Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

strazakp

Banned
Ja stwierdziłem ze czekając każdy kolejny miesiąc można czekać tak w nieskończoność bo zawsze pojawi sie cos nowego i nowe ceny. Pomyślałem sobie właśnie tak i kupiłem tv juz teraz. Tv doskonaly nie jest ale jak na taka cenę dla mnie jest wystarczająco dobry i mam nadzieje ze posłuży bezawaryjnie min 5lat a później będzie priorytetem większy tj 65cali.
 

jaro0508

Member
Ale to nie tylko w TV wychodzi coś nowego prawie co chwile.. i to "nowe" co kupisz juz zaraz jest "stare" niemodne.. itp. Nie dajmy sie zwariować! :) Taki jest swiat. Nie zarabiamy tylko na TV bo Każdy z Nas ma tyle dziur finansowych w domu które trzeba na bieżąco łatać. Ale trzeba czymś żyć.. mieć pasje.. hobby.. plany.. marzenia.. Tak sie to kręci Panowie :) :)
 

strazakp

Banned
No faktycznie jest za 5999zl :)
Jestem ciekawy czy warto jest dołożyć te 1000zl by mając obecnie xd85 nabyć xe85...?
Czy jest tam cos takiego oprócz VA co sprawi ze ten nowszy model jest widocznie lepszy?
 

FoX88

New member
Strazakp pisałeś, że TV zakupiony w Euro, skąd aż 30 dni na zwrot?
Internetowo jest 14, a ze sklepu przy używanym TV - 0 i nawet rzecznik praw konsumenta nie pomoże, bo to faktycznie zakup na miejscu.

Wiem, że mają info o 30 dniach na stronie, ale...

Ich regulamin o tych 30 dniach mówi:
Jakie warunki musi spełniać towar, aby go zwrócić lub wymienić?
Towar nie może nosić śladów użytkowania. Opakowanie fabryczne powinno być nieuszkodzone. W opakowaniu powinny się znajdować wszystkie zabezpieczenia towaru (np. styropiany mocujące, fizeliny), karta gwarancyjna i instrukcja obsługi oraz kompletne wyposażenie. Na zwracanym lub wymienianym towarze muszą być oryginalne folie zabezpieczające, plomby i naklejki producenta.


Zakupy bez obaw

https://forumprawne.org/prawa-konsumenta/708325-zwrot-telewizora-rtv-euro-agd.html

http://markety.okazje.info.pl/rtv-euro-agd-1/opinie/

Sam się z nimi bujałem kiedyś, dlatego się dziwię warunkom zwrotu i u mnie gość też mówił, że spokojnie jest 30 dni na zwrot z kontem, a kierownik mnie wyśmiał, koniec końców zostawiłem produkt, ale nic tam już więcej od tego czasu nie kupiłem.
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
No właśnie na takiej podstawie jest te 30dni jak napisałeś. Tak widziałem co jest w regulaminie i jestem świadom ze może być różnie z tym zwrotem. Tak naprawde to juz przywykłem do tego tv i raczej nie będę próbował jak to jest z tymi zwrotami w euro.
Swoja droga to te warunki sa dziwne bo jak otworzyc tv czy wyjąć pilota tak by nie naruszyć opakowania. W ME nie bylo żadnego problemu.
 

Seizo

Active member
Bez reklam
Skoro opakowania są naruszone to już nie zwrócisz więc koniec historii z wymianą :D Pilota otwierać nie musisz. Z tyłu telewizora masz przecież kilka przycisków do obsługi tv.
 

strazakp

Banned
Skoro opakowania są naruszone to już nie zwrócisz więc koniec historii z wymianą :D Pilota otwierać nie musisz. Z tyłu telewizora masz przecież kilka przycisków do obsługi tv.

No i problem z głowy...tv zostaje ;-)))
P.S. Temat tez zostaje i będzie uzupelniany o kolejne wrażenia z użytkowania tego tv...mam nadzieje same pozytywne :)
 

barburian

New member
Bez reklam
Zakupy

Oleda nie chce!!!
Postaram sie was nie zawieźć i cos wymysle.

strazakp - nie pękaj chłopie, masz jeszcze tyle do kupienia i testowania :
piekarnik, lodówka, mikrofala, pralka itd...
No własnie czemu tu nie ma na forum testów pralek czy lodówek czy zmywarek...
Przecież są lodówki z wbudowanymi TV w drzwi...
 

strazakp

Banned
strazakp - nie pękaj chłopie, masz jeszcze tyle do kupienia i testowania :
piekarnik, lodówka, mikrofala, pralka itd...
No własnie czemu tu nie ma na forum testów pralek czy lodówek czy zmywarek...
Przecież są lodówki z wbudowanymi TV w drzwi...
Ok, będę informował na bieżąco o swoich rozterkach zakupowych...tylko jest problem bo wszystko juz mam w miare świeże i nic nie planuje zmieniac/kupować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry