Którą kupić???

Którą grę na PS3 Byście kupili???


  • Total voters
    0

marcin0903

New member
Uncharted to taka mieszanka Tomb Raidera, Indiany Jones i TPSa. (Third Person Shooter). W tej grze jest mnóstwo strzelania, skakania po półkach, no i troche łatwych zagadek, choć głównie dominuje to pierwsze. O porywającej i interesującej fabule nie mówiąc :). Dla mnie to jest 9/10, choć tak jak już mówiłem celował bym w MGS4, grafa genialna, choć w Uncharted lepsza, ale troche inne klimaty i kolory w obu grach są.
Jeśli lubi się poskradać to MGS będzie dobry :).
 

Kent

New member
Witam. Otóż mam ochotę kupić sobie jakąś grę i zaintrygowałem się Haze. Jednak w Internecie krążą złe opinie o tej grze, i dlatego chciałbym poznać Wasze. Warto kupić tą grę w niskiej cenie, czy może lepiej kupić coś innego/droższego. Proszę o rzetelne odpowiedzi.
Pozdrawiam! :)
 

Kent

New member
Nom czytałem to jakiś czas temu, ale tam odpowiedź na moje pytanie jest powierzchowna i dlatego chciałbym, aby ktoś wyczerpująco wypowiedział się na ten temat :) Pozdrawiam!
 

mietek099

New member
Kent napisał:
Nom czytałem to jakiś czas temu, ale tam odpowiedź na moje pytanie jest powierzchowna i dlatego chciałbym, aby ktoś wyczerpująco wypowiedział się na ten temat :) Pozdrawiam!

Jeśli chcesz rzetelnej informacji to przeczytaj gdzieś rzetelną recenzję. Nie żebym reklamował ;] ale polecam pismo PSX EXTREME. Albo poszukaj w necie.
 

wujo1

New member
kup sobie gta 4 więcej frajdy bo możesz samowolniej robić jak w realu a inne np jakaś wojenna to musisz tylko wykonywać polecenia :eek:k:
 

Bambolo82

Banned
Podane przez was dane są niewiarygodne i wyrywkowe, ponieważ dotyczą tylko USA, gdzie Xbox - jako amerykański produkt - jest silniejszy. Brak natomiast danych z Japonii, Europy i krajów trzeciego świata gdzie praktycznie w ogóle nie kupuje się gier, tylko je się kradnie, jeżeli tylko daną konsolę da się "przerobić".

Piractwo na Xbox360 jest faktem i prawdopodobnie 30-40% procent jego posiadaczy nigdy nie kupiło żadnej gry. Gry na Xboxa360 nie mają premier w sklepach, tylko - o wiele tygodni wcześniej - na pirackich portalach P2P Bittorent.

Wartości bezwzględne sprzedaży też są mylące, bo Xbox360 jest konsolą o prawie dwa razy starszą niż Playstation 3.

Po trzecie wreszcie, Playstation 3 jest nie tylko platformą do gier, filmow DVD i zakupów zawartości online, ale również platformą zwycięskiego formatu Bluray Disc. A to oznacza dodatkowe źródło przychodów dla Sony. Posiadacze Playstation 3 są nie tylko graczami, ale również użytkownikami i klientami filmów w jakości HD.
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Bambolo82, nie rozśmieszaj mnie. To, że gry na X360 sprzedają się lepiej niż gry na PS3 to fakt i wskazują na to wszystkie firmy/źródła zajmujące się dostarczaniem takich danych. Sprawdź sobie comiesięczne wyniki podawane przez NPD, ale także VG Chartz, Kotaku, bądź gdziekolwiek indziej.
 

Bambolo82

Banned
Carbon_ napisał:
Bambolo82, nie rozśmieszaj mnie. To, że gry na X360 sprzedają się lepiej niż gry na PS3 to fakt i wskazują na to wszystkie firmy/źródła zajmujące się dostarczaniem takich danych. Sprawdź sobie comiesięczne wyniki podawane przez NPD, ale także VG Chartz, Kotaku, bądź gdziekolwiek indziej.
Mylisz się. Playstation 3 jest na rynku 2 lata a Xbox360 3,5 roku. Żeby porównać rzetelnie wyniki sprzedaży gier musiałbyś porównać obecne wyniki PS3 z wynikami Xboxa sprzed 2 lat.

Gry na Playstation 3 sprzedają sie zdecydowanie lepiej niż gry na Xbox360 2 lata temu, ponieważ zjawisko piractwa nie wystepuje na platformie gier Bluray Disc.

To że więcej osób gra w daną grę na Xbox360 wynika z tego że znaczna część z nich zdobyła ją w nielegalny sposób.
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie ma to żadnego znaczenia nawet jeśli to pradwa, że gry na xboxa sprzedają się lepiej niż na PS3.
Gdyby nie było piractwa na xboxie to te gry sprzedawały by się jakieś 10 razy lepiej na xboxa niż na PS3 :grin:

Pozdrawiam,
 

k0val

New member
ale żeby było te piractwo na ps3 to by było też lepiej dla uczciwych graczy ponieważ ceny by poszły w dół dlatego że sprzedawcy chcieli by odciągnąć graczy od nieuczciwych metod niższymi cenami przykładem może być pc.Zobaczcie ile kosztuje gta4 na pc w przedsprzedaży mniej niż teraz na ps3 dla którego ten tytuł już od dawna nie jest obcy.
Jednak nie wiadomo co by było z tytułami ekskluzywnymi może by i wychodziły bo nie miały by już w czym wybierać to i by zostały przy tym ps3.
 

Bambolo82

Banned
k0val napisał:
ale żeby było te piractwo na ps3 to by było też lepiej dla uczciwych graczy ponieważ ceny by poszły w dół dlatego że sprzedawcy chcieli by odciągnąć graczy od nieuczciwych metod niższymi cenami przykładem może być pc.Zobaczcie ile kosztuje gta4 na pc w przedsprzedaży mniej niż teraz na ps3 dla którego ten tytuł już od dawna nie jest obcy.
Jednak nie wiadomo co by było z tytułami ekskluzywnymi może by i wychodziły bo nie miały by już w czym wybierać to i by zostały przy tym ps3.

Gdyby PS3 została złamana to by nie było takich gier jak: GT5, MGS4, Uncharted, God of War, Heavy Rain, Eye Toy PET, Yakuza 3, Africa, Motorstorm, Little Big Planet, Resistance, Killzone i wielu wielu innych.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Teoretyzuję, ale ceny na PC są niższe z powodu potencjału rynku jaki ma w Polsce PC, który mimo wszystko jest dużo większy niż PS3. Ale miłym akcentem na PS3 były dla mnie ceny np. MirrorsEdge, czy DeadSpace, które startowały na Allegro od 169PLN.

Jeżeli chodzi o stosunek cen do ilości piractwa, to zastanawiające jest to że w czasach PSX czy PS2, które były totalnie spiracone, gry kosztowały po 250PLN i to kilka lat temu. Koval, czyżby wtedy sprzedawcy ne zuważyli że nie sprzedadzą? Wydaje mi się że relacja na rynku jest odwrotna. Im więcej potencjalnie sprzeda się oryginałow (czyli mniejsze piractwo), tym niższe ceny.
 
Ostatnia edycja:
Do góry