Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

strazakp

Banned
A gdybym np dolozyl do 65xd855 te 900zl zwiększając budżet na 5700zl to czy nie znalazlby sie jakiś inny/lepszy tv o kilkaset zl drożej??? Pewnie ta! I w ten sposób można dokladac w nieskończoność.
 

barburian

New member
Bez reklam
Zależy koledzy o jakich calach mowa... jak spojrzycie na cale między 65-75 cali to te 10 cali różnicy np. w przypadku ZD9 to koszt 1200 zł za jeden cal.
A w przypadku OLED TV cena cala urasta do 4000 za cal , więc 900 zł za 8 cali
to jak kupię tych cali worek w tej cenie :)
 
Ja tam strażaka rozumiem - również zakładam budżet w jakim chcę się zmieścić i staram się nie przekraczać (choć decyzję podejmuję z reguły bardzo szybko).Dokładanie po kilka setek z reguły bardzo komplikuje wybór, bo zawsze można kupić coś niby trochę lepszego i tak robi się z kilku tysięcy ponad dziesięć... Chociaż jak pomyślę to za TV dałem niecałe trzy,a za okap kuchenny 2x tyle ( taki drugiej połowie się podobał) to chyba czasami człowiekowi potrafi rozum odebrać :) ....
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To ze pisze na tym forum o zakupie tv to wg ciebie oznacza ze to moje cale życie??? Hehehehe :) Ale ty masz pojęcie.... ;-) Nie znasz mnie a oceniasz tu na forum po tym co pisze???/!!!!

Dokładnie :) a jak mam Cię oceniać jak Cię nie znam, po kolorze czcionki? Masakra ; )
Nie ważne, ja Ci życzę jak najlepiej.

Chociaż jak pomyślę to za TV dałem niecałe trzy,a za okap kuchenny 2x tyle ( taki drugiej połowie się podobał) to chyba czasami człowiekowi potrafi rozum odebrać :) ....

No widzisz, a ja za tv dałem 20k, a okap akurat mam za 350zł ;)
Są priorytety i priorytety, ale jak żona lubi zaszaleć to czemu nie.
 

kuba378

Active member
Kurcze ja za myszke do kompa dałem 350 zł, początkowo miała być za 50 zł :D, ale jestem przynajmniej w 100% zadowolony, jeszcze raz dzięki Armani za pomoc :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale 65" i 58" w domu to ogromna różnica !.
Radość to jest to co ma zostać na lata i tu wielkość wnosi najwięcej realizacji marzeń. I nie wszystko da się przeliczyć na kasę gdy zakup jest planowany na 8 lat. Jeśli wymiana co 3-4 lata to Ok.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Otóż to, ale to już pisaliśmy. Plus jest taki, że inni czytają forum i być może wezmą takie rady do serca. Ja uważam, że jak na dzień dobry są już jakieś mniejsze lub większe grymasy (czyli w tym wypadku chciałoby się mieć kilka cali więcej), a kasa faktycznie luźna jakaś jest, to warto jeszcze dorzucić i cieszyć następne lata jak żałować.


Kurcze ja za myszke do kompa dałem 350 zł, początkowo miała być za 50 zł :D, ale jestem przynajmniej w 100% zadowolony, jeszcze raz dzięki Armani za pomoc :)

A proszę Cię bardzo, myszka pierwsza klasa to i radość będzie na lata, a że więcej kosztuje?
No kosztuje, ale coś za coś. Lata będzie służyć i cieszyć ;)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
strazakp wiem że ty taki jesteś i oddasz ten tv lub nawet go nie kupiłeś,tak samo na forum octaviaclub niby kupowałeś już (jakiś czas temu) auto...jednak nie kupiłeś...potem zakładałeś parę wątków i znowu to samo....żeby sobie popisać....tutaj robisz dokładnie tak samo..

zepsuł się po 3 tygodniach.......dokładnie tak samo jak na innych forach....
 
Przecież z błahego tematu o wyborze TV zrobiła się poważna dyskusja :) Każdy ma inne priorytety i dylematy przed zakupem.
Może gdybym miał mnóstwo wolnego czasu i dużo oglądał to również bym się zastanawiał z pół roku :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Otóż to, ale to już pisaliśmy. Plus jest taki, że inni czytają forum i być może wezmą takie rady do serca. Ja uważam, że jak na dzień dobry są już jakieś mniejsze lub większe grymasy (czyli w tym wypadku chciałoby się mieć kilka cali więcej), a kasa faktycznie luźna jakaś jest, to warto jeszcze dorzucić i cieszyć następne lata jak żałować.




A proszę Cię bardzo, myszka pierwsza klasa to i radość będzie na lata, a że więcej kosztuje?
No kosztuje, ale coś za coś. Lata będzie służyć i cieszyć ;)

Pewnie że tak.. troszkę więcej kasy, a radość z większego tv nie oceniona.. nawet głupie 10 cali więcej to jest różnica.. dla naszych doznań...
 

strazakp

Banned
Ja tam czekam co strażak stwierdzi po tygodniu patrzenia w te 58 cali. Moim zdaniem będzie 65 cali FHD.
Wcale tego nie wykluczam :) Ciekawe jak w ME będą na mnie patrzyli jak drugi raz kupiłem Panasa i drugi raz go zwracam ;-))
Gdyby byla promocja na tego sony 65xd855 z cena 5000zl to pewnie bym go od razu brał :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry