Ktoś chętny, robimy zrzutke?

bubafat

Active member
Bez reklam
Artiz_.
Wybacz. Nie smialem zaproponowac Oppo i utwierdziles mnie w tym przekonaniu. Powodzenia w kompletowaniu upragnionego zestawu.
Wierze ze juz niedlugo bedziesz mogl przebierac w tych sprzetach, z uwagi na wymiane na nowa generacje.
 
Ostatnia edycja:

artiz_

New member
Bez reklam
Sprzedawca wysłał mi fotki odtwarzacza DNP730AE,ma porysana gorną blache,ponoc widac tylko pod swiatło (co mnie troche irytuje)cena 1100zl opłaca sie?
ef91f79092c9e94a5aa4ca619c29b7d4.jpg

c1e9acce9f4935962fa050b740cd6290.jpg
f35411faecce272ac3574ec84b230ff3.jpg
fed4db8b55cf14b058e90b1066527895.jpg
7e5d2ef0f9db8c7e9bf661bf30a85a42.jpg
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pomijając kwestie estetyczne i kolejnego klocka do wieży... podstawowe pytanie, to czy w twoim przypadku jest sens inwestowania w średniej klasy player sieciowy, skoro masz HTPC.... czy nie lepiej kupić dobrego DACa?
 

artiz_

New member
Bez reklam
HTPC uzywam do ogladania filmow. Nie odtwarzam na nim muzyki.Poniewaz jest to nie wygodne dla mnie i zony.Mam bardzo duzo płyt (tylko orginalne)zgrane na 4 dyski 1tb. Odtwarzacz wideo raczej odpada z tego względu ze czesto zmieniam krazki w kompakcie. Mam.mętlik w głowie juz z tego wszystkiego
 

Henry

Active member
Bez reklam
Artiz, ten player jako nowy kosztuje od 1,5 tyś...więc ta cena, to żadna rewelacja.

Zresztą ten Denek to niska budżetowa półka, a w tej klasie wolałbym nowego Pionka serii 30 ;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Poczytaj o jego możliwościach, tak naprawdę zyskasz nieco lepszą jakość treści, które masz dostępne w swoim amplitunerze... tak jak napisałem, trochę drogo jak za kolejny klocek do wieży.
Lepiej tę kasę zainwestuj w dobry CD... pisałeś przecież, że płyt masz sporo ;)
 

artiz_

New member
Bez reklam
Mam bardzo duzo płyt. Jak bym miał zamiar je sprzedac to podejrzewam ze stac by mnie było na dobre auto. Zrobie fotke i wrzuce przy okazji;)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie stac mnie na niego kolego
Spokojnie, może się trafi jakaś używka.
Na Amazonie można znaleźć nowe za ja 650 euro... z końcem roku w UK lub DE trafiają się wyprzedaże, trzeba obserwować.
Wiem, że musisz trochę zaoszczędzić, bo wymieniłeś w ostatnim czasie trochę klocków... wszystko z czasem.
Powodzenia i cierpliwości :)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Swojego czasu miałem zarabisty dylemat DAC czy CD. Na chłopski rozum wszystko przemawialo za DAC, ponieważ mozna go podpiąć do każdego źródła i jakość porównywalna z CD. Przynajmniej tak sądziłem, ale niestety do tej pory nie dane mi bylo tego zweryfikować:) Pytając się róznych ludzi w salonach, większość polecała odtwarzacz CD, że niby lepsza dynamika i jakość odtwarzanego dźwięku. Ja może jestem starej daty i tez mam sporo CD, ale rozumiem ludzi dla których ciągla zmiana krążków jest męcząca, tym bardziej że nie zawsze słuchamy płyty od deski do deski. Dla mnie teraz to albo dobre CD albo dobry DAC, i tyle w temacie:p Oczywiście, pisząc "dobry" mam tez na mysli resztę komponentów audio, bo kupno odtwarzacza za 3k i podpięcie do wzmacniacza za 1500zł i kolumn za 1k mija się z celem.
 
Artiz
Poczekaj znajdzie się coś na bank.
Ja 3313ud szukałem trochę ale znalazłem
19e5221503077368b2d6818239522369.jpg

Ja bym na Twoim miejscu też CD szukał.
Teraz baw się w kompresję na dysk wszystkich płyt i szukaj potem w katalogach.
Wygodniej jednak manualnie płytę cd odpalić, i moim zdaniem to jest lepsze.
Znajdzie się Dcd1512, zobaczysz ;)


Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry