzi o tą 3,4 i 5 pozycje. U mnie one są wygaszone i wyłączone. Do czego służą?
 
Ostatnia edycja:

hpiotrekh

New member
Sama ilość rdzeni nic nie znaczy. Cztery rdzenie w komputerze stacjonarnym zjadają wydajnością osiem rdzeni ze smartfonów
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Zwykły chwyt marketingowy żebyś złapał bagcyla że twój telefon ma więcej rdzeni niż inne stacjonarne. Ale działa to inaczej. Tak samo aparaty, w moim z1 compact aparat ma 20 mpx a nie robi to lepszych zdjęć niż lustrzanka z 10 mpx. Ale to inna inszość.

strażak, to że coś się nie pali to może być że dany kanał nie obsługuje jakiejś opcji, lub jedna opcja jest wyłączona bo jest włączone coś innego lub wyłączone. Np, sterowanie adaptacyjne podświetlenia jak będzie wyłączone to nie włączysz Dynamic Range... i tam jeszcze coś jest ale ja sie już przestałem tym bawić jak ustawiłem tv pod siebie. To nie ma sensu. Jedź po sony lepiej
 

Malix7

Member
Bawiłem się takim Sony wczoraj w sklepie i powiem wam że to jest chyba tv który ja osobiście bym wybrał :) Strażak do kiedy możesz oddać Panasia?
 

strazakp

Banned
Na pewno daję, tylko pewnie ja bym sobię dodał kolorków po kalibracji bo lubie nasycone kolory :)
ja włąsnie tez lubie takie kolory a brakuje mi tego w Panasie.
To mówisz/piszesz ze oglądałes tego xd85 i jest OK? Mam nadzieje ze nie bede żałował tej zamiany i tych kilkuset zł. ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry