Którą kupić???

Którą grę na PS3 Byście kupili???


  • Total voters
    0

Mozart 18

New member
-AS- napisał:
Masta_J
To nie jest miejsce na takie dysputy, wątek o GT5P jest gdzie indziej.

No więc właśnie... Trzymajmy się sedna sprawy nie tylko w tym ale i innych tematach... Tu nie chodzi o to, aby przepychać się na słowa...
Ponawiam pytanie:

Macie do polecenia jakieś dobre bijatyki???
 

Ogr

New member
Bez reklam
Realizm to po częsci zniszczenia .czy wy jestescie tak młodzi czy macie prawo jazdy ?????????
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Sorry tego wpisu nie powinno być ,:( przepraszam jezeli kogoś uraził!!!
 
Ostatnia edycja:

-AS-

New member
Po sposobie Twojej wypowiedzi wnioskuję, że napisałeś to do swojego kolegi - czyli nie do mnie. Trochę kultury by się przydało!



:spam:
 

luki00775

New member
witam wszystkich czytajacych,
moje doswiadczenia z ps3 nie sa wielkie i dopiero za pare dni kupuje konsole, ale pozwole sobie wypowiedziec w tym temacie na "poboczny temat, ktory zasmieca ten watek" mimo tego, iz juz kilka razy zostala zwrocona uwaga, ze to spam, ale konca sporu nie widac i zaraz beda kolejne posty "przepychajacych sie kolegow"

realizm w grze video to odwzorowanie rzeczywistosci

a na ten realizm sklada sie wiele czynnikow:
-akurat w grze przedstawiajacej wyscigi samochodowe glownym czynnikiem jest model jazdy
innym waznym czynnikiem sa zniszczenia
oczywiscie w gre wchodza rowniez pozostale:wyglad samochodow pogoda itp itd

spor kolegow jest troche pomylka bo wyglada jak porownywanie tv z dwoch zupelnie roznych klas albo plazmy i lcd, tego nie mozna porownywac

A.S. masz na mysli model jazdy a nie realizm, nie mozna mylic tych dwoch pojec a tym bardziej uzywac ich zamiennie, co nie znaczy ze piszac, ze lubisz realizm w grach nie miales na mysli prawdziwego realizmu

Ogr wedlug Ciebie gt5 nie jest realistyczna gra?? w takim razie zadna gra typu wyscigi samochodowe nie jest realistyczna. Wiesz jak do tego doszedlem? nie chce wymyslac sobie teraz procentowo ile powinno byc % za model jazdy, ile za zniszczenia i ile za reszte, ale powiem Ci ze najwiecej w tego typu grze bierze model jazdy, a gt5 zabiera komplet przyznawanych punktow, nie zabiera punktow za zniszczenia, ale tyle ile ma za cala reszte wystarcza zeby nokautowac innych rywali w kontekscie oceny za "realizm w grze". jest to najbardziej realistyczna gra jesli chodzi o sciganie sie autami
 

-AS-

New member
Witam,

luki00775 napisał:
A.S. masz na mysli model jazdy a nie realizm, nie mozna mylic tych dwoch pojec a tym bardziej uzywac ich zamiennie, co nie znaczy ze piszac, ze lubisz realizm w grach nie miales na mysli prawdziwego realizmu

Wybacz Luki, ale nie za bardzo rozumiem. Ja nie używam tych dwóch pojęć zamiennie - 'realizm' i 'model jazdy'. Pisałem o tym już wcześniej - aby, dla mnie, wyścigi samochodowe można było nazwać 'realistycznymi', przede wszystkim, model jazdy musi być realistyczny. Czyli powstaje nam pojęcie 'realistyczny model jazdy' i to jest to, czego szukam w grach wyścigowych. (Czy model jazdy jest realistyczny w GT5P? Na pewno nie jest jeszcze idealny, ale jest najbardziej realistyczny, jaki do tej pory spotkałem w grach komputerowych/konsolowych.)

To jest, dla mnie, pierwsza i najważniejsza sprawa (realistyczny model jazdy). Po drugie, abym grę nazywał 'realistyczną', grafika musi odzwierciedlać rzeczywistość (np proporcje samochodu w stosunku do toru muszą być odpowiednie, wygląd samochodów, wygląd toru, etc.). To są podstawy, bez tego żadna gra wyścigowa nie może być nazwana 'realistyczną' (wg mnie). Gdy te dwa punkty są spełnione, moża przejść do dalszych rzeczy, takich jak: zniszczenia, AI, pogoda itd. Są to również ważne rzeczy (niektóre ważniejsze, niż inne), ale nie są (dla mnie) aż tak ważne, jak wcześniej wymienione.

Nie chce się zbytnio rozwodzić, bo zauważyłem, że staję się łatwym celem do ataków, gdy wyrażam swoje zdanie :rolleyes: Poza tym, jak już pisałem, nie jest to wątek o GT5P, ani o realizmie w grach.

Pozdrawiam
 

Mozart 18

New member
Nie drążcie już tematu GT5!!!
Ponawiam pytanie:

Macie do polecenia jakąś dobrą bijatykę???
 
Ostatnia edycja:

brx

New member
Jedyny i niepowtarzalny, król bijatyk, władca wszechświata - Tekken 5 :D
No może jeszce SoulCalibur...
 

Mozart 18

New member
1. The Bourne Conspiracy
2. Def Jam Icon
3. Virtua Fighter 5
4. The Club
5. Fight Night Round 3
6. WWE Smackdown! vs. RAW 2008

Którą grę byście wybrali??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

daszko87

New member
Z bijatyk zalezy czego szukasz:

Ogolem wskaze Ci faworytow (moich) z roznych grup dziedzin sportu jakim jest "mordoklepanie":

- Fight Night Round - Swietny boks!
- Def Jam - Swietne mordobicie w "murzynskich klimatach" (bardzo dobra muzyka + duza widowiskowosc)
- Soul Calibur - znakomita bijatyka z bialym orezem
- Virtua Fighter - ze wszystkich bijatyk chyba najbardziej stara sie isc ku realizmowi.
- Street Fighter (duzo ich i roznorodnych) - typowe mordobicie z automatow przeniesione na konsole(fireballe itp.).

i oczywiscie pozostaje...

- TEKKEN - moim zdaniem najlepsza bijatyka! Idealnie wywazona (realizm-arcade), aby dawac jak najwiecej zabawy:D

P.S.
Uprzedzam uwagi i zaznaczam ze wiem ze Tekken takze jest portem z automatow na konsole.


Mozart 18 napisał:
1. The Bourne Conspiracy
2. Def Jam Icon
3. Virtua Fighter 5
4. The Club
5. Fight Night Round 3
6. WWE Smackdown! vs. RAW 2008

Którą grę byście wybrali??? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdro.

Ja z tych bym wybral Def Jam'a.


Jest taka opcja edytuj :) - marcin0903
 
Ostatnia edycja:

marcin0903

New member
Def Jam'a? Ja bym go nie brał :), nie umywa się do DJ Fight for NY.
Jeśli chcesz się pobić to FNR3/VF5, a jeśli postrzelać do Bourne'a albo The Club (w "klubie" strzelanie dla samego strzelania, bardzo relaksujące i przyjemnę... do momentu kiedy nie włączysz poziomu Insane albo Real [chyba tak się nazywał ten najtrudniejszy], troche potrafi po denerwować ;) ).
 

Mefju

New member
Z tego co pamiętam chyba zagłosowałem kiedyś na MGS 4 ale pograłem w niego trochę i jestem zawiedziony , teraz wiem że bez wahania wolałbym Uncharteda - choć krótka gra , to na prawdę mnie wciągnęła , grafika idealna i ma u mnie 10/10 ;).Pozdrawiam.
 
Do góry