Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

Malix7

Member
Najwyraźniej strażak coś ma do kikiego bo cały czas widzę że szczypie go słowami, weźcie sobie na privie wyjaśniajcie, rozmasowanie matrycy to wbrew pozorom bardzo dobry sposób na różne bolączki.
Baz co bądz kiki się zna i wie co pisze za długo robi w tym zawodzie
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Najwyraźniej strażak coś ma do kikiego bo cały czas widzę że szczypie go słowami, weźcie sobie na privie wyjaśniajcie, rozmasowanie matrycy to wbrew pozorom bardzo dobry sposób na różne bolączki.
Baz co bądz kiki się zna i wie co pisze za długo robi w tym zawodzie
Nie mam pojęcia o czym piszesz...
 

strazakp

Banned
Niestety czasem zamiast korzystać z rad "kopalni wiedzy" jaką jest kiki lepiej go wyśmiać...Pytanie dlaczego? Tobie tez starał się pomóc służąc swoją wiedzą co do zakupu tv.
Pozdrawiam
Jest jeszcze coś takiego jak poczucie chumoru i zachowanie dystansu :) Ileż to razy na tym forum mnie hejtowano...!!!
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Najłatwiej /gadać na innych/ bo dzisiaj taka /moda/ jak czytam Twoje -dziecinne-rozterkit
To powinieneś się cieszyć ze nie dostałeś tego bana bo ileż można to czytać .....
Sorki bez urazy ale dzisiaj już nie trafia do mnie ze po to jest forum 👎👎👎
Pozdrawiam Cię ale wyluzuj !
 

strazakp

Banned
Najłatwiej /gadać na innych/ bo dzisiaj taka /moda/ jak czytam Twoje -dziecinne-rozterkit
To powinieneś się cieszyć ze nie dostałeś tego bana bo ileż można to czytać .....
Sorki bez urazy ale dzisiaj już nie trafia do mnie ze po to jest forum 👎👎👎
Pozdrawiam Cię ale wyluzuj !
Ja tez cie pozdrawiam i tez wyluzuj ;-)
 

omot

Member
Strazak ;)
Za dużo myślisz .. nie skupiaj sie az tak bardzo na tym w jaki sposób
coś jest wyświetlane, a bardziej na treści, co jest wyświetlane ;)
 

pebe86

Member
Bez reklam
Większość z nas spłaci już kredyty hipoteczne, a strażak dalej będzie rozkminiał czy oddać aktualnie posiadany telewizor...
 

strazakp

Banned
Strazak ;)
Za dużo myślisz .. nie skupiaj sie az tak bardzo na tym w jaki sposób
coś jest wyświetlane, a bardziej na treści, co jest wyświetlane ;)
Co masz dokladnie na myśli?
Przy oglądaniu pilki noznej mam lekkie wrażenie ze na zielonym tle trawy występuje lekki clouding czy blanding.
 

omot

Member
Mam na myśli to że oglądam mecz, a nie murawę :p .
Ale rozumiem Cię, jak sie daje sporo kasy .., to się i wymaga.
 

jaro0508

Member
zawsze można ustawić swój Tv gdzieś na trasie przejazdu kolumny rządowej.. a potem oglosi sie zbiórkę na nowy sprzęt :) :) Mysle ze i oleda by sie z takiej akcji wyrwalo.. :) :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry