Ktoś chętny, robimy zrzutke?

artiz_

New member
Bez reklam
No ta ostatnia oferta fajna wychodzi niecałe 800zł i sprzet chyba nowy?
A powiec mi czy po włozeniu do niego płyty audio odtwarzacz odrazu odpali sciezke czy bede musiał wł tv aby wybrac na ekranie pliku muzyczne?
 
No ta ostatnia oferta fajna wychodzi niecałe 800zł i sprzet chyba nowy?
A powiec mi czy po włozeniu do niego płyty audio odtwarzacz odrazu odpali sciezke czy bede musiał wł tv aby wybrac na ekranie pliku muzyczne?
Pisz do Kapusty, ja swojego będę mieć dopiero w przyszłym tygodniu tak że nic nie wiem co i jak.
Do tej ostatniej ofert to byś musiał się zapytać czy pilot jest bo karton papiery przewody jak i bl są na fotach.
Cena zacna

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

rabit

Active member
Bez reklam
No ta ostatnia oferta fajna wychodzi niecałe 800zł i sprzet chyba nowy?
A powiec mi czy po włozeniu do niego płyty audio odtwarzacz odrazu odpali sciezke czy bede musiał wł tv aby wybrac na ekranie pliku muzyczne?

Nie odpali od razu, jeżeli wciśniesz "closed". Jeżeli zamkniesz szufladę z przycisku "play", to wsunie szufladę i zacznie odtwarzanie. W każdym razie nie musisz włączać tv do słuchania CD.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Dobrze powiedziane, jak to wymagania rosną co?
3200W ma panel plastikowy. I mowie otwarcie ze mi sie nie podoba. Natomiast odtwarzacz chce z aluminium. Kiedys nie było tyle rzeczy z tworzywa i wyglądało to o niebo lepiej. W denonie rowniez nie podoba mi sie to za kazdy typ sprzetu ma inna głebokosc np wzmacniacz głebszy,amplituner mniej głebszy,a CD czy tuner jeszcze mniej głebszy. I robią sie z tyłu schody i widac kable. A sieciowiec to juz wogle wygląda jak tuner tv. Szkoda ze wszystko nie jest tej samej głebokosci.
 
3200W ma panel plastikowy. I mowie otwarcie ze mi sie nie podoba. Natomiast odtwarzacz chce z aluminium. Kiedys nie było tyle rzeczy z tworzywa i wyglądało to o niebo lepiej. W denonie rowniez nie podoba mi sie to za kazdy typ sprzetu ma inna głebokosc np wzmacniacz głebszy,amplituner mniej głebszy,a CD czy tuner jeszcze mniej głebszy. I robią sie z tyłu schody i widac kable. A sieciowiec to juz wogle wygląda jak tuner tv. Szkoda ze wszystko nie jest tej samej głebokosci.
Marudzisz ;) lepiej mów kiedy 3313ud kupujesz i 3200w na 4200w zamieniasz???
A co do tych różnych gabarytów to fakt ale jak w szafce stoją to tego nie widać.

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry