Ktoś chętny, robimy zrzutke?

lolo2

Well-known member
Bez reklam
A co.... nie stac mnie? Hehehhe. (Raczej nie)

Ale grunt ze sam autor napisal ze jego opis to jeden wielki belkot.

Za ta kase, to juz mam swojego kombiaka :) wlasnie wszedl do salonow :) Zamawiam na przyszly rok, aby rocznik byl 2017.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Kredycik na 20 lat i po bólu ;)

Kijanka Optima?
Ja też muszę zmienić, tylko szkoda mi kasy na coś lepszego przy mojej jeździe, w tym tygodniu byłem na przeglądzie, od ubiegłego roku przybyło 66 882 km ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To ladnie, ja robie maks 1/10 tego. No ale dotychczas mam 1,5km do pracy i to z gorki.

Chyba tak, zamawiam Kia Optime GT

Od przyszlego roku wysiudaja mnie do innego miasta (nowa filia) i bede musial codziennie dojezdzac 40km.

Myslalem tez nad Merasiem E klasa nowy wychodzi za miesiac, ale cos szefostwu sie nie widzi ten pomysl aby pracownik lepszym autem jezdzil od szefa huehh.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Podoba mi sie to onkyo a w szczegolnosci wskazowki db. Kanałow. Bardzo fajne kiedys technics a909 był tez mi sie podoba do dzis, chodz jest z lat 90.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
No ale kapusta jak poczytasz troche to moze.... cos w tym jest:

""Eksperymenty czołowych firm zajmujących się produkcją kabli dowodzą bowiem, że zmniejszenie mikrofonowania (termin przejęty z techniki lampowej) wpływa na poprawę dźwięku. A jak można zmniejszyć mikrofonowanie kabla? Stosując materiały tłumiące drgania i odpowiednią geometrię, co zwykle kończy się znaczącym powiększeniem średnicy kabla, przy pozostawieniu ilości użytego do jego produkcji metalu na tym samym poziomie. Tak rodzą się „węże ogrodowe” w postaci Tary Labs, czy testowanych w tym samym numerze „High Fidelity” kabli polskiej firmy KBL Sound""

High Fidelity

Cos tam ktos pisze ze roznice slyszy.


Nie mowi ze wierze w to, tylko sadze ze w kazdej legendzie jest ciut prawdy.
 
Do góry