Killzone 2

Peek

New member
Bez reklam
Spokojnie, co tak jeździcie po tych X'boxowcach? Ja jestem całkowitym zaprzeczeniem waszym przekonań o posiadaczach X360. NIE PRZEROBIŁEM swojego x'iaka i nie posiadam na niego ANI JEDNEJ PARACKIEJ gry.

Po mimo wysokiej sprzedazy obu konsol w Polsce moim zdaniem wciąż wyzszym powodzeniem cieszy się XBOX, dla tego bo JEST O POŁOWĘ tańszy a wiele multiplatformowych tytułów wciąz wygląda na nim lepiej.

czas PS3 dopiero nadejdzie.

Chciałem przypomnieć, że należę do grano "obiektywnych", bo posiadam obie konsole.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Bambolo, robisz po prostu złe założenia. Nie można uśredniać wyników sprzedaży w odniesieniu do ilości miesięcy pobytu konsoli na rynku. Jeśli konsola 'A' pierwszego dnia sprzedała się w ilości 1,2 mln sztuk, a przez kolejny rok nie sprzedano ani jednej sztuki, natomiast konsola 'B' która wystartowało rok wcześniej sprzedała się pierwszego dnia w ilości 40 tyś. i przez kolejne 2 lata miesiąc w miesiąc sprzedawała się w takiej samej ilości, to jak ci się wydaje która konsola ma większe szanse w perspektywie sprzedaży kolejnego roku?

Powtórzę zatem raz jeszcze.. na daną oraz przyszłą sprzedaż ma wpływ aktualna wojna konsol i obecne strategie w niej podejmowane. Wszystko ma bowiem przyczynę i skutek.

A tak na marginesie przypomnę Ci, że to nie X360 startował z kredytem 130 mln konsol z poprzedniej generacji :)

EOT
 

beamer

Banned
Co nie zmienia faktu: PS3 sprzedaje się lepiej. A już jak chcesz tak koniecznie wziasc pod uwage PS2 to Xbox jest promilem sprzedazy w branzy.

Nie obchodzi mnie co będzie w przyszlości, ale założę się że za 12 m-cy przewaga PS3 będzie jeszcze większa (Bluray :) i obniżka cen PS3; Xbox chyba nie zjedzie poniżej 99 $ :rolleyes:, a może będą go na wagę sprzedawać?).
 
Ostatnia edycja:

arsenal

Moderator
VIP
Przysięgam wam, że jak zobaczę jeszcze jeden post nie na temat, o piractwie i porównaniach konsol to lampka w rzutniku i kilku innych robaczkach szybko zgaśnie. :)
Do rzeczy proszę państwa.
 

beamer

Banned
OK. Ja się posłucham moderatora i jednostronnie wycofuję się z drążenia tego przykrego tematu. I mam nadzieje że inni odwiedzający ten wątek fani X'a też ("obiektywni" i "nieobiektywni", z 1 i z 2 konsolami).

Tutaj mowa o Killzone 2. Pamiętajmy.
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
Banzai, jak to zrobiłeś? Przecież demko się ot tak kończy jak tylko wbiegniesz do tego pokoju.

:hmm:

To chyba dzięki Twojemu 9 poziomowi "wtajemniczenia" w trophies PSN ;)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
hahaha
To właśnie lubie w graczach hardcorowych. Nawet takie demko musi być rozpracowane do granic mozliwości.
Wracając do tematu (jak nakazał arsenal) Killzone'a oczywiście kupie, bo w końcu gra jest dobra, co bym o niej nie mówił. Ponieważ w zeszłym roku z różnych powodów umkneło mi wiele gierek (Dead Space, Left 4 Dead, Little Big Planet) a wiele wcale mnie nie zachęciło do zagrania w nie (Prince of Persia, Mirrors Edge). Posatanowiłem, że 2009 bedzie dla mnie rokiem grania na Maxa(juz żaden hit mi nie umknie), dlatrego wkrótce zamykam rok 2008 kupnem Gears of War 2 i zaczynam 2009 Killzone 2, więc oba tytuły sobie porównam i zobaczymy co mi się bardzie spodoba, bo to bedzie kolejna z bitew X360 vs. PS3.
 

beamer

Banned
Ja mam w planach Killzone 2 (głównie zabawa sieciowa) i Street Fighter 4 + Fight Night Round 4 (trzeba mieć czym zabawiać gości jak wpadną na wódeczkę). Na pewno też Gran Turismo 5, o ile Polyphony zdąży w 2009 r. (jeżeli będzie dobrze fiannsowo to kupię sobie też kierownicę GT, tą za 4 stówki). Na singla mam ochotę pograć w 2009 w jakiś pseudo-symulator-strzelankę lotniczą "fire & forget" w stylu starego dobrego Ace Combat od Namco (niestety "6" ukazała się tylko na X'a, a konwersji na PS3 po dziś dzień nie ma; liczę zatem na "7", bo jakoś w jakość Tom Clancy's HAWX z Ubisoft nie ufam). Aha, Uncharted 2 to 100% pewniak do zakupu.

Resztę (w tym Heavy Rain, Infamous i Eye Toy Pet) się zobaczy :).

Anyway...po demku K2 jestem zdecydowanie NA TAK. Killzone 2...Ty schodzisz z gorącego krzesła i ZOSTAJESZ W PROGRAMIE!
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Jak dla mnie rok 2009 bedzie o wiele lepszy niz 2008 (Killzone 2, Fight Night 4, Tekken 6, Mafia 2, Colin Mcrea: Dirt 2, Wolfenstein i wiele innych)

Ale obiecuje, że to już koniec Off-topicu z mojej strony.
 

Mefju

New member
@Banzai

Szacunek gościu :D


Również uważam , że rok 2009 będzie lepszym rokiem dla użytkowników PS3 , ale nie koniecznie , no cóż z 08 to PoP'a może i Mirrors Edge na pewno a potem to już hity 2009 - Uncharted II , K2 , Mafia II może , zobaczymy jak będzie się sprawować , fajnie by było jakby GOW III był w 09 , może wyjdzię pod samą końcówke , przekonamy się przed premierą :mrgreen:)

Trochę się zdziwiłem , jeszcze chyba nigdy nie widziałem tak szybko zapisanego tematu na HD forum :mrgreen: ogólnie siędze praktycznie w konsolach więc tu proszę bez ataków terrorystycznych. Pozdrawiam i nie kłóćcie się już o ile się jeszcze kłócice bo nie chce mi się tych wszystkich postów czytać.
 

Alucard1984

New member
no prężny temacik... 10 stycznia 2009 r. założyłem temat a teraz mamy już ponad 470 postów i ponad 12670 odwiedzin :D bez urazy dla tutejszych forumowiczów ale po raz pierwszy mogę śmiało nazwać ten dział FORUM. Wcześniej częstotliwość jakichkolwiek wypowiedzi była tak niewiarygodnie "duża", że jak już coś wypłynęło to wydarzenie roku hehe . Liczę na to, iż kolejne tytuły obudzą podobną aktywność ludzi bo takie cusie tworzą dziesiątki,setki ludzi a nie 5 aktywnych maniaków ;) ... no nic, trzeba wracać na ziemie i brać się do roboty :p
 

dienekes' shade

New member
Banzai, ładnie, ładnie :) Próbowałem wskoczyć parę razy na ten transporter, ale z tego, co widziałem na youtube - robiłem to w złym miejscu, bo centralnie, a nie na rogu. Swoją drogą, wygląda mi to na świadome działanie developerów - niewidzialna blokada. Na wyższe obiekty wskakuję nawet z miejsca, a tu... lipa :rolleyes: Może dziś spróbuję zrobić to poprawnie.

Ps. Ostatnią lokację, do której to wtargnięcie, kończy demko można "pozwiedzać" idąc wzdłuż ściany, z prawej strony.
 

Dawidowski1000

New member
Alucard1984 i inni spójrzmy co zrobiło DEMO Killzone 2? Wzbudziło sporo zamieszania oraz kontrowersji, pojawiło się od groma postów na forach w Polsce i za granicą. Wszyscy o tym mówią, fani, przeciwnicy, malkontenci i inni, może właśnie o to chodziło Guerrilla Games?! Temat K2 jest na topie i podejrzewam, że kupi ją nawet ten któremu DEMO niespecjalnie przypadło do gustu, a zrobi to po to aby przekonać się czy rzeczywiście Pełna Wersja jest taka dobra lub taka kiepska. Tak czy siak jest mega głośno o K2, a to już coś... Czekamy...
 

mrtwister

New member

lighthammer

New member
Hehe, dobra recenzja - najlepsze w niej jest to, że chłopaki starają się zbytnio nie zjechać KZ2 i to ewidentnie widać. Fajnie dobierają słowa, ogólnie widać że gra ich rozczarowała, ale starają się to jakoś delikatnie przekazać ("najlepsza na PS3", bla bla bla).

połowy chociażby domniemanych możliwości konsoli


Co to znaczy połowy domniemanych mozliwosci konsoli? Skąd te domniemania? Dajcie w końcu spokój z tym mistycyzmem, domniemywać to można czy jakiś absolut istnieje - a nie o możliwościach konsoli, na którą przygotowywano grę przez 4 lata (czy tam ileś), miała być mega wypasiona a nie jest. To co, programiści i twórcy gry nie zdążyli przez ten czas poznać architektury tego sprzętu? No dajcie spokój. Karty są na stole. Bajki opowiadajcie dzieciom przed snem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry