Ktoś chętny, robimy zrzutke?

vectra1

Member
Bez reklam
To ile prawdy jest w smoku Wawelskim?
Aż dziwne, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł produkcji foteli audiofilskich, a zaraz, przepraszam - mamy już domorosłego marketingowca:
FOTEL AUDIOFILSKI DUŻY CZARNA SKURA EKO (6559178484) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bujanie się słuchającego będzie miało negatywny wpływ na docieranie dźwięku do aparatu słuchowego.
Rozwiązaniem wydaje się użycie szybkich kolumn, które nadążą za bujaniem.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak to nie :)

Skoro mowa o fotelach to znajdz mi taki audiofilski fotel :) Nie moge go znalezc.

https://www.google.pl/search?tbs=sb...rg2d-iW78VlIPCllEeTsrAA#imgrc=e04QXc453TZ5HM:


Proszę bardzo
https://thedom.pl/designerskie-fotele/313-fotel-model-1-z-podnozkiem.html
Nie ma za co ;)
Chyba lepiej te pieniądze na jakość fundacje wpłacić niż dorabiać jakiegoś bendzwała.
Właścicielem firmy Rogoz jest Janusz Rogoż - redaktor jednego z pism branżowych...
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak znalazłem? Bardzo prosto - wpisałem designerskie fotele i na którymś tam obrazku się pojawił. Faktycznie jest od znany w środwisku projektantów. Czy to podrób? Możliwe, nie wiem. 80% ceny to projekt... ;)

Co do platformy pod kable Rogoz. Mam darmową appkę na Androida - HiFi Choice. Co miesiąc pojawiają się darmowe elektroniczne wydania. W ostatnim takim numerze jest test owej platformy, oczywiście 5 gwiazdek i zaraz pod jest reklama Rogoz :)
http://www.hifichoice.pl/rogoz-audio-3t1-bbs-test,107,19
 
Ostatnia edycja:

Bipo

Active member
Bez reklam
Ja wymiekam, podstawki wpływają na czystość i uporządkowanie górnych rejestrów.... ;-) odizolować wpływ drgań od podłoża i inne bzdety.....
Coś wam powiem, zróbcie mały test; macie dłuższy kabel do kolumny to go Podłączcie do sprzętu i włączcie muzyke. Następnie pier.......cie tym kablem o podłogę kilka razy, nie słychać nic co by miało wpływ na wdobywajacą się muzyke . Robiłem kilka razy imprezę za młodych lat u rodziców w domu, kable wily się po podłodze, ludzie po nich skakali, kopali a muzyka grała nadal bez zajakniecia.... i wszystko w temacie... ;-) Ps. raz niegrala bo ktoś wyrwał kabel z kolumny... ;-)
Estetyka i nic poza tym. ..
 
Ostatnia edycja:

artiz_

New member
Bez reklam
Dla mnie to nie jest estetyka. Majac duzo takich pierduł robi sie pierdolnik. A czy to estetyczne moim zdaniem nie. Fakt ze wykonanie bardzo ładne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W branży audiofilskiej, szczególnie tej która ociera się już o absurd - ręka rekę myje.
Ktoś coś wymyśli, ktoś inny odpowiednio zrecenzuje. Jeden i drugi ma zajęcie.

W takich wypadkach aż się prosi o kamere, ślepy test i upublicznienie wyników.
Dziwne, że nikt się do tego nie kwapi, a ja chciałby widzieć tych słyszących różnice na takim teście.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
No ja też jak Ty Armanig, gość kładzie kabel na ziemi gorzej, przenosi na podkład lepiej.... Ja pitole, ok można coś takiego mieć ale chyba tylko z względu na estetykę.
 

artiz_

New member
Bez reklam
Z allegro . 2270zł juz mam w domu. Stan idealny wiec jestem zadowolony bede szukał bdt 3313 i na tym zakoncze na jakis czas. :) jak by ktos cos słyszał to prosze do mnie:)
 
Do góry