Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

strazakp

Banned
Mój też nie ma :-D , ale kolega ma jeszcze czas, aby wrócić do "porządnego sprzętu":mrgreen:
No właśnie chyba nie miał ;-) Nie wykluczamy żadnego scenariusza :))) Gdyby jednak miał się pojawić znowu Panas to już dx750...i pisze to jak najbardziej poważnie. Zona moja powiedziała ze Panas byl lepszy, tzn dla niej większy i ładniejszy. Fakt ze 3" juz widac a myslalem ze to mało.
Zastanawam sie tylko jak dx750 w konfrontacji z dxe720 i xd8599 będzie lepszy i na ile...chodzi o jakość obrazu i kolory,ostrość itp.
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Tv

No właśnie chyba nie miał ;-) Nie wykluczamy żadnego scenariusza :))) Gdyby jednak miał się pojawić znowu Panas to już dx750...i pisze to jak najbardziej poważnie. Zona moja powiedziała ze Panas byl lepszy, tzn dla niej większy i ładniejszy. Fakt ze 3" juz widac a myslalem ze to mało.
Zastanawam sie tylko jak dx750 w konfrontacji z dxe720 i xd8599 będzie lepszy i na ile...chodzi o jakość obrazu i kolory,ostrość itp.



Zapewniam Cię że DX750 będzie lepszy, ma o wiele lepszy kontrast i czerń , matryca VA , direct led
o wiele lepsza przyjemność oglądania wieczorem.
 

strazakp

Banned
Zapewniam Cię że DX750 będzie lepszy, ma o wiele lepszy kontrast i czerń , matryca VA , direct led
o wiele lepsza przyjemność oglądania wieczorem.
Na 58dx750 trzeba polować bo nie zawsze sa dostępne.
Kusisz, kusisz ;-) By miec lepszego smarta i odtwarzać w pełni pliki wideo z usb to musialbym dokupić wtedy boxa z androidem.
 

strazakp

Banned
Zapewniam Cię że DX750 będzie lepszy, ma o wiele lepszy kontrast i czerń , matryca VA , direct led
o wiele lepsza przyjemność oglądania wieczorem.

Różnica moim zdaniem będzie taka, jaka jest między matrycami 60/120Hz w tych telewizorach (jeśli będziesz w stanie to zauważyć), no i w niektórych sytuacjach może pomóc w jakości obrazu procesor Studio Master HCX, którego nie mają niższe modele Panasonica.
Jezeli miala by byc tylko różnica w 60/120hz to nie ma sensu dla mnie zmiana bo dxe720,w plynnosci nawet dawal rade a chodzi mi głównie o kolory bo Panas miał slabsze od Sony.

W sklepach nie stoją dx750 by sobie naocznie porównać :-(
 
Ostatnia edycja:

Caparzo

New member
Bez reklam
Nie moge czytać tej bzdury z tymi kolorami
Po to są suwaki że sie ustawia. A ty ustawiłeś na podstawie jakiegoś pajaca na jotubie i zamias czerwonego miłeś plame koloru teuskawkowego
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Na 58dx750 trzeba polować bo nie zawsze sa dostępne.
Kusisz, kusisz ;-) By miec lepszego smarta i odtwarzać w pełni pliki wideo z usb to musialbym dokupić wtedy boxa z androidem.



Kuszę bo to najlepsze rozwiązanie w tym budżecie .
Nie przeszkadza Ci wieczorem na tym IPS-ie świecenie czerni ? Świecące pasy na dole i górze ekranu przy oglądaniu filmów. Bierz tego DX750 + Android Boxa lub Konsole Nvidia Shield 4K.
 

strazakp

Banned
Kuszę bo to najlepsze rozwiązanie w tym budżecie .
Nie przeszkadza Ci wieczorem na tym IPS-ie świecenie czerni ? Świecące pasy na dole i górze ekranu przy oglądaniu filmów. Bierz tego DX750 + Android Boxa lub Konsole Nvidia Shield 4K.
No jakos nie widzę problemów z ips. Konsoli kolejnej nie chce bo mam xboxa.
Jeszcze zobaczę co zrobię...mam trochę czasu na zwrot.
 

pepka

Member
Bez reklam
Zamieniaj, telenowela musi trwać. Zostało na rynku jeszcze z 10 modeli w przedziale cenowym. Na każdy po 2 tygodnie i może akurat stanieją tegoroczne :D
Jak dobrze to rozegrasz to pociągniesz rok na "wypożyczonych" telewizorach, wtedy może już starczy Ci kasy na oleda :D
 

strazakp

Banned
A to wszystko ku waszej uciesze ;-)))
Obecnie 58dx750 jest dostępny w MM ale tam nie ma żadnej promocji.
 
Ostatnia edycja:

barburian

New member
Bez reklam
Nowy w kartonie na fotkach widać że fabrycznie zapakowany.
Jak chcesz zobaczysz jak świeci to umów się z Panem bo ma drugą sztukę na ścinie w domu . Telewizory z Panasonic Polska. Pan jest dystrybutorem Panasonic Polska systemów klimatyzacji i pomp ciepła. Jak dobrze pamiętam
dostał czy kupił TV z Panasonic w jakimś rozliczeniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry