Killzone 2

Banzai

New member
Uuuuu, chłopaki, no to jak ?:D

Podczas wybierania kampanii, są dwa symbole. Przy jednym 0/3 przy drugim 0/2. Nie są tam przypadkowo, ponieważ trzeba je znaleźć w demo i ustrzelić. Dla utrudnienia są dosyć małe i dobrze poukrywane. Tak sądzę, bo przeszedłem kolejny raz demo i tym razem skupiłem się właśnie na szukaniu tych znaczków i tylko jeden mam upolowany.
 

cyber78

Member
Bez reklam
Ogrze, i jakie wrażenia po zagraniu w DEMO - udało się odpalić?
Wiem, że grałeś wcześniej w udostępnioną wersję do testów i jestem ciekawy jak wypada porównanie z tym demkiem.
Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Ogrze, bez paniki. Narzekasz, a nawet nie zagrałeś w demo... Marudzenie tych, którzy grali wyłącznie w demo jest śmieszne, a co dopiero... Trybisz? :p

Ile broni udało się Wam przetestować? Ja strzelałem z 4: standardowy karabin szturmowy ISA, to samo ze zbrojowni Higów, wyrzutnia rakiet i rewolwer. Ponoć jest jeszcze piąta giwera... Widział to ktoś?

Moje narzekania po części się sprawdziły;)
Czas na moją opinię :mrgreen:
GRA SIĘ REWELACYLNIE a to najważniejsze!!! tego samego doznałem w betce :eek:k: Sterowanie w opcji( alternatywny 2) tak mi siadło że czuję sie jak ryba w wodzie :D
Inteligencja postaci bomba!!!
Broń i precyzja strzału bomba!!!
Poruszanie rewelacja !!!Cała oprawa wizualna robi spore wrazenie.
Widze nowego króla FPS:krol: :eek:k:
Teraz troszke marudzenia :( Tak jak wiekszości graczom brakuje mi tej mega reklamowanej rewolucji graficznej .Moge powiedzieć ze spore rozczarowanie i nie wydaje mi się że pełna wersja pokarze coś wiecej .
Jest bardzo dobrze jak na te czasy przystało lecz jak na tyle lat pracy to mała porażka :roll: (konkurencja pokazała cos więcej w jednej grze;) )
Polski dubbing nie jest taki zły nie denerwuje mnie ;)
W demku jest troszke niedociagnięć np jeden z kolesi na pomoscie uciekajac przed moim ostrzałem przeszedł przez scianę :D Denerwują mnie przycinki przy wczytywaniu :twisted: !!!
Ogólnie bardzo mi sie podoba jestem cały podjarany i z niecierpliwoscią czekam na KILLZONE 2 :eek:k:
Demko oceniam na 9/10
Preorder zamówiony dwa miesiace temu ;)
Ide szukać tej broni i znaczków bo konsole mam tylko do wieczora :(
 

dienekes' shade

New member
Dobrze, że masz jeszcze x' a bo i Ty zostałbyś nazwany fanboy' em :p

A tak poważnie, przetestuj, jeśli możesz, ten myk (link w moim poprzednim poście). Ciekaw jestem, jak Tobie to wyjdzie.

Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Dobrze, że masz jeszcze x' a bo i Ty zostałbyś nazwany fanboy' em :p

A tak poważnie, przetestuj, jeśli możesz, ten myk (link w moim poprzednim poście). Ciekaw jestem, jak Tobie to wyjdzie.

Pozdrawiam
Hehe fakt !
Myk przetestowany :D znalazłem się nad nimi po czym jeden mnie zobaczył i strącił . Cała reszta nadal była skupiona na moich ziomkach w efekcie nie dotarłem do karabinu .Bardzo realistycznie, naprawde inteligencja postaci na bardzo wysokim poziomie:eek:k:
 

Alucard1984

New member
ja dziś po robocie od razu odpalam demko i dla szukam tych symboli itp ! trza wymaksować demko hehe ! i oczywiście spróbuję lotu z tego filmika ! :D ehh... "czy nie mam ładnych zderzaków" ?! :D jak dla mnie moja sygnatura bardziej przykuwa oko niż wasze filmiki eheh
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Super. Znakiem tego, trzeba się dobrze kryć. Muszę postrzelać z tego cekaemu :twisted:
Dopadłem działko :D Trzeba w odpowiednim momencie wyskoczyć, raz zaleciałem za wysoko o poziom jak zeskoczyłem na kolesia z działem spotkała mnie śmierć :D Jest gites :eek:k:
 

mietek099

New member
Niezłe afery powstały w sieci po pojawieniu się sławetnego dema na PSS. Niektórzy myśleli chyba, że dostaną fotorealistyczną grafikę z prawdziwego zdarzenia a do gry będzie dodawany kask nakładany na głowę i generujący przed nami hologramowo-trójwymiarowy obraz wojny, w której uczestniczymy ;] Ludzie czepiają się nawet sterowania, pomijając już fakt, że jest parę konfiguracji do wyboru i to, że do każdego sterowania jesteśmy w stanie się przyzwyczaić. Przynajmniej ja tak mam od dziecka ;] Już niedługo osobiście przetestuję to cudo.
 

Ogr

New member
Bez reklam
ps_user napisał:
Czy to było mądre posunięcie, to już zweryfikuje rynek.
A co do Resistance Ogrze, nie wiem dlaczego ją tak surowo oceniasz. Moim zdaniem jest lepsza, od ocenianego tu demka :p

R2 to najbardziej plastikowa gra w jaka mi było dane zagrac w ostatnim czasie ;)
Po zagraniu w krótkie demo K2 nasuwa mi sie jedno porównanie a mianowicie R2 przy K2 to jak GÓ...O i DELICJA :p :mrgreen:
Pozdro
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
mietek099 napisał:
Ludzie czepiają się nawet sterowania, pomijając już fakt, że jest parę konfiguracji do wyboru i to, że do każdego sterowania jesteśmy w stanie się przyzwyczaić.
Nie dziw się, niektórzy nie wiedzą, że istnieje więcej niż jeden układ kontrolek... Oni psioczą najmocniej :rolleyes:

Ogr napisał:
Po zagraniu w krótkie demo K2 nasuwa mi sie jedno porównanie ,a mianowicie R2 przy K2 to jak GÓ...NO i DELICJA :p :mrgreen:
Pozdro
Tego pierwszego nigdy nie jadłem :p ale myślę, że w tym przedmiocie zgadzamy się w 100% - mi R2 wyjątkowo się nie podszedł, a przeszedłem prawie całą grę, więc mam materiał do oceny. Inaczej jest z KZ 2 - mimo, iż do dyspozycji mam wyłącznie demo, za każdym podejściem ta zapowiedź podoba mi się coraz bardziej. Ponadto, wg. większości recenzentów, początek gry jest najsłabszy, a im dalej, tym lepiej, więc... :krol:
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
A oto moje wrażenia po miliardowym przejściu demka:

Gier Sci-fi osobiscie nie lubię, ale o kto nie słyszał o ogromnej rewolucji graficznej, która miała pokazać gra. Musze przyznać, że demko do zakupu gry bardziej mnie zniecheciło niz zachęciło. Moim zdaniem Killzone 2 to gra jak gra. Wiem, że mnie za to zlinczujecie, ale to co zobaczyłem nie rzuciło mnie na kolana, a nawet troche rozczarowało miało być pięknie, było normalnie.

W moim prywatnym rankingu gier zajęła by miejsce na końcu pierwszej dziesiatki hen hen daleko za MGS 4.
 
Ostatnia edycja:

Dawidowski1000

New member
Ani myślę cię linczować ! Masz prawo do własnej opinii, jak każdy, ale powtarzam to z uporem Maniaka - to jest DEMO, to tak jak wypijesz 50ml dobrej wódki. Napijesz się ? Nie bardzo, ale jak wypijesz 500ml to już bedzie lepiej. Im dalej w las tym większa faza!:lol:

Pozdro
 

mataman

New member
Bez reklam
Mnie ciekawi czy K2 podciagnie sprzedaz pleja.

P.S. beamer aka bambolo obiektywny? To sie usmialem teraz :)
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
mataman napisał:
Mnie ciekawi czy K2 podciagnie sprzedaz pleja.
Skoro nawet Metal Gear Solid sobie nie poradził, to wydaje się że K2 również tego nie uczyni.. bo niby dlaczego? Reklama podczas finału Super Bowl? I tak pewnie większość kupi Wii.

Swoją drogą tragiczne wyniki sprzedaży PS3 w okresie świątecznym musiały nieźle zaskoczyć Sony. Analogicznie w tym samym okresie pobytu na rynku PS2 sprzedaż jej mocno ruszyła. No ale wtedy pojawia się prawdziwa lokomotywa w postaci GT oraz sytuacja dla Sony była zupełnie inna.
 
Ostatnia edycja:
Do góry