Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

pepka

Member
Bez reklam
Do Twojego Panasa ciężko uczciwie porównać (bo jest to konkurent 750-ki)... no i będzie po "kalibracji" ;-)
Nie mniej fajny telewizor, szkoda tylko, że na IPS (ale niektórym to nie przeszkadza).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

strazakp

Banned
Do Twojego Panasa ciężko uczciwie porównać (bo jest to konkurent 750-ki)... no i będzie po "kalibracji" ;-)
Nie mniej fajny telewizor, szkoda tylko, że na IPS (ale niektórym to nie przeszkadza).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
zdaje sobie sprawe ze to nie sa konkurenci ale tez wiem ze musze dopłacić do mojego by kupic sony. chwilowo brałem pod uwage dx750 ale jednak to ta sama marka co mój obecny tv i bałem sie ze moge duzej roznicy nie zauwazyc...a Sony to juz inna marka i inna technologia obrazu wiec pewnie bedzie inaczej...mam nadzieje lepiej.
 

Malix7

Member
ja włąsnie tez lubie takie kolory a brakuje mi tego w Panasie.
To mówisz/piszesz ze oglądałes tego xd85 i jest OK? Mam nadzieje ze nie bede żałował tej zamiany i tych kilkuset zł. ;-)

Ja bym Panasia nie kupił ze względu na jakiś taki wyprany obraz, odrazu mi się to rzuciło w oczy i ustawienia nie wiele zmieniały, dziwnie jakoś było, tylko ja bawiłem się dx780
 

strazakp

Banned
Ja bym Panasia nie kupił ze względu na jakiś taki wyprany obraz, odrazu mi się to rzuciło w oczy i ustawienia nie wiele zmieniały, dziwnie jakoś było, tylko ja bawiłem się dx780
Czyli "bawiłes" sie w sumie wyzszym modelem niz mój i wg Ciebie kiepsko...
Mam zamiar jutro pojechac oddac Panasa. Mam nadzieje ze w ME nie beda krecic nosem na zwrot i nie beda szukac tzw dziury w całym....zobaczymy... ;-)

P.S. Włąśnie dostałem zakupioną sobie grę na xbox Forza Motorsport6 ;-) Gra super!!! Kurde...Panas i jego 60Hz daje rade w szybkim ruchu a ruch jest szybki :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak widać każdy ma inne potrzeby.
To co jest dla jednego dobre dla drugiego jest słabe...
 

Malix7

Member
Dokładnie tak, dlatego po jakiś wskazówkach każdy powinien iśc do sklepu i na swoich materiałach testować i wybierać co się najbardziej podoba.
Strażak ty chyba nie wiesz na czym polega praca matrycy 120Hz i bardzo ci tego zazdroszczę :) Jeszcze do niedawna sam nie miałem świadomości jaka jest różnica ale teraz mądry Polak po szkodzie.
 

strazakp

Banned
Na stronach internetowych firm
Panasonic.pl
Sony.pl
Są już nowe modele TV na 2107 rok!!! Niestety jeszcze nie ma podanych cen :-( pewnie pojawia się na dniach. Jestem ciekawy ile będzie kosztował xe85
 

strazakp

Banned
He he i znowu będziesz czekał?
Nie! Czekał nie będę bo dostepne dla mnie ceny pewnie będą jesienią lub później. Obstawiam że Sony 55xe85 będzie kosztował ok 7000zl...a to duuuuzo za dużo! Jutro oddam Panasa i wezme 100Hz Sony od kolegi z forum.
Mam nadzieję że 100/120hz zrobi wrażenie.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Kupe zrobi a nie wrażenie :cry: :popcorn: :niewiem::fool::lol::banned:
Masz 5 tyś na tv, za pół roku teże będziesz miał 5 tyś? Nie możesz dołożyć? Odłożyć? Dorobić? Jakaś fucha itp?
 

pepka

Member
Bez reklam
Nie dostrzegałeś mankamentu matrycy 60, nie docenisz 120 ;-).
Co innego gdyby stały koło siebie, choć i tak dużo zależy od polepszaczy. Akurat Panasonic ma je całkiem dobre i daje radę.
 

strazakp

Banned
Kupe zrobi a nie wrażenie :cry: :popcorn: :niewiem::fool::lol::banned:
Masz 5 tyś na tv, za pół roku teże będziesz miał 5 tyś? Nie możesz dołożyć? Odłożyć? Dorobić? Jakaś fucha itp?
Nie chodzi o to że nie mam kasy. Już pisałem kiedyś że kasę mam i mógłbym kupić TV nawet za kilkanaście tys zł i nie bylyby to moje ostatnie pieniadze a bidzet domowy tez by nie byl mocno nadszarpniety ;-) ale nie chce! Mój budżet na TV jest taki a nie inny i tyle.
 

strazakp

Banned
A musisz mieć tv z 4K?
Zakup TV w 4k traktuje jako inwestycję na przyszłość. Wiem że to śmiesznie brzmi jeżeli chodzi o TV ale nie mam zamiaru zmieniać TV wcześniej niż za 5-6lat (o ile się nie zepsuje wcześniej). Dotychczasowy TV mam ponad 8 lat a zmieniam tylko dlatego bo 40" to już trochę mało do salonu. Wiem że mało jest materiału 4k ale już na Xbox one s coś tam mam a co będzie za np 2lata to nie wiadomo choć pewnie technologia przyspieszy. Full HD to będzie dla mnie krok w tył.
 

Waldorff

Member
Zakup TV w 4k traktuje jako inwestycję na przyszłość. Wiem że to śmiesznie brzmi jeżeli chodzi o TV ale nie mam zamiaru zmieniać TV wcześniej niż za 5-6lat (o ile się nie zepsuje wcześniej). Dotychczasowy TV mam ponad 8 lat a zmieniam tylko dlatego bo 40" to już trochę mało do salonu. Wiem że mało jest materiału 4k ale już na Xbox one s coś tam mam a co będzie za np 2lata to nie wiadomo choć pewnie technologia przyspieszy. Full HD to będzie dla mnie krok w tył.

Ok, przynajmniej jasne podejście.

Z Xboxem akurat sprawa wygląda tak, że często ma problem ogarnąć zwykłe FHD w rozsądnej płynności a co dopiero 4K. Nawet ta nowsza wersja "S" to nic innego jak stary Xbox z minimalnie podkręconymi zegarami i interpolowanym FHD do 4K, aby napisać że jest 4K, ale ok. Z Playstation Pro podobna sytuacja, tyle, że sprzęt jest mocniejszy, ale nie w takim stopniu aby natywnie i bez trików z interpolacją obsłużyć 4K. Może ogarnie temat coś, co na razie nazywa się "Scorpio" i będzie w końcu 4K bez ściemy.
Ja akurat myślę, że 4K u Nas upowszechni się właśnie za jakieś 4-5 lat. Ale kto wie, może będzie inaczej.

Pozostaje mieć nadzieję, że uda Ci się trafić w końcu tv, który podpasuje Ci pod każdym względem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry