Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja nie mam na każdym filmie 4k. Mam tak samo jak ty. Na filmach demo LG nie mam w ogole 4k tylko albo 1920 albo coś powyżej 2000... Nawet zwróciłem uwage, że lecifilm w 4k a potem rozdziałka spada niewiedząc czemu.. Ale mi to nie przeszkadza, bo na yt nie oglądam praktycznie nic. Ucho prezesa i kabarety. Tam nic nie ma.

Po raz kolejny pisze, kto poda 10 przydatnych aplikacji na tv z androidem. Bo większość sie podnieca jak Rocco przed sceną, ale nie ma listy w dalszym ciągu :/

Teraz oglądam 13h na peesczwóreczce i jest 3840x2160 24Hz :p
W/g niektórych to chyba obraz skacze, przycina kij wie co. A tu nic. Lux. W grach jest tak samo. Tam nie trzeba 100Hz
 

kuba378

Active member
Strażak oddaj TV, weź kase i poczekaj na nowości 2017, wtedy powinien XD93 być jeszcze tańszy, do tego czasu trochę jeszcze dozbieraj, gwarantuje Ci efekt WOW.
 

strazakp

Banned
Strażak oddaj TV, weź kase i poczekaj na nowości 2017, wtedy powinien XD93 być jeszcze tańszy, do tego czasu trochę jeszcze dozbieraj, gwarantuje Ci efekt WOW.
To czekanie może trwać kilka.dobrych mcy
Nie chodzi o to ze nie mam kasy i musialbym cos dozbierać bo ja kasę mam nawet na najlepszy tv jaki jest w sklepach ale tv to tylko tv i nie chce dać sie zwariować z kupowaniem najlepszego modelu na rynku. Chce kupic optymalnie najlepszy do 5000zl i nic więcej. 55xd93 kiedy będzie kosztował 5tys zl??? Pewnie najwcześniej po wakacjach a ja nie wiem czy chce teraz tyle czekać jak juz zasmakowałem dużego tv ;-) a teraz mam wieszać z powrotem 40".
Nowości na 2017 r nie kupie bo w cenie slabego XE80 będę miał pewnie xd93
 

kuba378

Active member
XD93 nie jest najlepszym modelem na rynku, tak dla jasności.

Jak chcesz najlepszego Soniaka na rynku to kup ZD9.
 

strazakp

Banned
XD93 nie jest najlepszym modelem na rynku, tak dla jasności.

Jak chcesz najlepszego Soniaka na rynku to kup ZD9.
Ja nie napisałem że xd93 jest najlepszy...nie miałem tego na myśli. Chodziło mi o to że jak zaraz wyjdą modele na 2017 r to pewnie taki xe80 będzie kosztował tyle co xd93.
Np Panasonic gdzieś już podał że model 58ex700 będzie kosztował ok 1500 euro a to ponad 6tys zł!!!
Sony 55xe85 pewnie też będzie kosztował ok 7tys zł więc do ceny 5tys zł trzeba będzie czekać pewnie do jesieni.
Sprawdze na własne oczy czy ten IPS jest faktycznie taki kiepski i czy tak bardzo odataj od VA. Jak czyta się opinię ludzi którzy mają Sony czy Panasa to jestem pewien że nawet nie wiedzą czy to VA czy IPS a nawet nigdy nie słyszeli o czymś takim ;-) a wystawiają bdb opinię na jednego i drugiego.
 

strazakp

Banned
Proponuję abyś założył jeden uniwersalny temat, np. "Strażak kupuje TV-nie kończąca się opowieść" :lol: . Unikniesz dodawania kolejnych tematów, wszystko będzie w jednym miejscu, a temat "wiecznie aktywny" :grin:
Dzięki za podpowiedź ale właśnie przez takie komentarze jak Twój to zaśmiecanie się to forum. Masz coś sensownego do napisania?chcesz komuś pomóc?podzielisz się wiedzą i doświadczeniami? To napisz!!!
Jezeli masz hejtowac to wstrzymaj się od pisania!!!

Sorry że trochę odbieglem od tematu.
 

żona

Banned
Ale z dwojga złego zawsze pisze na temat.
O tym jakie komentarze i opinie o sprzęcie znanym "ze słyszenia" wypisujesz na forum, to zastanawiam się, czy na pewno takie pisanie wg. Ciebie "na temat" nie jest gorsze. Wracając do tego mojego niby "hejtu", przecież była to tylko odpowiedź na Twój wpis, już Ci wcześniej pisałem, nie spinaj się, więcej luzu ;)
 

strazakp

Banned
O tym jakie komentarze i opinie o sprzęcie znanym "ze słyszenia" wypisujesz na forum, to zastanawiam się, czy na pewno takie pisanie wg. Ciebie "na temat" nie jest gorsze. Wracając do tego mojego niby "hejtu", przecież była to tylko odpowiedź na Twój wpis, już Ci wcześniej pisałem, nie spinaj się, więcej luzu ;)
Spoko ;-)
Mi zależy na opiniach osób które mają właśnie taki model TV Sony a nie tacy którzy coś słyszeli lub wyczytali. Nie bardzo interesują mnie też opinie typowych sprzedawców TV bo z takimi nie raz miałem do czynienia w sklepach i widać że rekomendują taki TV jakie mają logo na koszuli ;-))) a najlepsze jest to że za każdym razem ta sama osoba poleca/wciska coś innego (nie dotyczy tych z logiem na koszuli)
 

strazakp

Banned
Czy w tym Panasie hdr działa z automatu czy się go jakoś włącza?
Co to są za funkcje: obraz>ustawienia opcji>pure Direct 1080p lub pure Direct 4k lub 1080p punkt z 4 punktów.
????
U mnie te trzy pozycje są przyciemnione (nie można ich uruchomić) i wyłączone.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Często też opinie zwykłych użytkowników, są o wiele gorszej jak ich brak.
Raz, że niektórzy ciężko pracują na swoje zabawki i jak już kupią za ostatnie pieniądze, to nie potrafią się przyznać, że jednak nie wszystko jest tak kolorowo.
Dwa, brakło funduszy na lepszy model, więc chwalą co mają. Usprawiedliwiając, że nie sensu inwestować w lepszy sprzęt.
Lub - trzy, są zwyczajnie zadowoleni, ale nie mają pojęcia jak się ma do nich konkurencja.
Cztery, zestawiali obok siebie i obiektywnie punktują różnice.
Ze sprzetem jest tak, jak z opisywaniem kobitki.
Każdy ma inne wymagania i oczekiwania.

Tobie ewidentnie potrzeba zestawić dwa tv obok siebie, bo tego nic nie zastąpi, ew. różnice na plus (dla kogoś istotne) Ciebie mogą kompletnie nie interesować, a jak nie ma możliwości zestawienia, to zwrócić i testować następny.
Tymczasem posiłkuj się testami, ale tymi gdzie są zestawiane przez jednego autora te dwa konkretne modele które Ty akurat chcesz, a nie na różnych stronach, bo każdy inaczej opisuje i używa innych słów do opisania wrażeń.
Jest o wiele większa szansa, że więcej z tego wyniesiesz jak z opinii które opisałem wyżej i o to m.in "Żonie" chodziło, z czym się zupełnie zgadzam.
 

strazakp

Banned
Często też opinie zwykłych użytkowników, są o wiele gorszej jak ich brak.
Raz, że niektórzy ciężko pracują na swoje zabawki i jak już kupią za ostatnie pieniądze, to nie potrafią się przyznać, że jednak nie wszystko jest tak kolorowo.
Dwa, brakło funduszy na lepszy model, więc chwalą co mają. Usprawiedliwiając, że nie sensu inwestować w lepszy sprzęt.
Lub - trzy, są zwyczajnie zadowoleni, ale nie mają pojęcia jak się ma do nich konkurencja.
Cztery, zestawiali obok siebie i obiektywnie punktują różnice.
Ze sprzetem jest tak, jak z opisywaniem kobitki.
Każdy ma inne wymagania i oczekiwania.

Tobie ewidentnie potrzeba zestawić dwa tv obok siebie, bo tego nic nie zastąpi, ew. różnice na plus (dla kogoś istotne) Ciebie mogą kompletnie nie interesować, a jak nie ma możliwości zestawienia, to zwrócić i testować następny.
Tymczasem posiłkuj się testami, ale tymi gdzie są zestawiane przez jednego autora te dwa konkretne modele które Ty akurat chcesz, a nie na różnych stronach, bo każdy inaczej opisuje i używa innych słów do opisania wrażeń.
Jest o wiele większa szansa, że więcej z tego wyniesiesz jak z opinii które opisałem wyżej i o to m.in "Żonie" chodziło, z czym się zupełnie zgadzam.

Masz rację. Ale o takie zestawienia dwóch modeli razem ciężko znaleźć na internecie. Ja sam dwóch TV w domu jednocześnie nie porównam.
 

karneol

New member
Podobnie jak Ty szukam najlepszego TV do 5 tyś
Waham się między Sony 55XD8505 a Samsungiem KS7000, niestety Panasa odrzuciłem ze względu na odtwarzacz multimediów,choć obraz super
Dlaczego nie bierzesz samsunga pod uwagę
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak można odrzucić tv, ze względu na jakiś odtwarzacz?
Szczególnie, że obraz super jak piszesz. To chyba podstawa.
Dla mnie najważniejsza jest jakość obrazu i tv mógłby nie mieć żadnych funkcji, od tego są przystawki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry