Killzone 2

Carbon_

New member
Bez reklam
Z ciekawości przeczytałem kilka komentarzy. Podoba mi się to:

Wątek: 'Ocena 6.62/10, głosów 432' i komentarz jego autora "głosującym gratulujemy".
Bezpośrednia odpowiedz niejakiego 'Króla' : "Bo taki shit nie zasługuje na wiecej, co to mario bros ???
Zagraj se takie coś jak far cry,half life 2 crysis world in conflict a poznasz prawdziwe gry żałosny mały buraku z kompleksami"
. :D
 

matiashek

New member
ostanio gdzieś przeczytałem że ma powstać film na podstawie Gears of War.A co myslicie o filmie na podstawie Killzone'a.Mozna by było zrobic trylogie.Od samego poczatku czyli jak to się wszystko zaczeło.Druga częśc opowiadałaby o pierwszym Killzonie.A trzecia częśc nawiązywała do dwójki.Co o tym myslicie
 
Ostatnia edycja:

ps_user

New member
Bez reklam
Pasują mi obydwa :D bo lubię klimaty SF. Jednak z doświadzenia wiem że adaptacje słabo wypadały do tej pory. Tu by musiał zarządzić na planie Spielberg, albo Zemeckis.

P.S. Możesz użyć opcji edit, jak coś sobie przypomniesz po zamknięciu posta :cool:

P.S. OK;-)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Teraz jest 5.64 na blisko 1500 głosów. Niedługo okaże się, że to najgorsza w gra w dziejach rozrywki.
 

beamer

Banned
Carbon_ napisał:
Z ciekawości przeczytałem kilka komentarzy. Podoba mi się to:

Wątek: 'Ocena 6.62/10, głosów 432' i komentarz jego autora "głosującym gratulujemy".
Bezpośrednia odpowiedz niejakiego 'Króla' : "Bo taki shit nie zasługuje na wiecej, co to mario bros ???
Zagraj se takie coś jak far cry,half life 2 crysis world in conflict a poznasz prawdziwe gry żałosny mały buraku z kompleksami"
. :D

Życzę Ci żebyś nie usechł z zazdrości. Powaga.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Nadal nie łapię co ma wspólnego moje przytoczenie komentarza z tym co napisałeś. Co mam zazdrościć i komu? Chyba, że nie chodziło Ci o mnie :)
 

lighthammer

New member
Daj spokój, przecież wiadomo że w większości to gimnazialiści. Dostali jedną konsolę, na drugą nie ma sznas (mama nie da kasy) i stąd te wojny. Kupi pokemon X360, bo gry ma za free. Jak wychodzi jakiś tytuł, którego nie da się spiratowac to dochodzi to spotęgowania frustracji. Mi ta gra za bardzo nie przypadła do gustu, no ale bez przesady: 5/10 to za mało. Przedział 6-8 byłbym w stanie zrozumieć, ale nie 5/10.
 

Banzai

New member
dienekes' shade napisał:
Już to właśnie sprawdziłem, super karabinek, można nawet powalić swoich, tyle, że nie na śmierć ;-)
A jak już sobie postrzelałem to poszedłem na drugą stronę zapory, tylko szkoda, że się zaraz mapa kończy. A także na plac, na którym kończy się demo. A jak wejdzie się do magazynu, to jest puściutki :p
 

beamer

Banned
Carbon_ napisał:
Skoro nawet Metal Gear Solid sobie nie poradził, to wydaje się że K2 również tego nie uczyni.. bo niby dlaczego? Reklama podczas finału Super Bowl? I tak pewnie większość kupi Wii.

Swoją drogą tragiczne wyniki sprzedaży PS3 w okresie świątecznym musiały nieźle zaskoczyć Sony. Analogicznie w tym samym okresie pobytu na rynku PS2 sprzedaż jej mocno ruszyła. No ale wtedy pojawia się prawdziwa lokomotywa w postaci GT oraz sytuacja dla Sony była zupełnie inna.
K2 już sobie poradził, dzieki samym pre-orderom sprzedano z 1.5 mln na dobry miesiąc przed premierą. Co do sprzedaży to (za Wikipedią): PS3 22 mln Xbox360 27 mln, czyli PS3 sprzedaje się lepiej (szybciej). PS3 dominuje w Europie oraz zdecydowanie w Japonii. Amerykański Xbox sprzedaje się lepiej tylko w Ameryce, czyli nie potrafi odnieść globalnego sukcesu (jest tylko lokalnym wice-liderem za Wii, o ile w ogóle uznać Wii za konkurenta PS3 oraz Xbox'a 360).

Jeżeli idzie o polski rynek (legalny i opodatkowany) to Xbox praktycznie nie istnieje. Polskie torrenty stanowią 5% światowych zasobów (Amerykańskie 19% ale tam mieszka 300 mln ludzi, czyli 4 razy mniej na łebka). Ostatnim zarobkiem jest sprzedaż łysej konsoli "arcade", potem tylko przeróbka za 50 zł (to już na "czarnucha") i to tyle zarobku na Xbox'ie w Polsce.
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Banzai napisał:
Już to właśnie sprawdziłem, super karabinek, można nawet powalić swoich, tyle, że nie na śmierć ;-)
A jak już sobie postrzelałem to poszedłem na drugą stronę zapory, tylko szkoda, że się zaraz mapa kończy. A także na plac, na którym kończy się demo. A jak wejdzie się do magazynu, to jest puściutki :p

Brawo :) Mi dziś zabrakło zapału - z nieznanych przyczyn mogłem wskoczyć na niemal dwukrotnie wyższy "czołg", ale na transporter już nie. Chyba wiem, co robiłem nie tak, ale GRID skutecznie odciąga mnie od, zgranego już demka KZ2. Czekam cierpliwie na calaka :eek:k:

Ps. Zdobyłem 5ty karabin (pół automat). Miał 13 pocisków w magazynku, więc trochę sobie postrzelałem. Moc i celność ponad szybkostrzelność, to lubię :cool:
 

Carbon_

New member
Bez reklam
beamer napisał:
K2 już sobie poradził, dzieki samym pre-orderom sprzedano z 1.5 mln na dobry miesiąc przed premierą.
Pre-ordery dotyczą K2 a nie sprzedaży PS3. Pre-ordery składają ludzie, którzy już swoją konsolę posiadają.

Jeśli chodzi o sprzedaż konsol to tu masz dobre źródło, które potwierdzają wyniki NPD oraz Kotaku: http://www.vgchartz.com/ Wszystkie podane przez ciebie dane są nieprawdziwe.

Jeśli natomiast chodzi o samą Polskę to prześledź największe fora stricte konsolowe (N+, PSX E, NG) i porównaj liczbę posiadaczy obydwu konsol :)
 

beamer

Banned
Nie chodzi mi o liczbę posiadaczy, a o rynek. Legalny rynek. Nie ma się co szczycić brudnymi rączkami (przynajmniej ja tak uważam).

Przerobiona konsola dla przemysłu jest konsolą nie istniejącą (już się na niej nie zarabia).

Nadal uważam że PS3 sprzedaje się lepiej (szybciej) niż Xbox360. Policz miesiące na rynku i wyjdzie jak byk że tak jest:

PS3 jest na rynku 26 miesięcy (premiera 11 listopada 2006 w Japonii, a w Europie dopiero w marcu 2007 r.), co oznacza że miesięcznie PS3 na całym świecie znajduje do tej pory średnio ok. 846 tyś nabywców.

Xbox 360 jest na rynku 38 miesięcy (premiera 22 listopada 2005 w USA, a w Europie i Japonii już w grudniu 2005), co oznacza że miesięcznie Xbox 360 na całym świecie znajduje do tej pory średnio ok. 526 tyś nabywców.

Xbox 360 sprzedaje się o 30-40% gorzej (wolniej) niż Playstation 3 i to pomimo że przez 12 miesięcy był sam na rynku!!!
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
Z Twoimi tezami kłóci się bardzo duża liczba sprzedawanych oryginalnych gier na 360 na całym świecie. A liczenie czasu pobytu konsol na rynku do aktualnej sprzedaży jest co najmniej śmieszne, gdyż na daną oraz przyszłą sprzedaż ma wpływ aktualna wojna konsol i obecne strategie w niej podejmowane.
 
Ostatnia edycja:

beamer

Banned
Xbox 360 sprzedaje się średniomiesięcznie o 30-40% gorzej (wolniej) niż Playstation 3 (Xbox 360 525 K vs. PS3 846 k)

100% gier na PS3 to gry oryginalne. A, na Xbox'a???

Carbon_ napisał:
(...) A liczenie czasu pobytu konsol na rynku do aktualnej sprzedaży jest co najmniej śmieszne, gdyż na daną oraz przyszłą sprzedaż ma wpływ aktualna wojna konsol i obecne strategie w niej podejmowane.

Zgaduj zgadula co będzie w przyszłości. Jak do tej pory (przez ostanie 38 m-cy) Xbox 360 sprzedawał się zdecydowanie gorzej niż PS3.
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
Motyla noga, przestańcie znów pisać o tych sprzedażach i porównaniach:banned:
dienekes' shade napisał:
Brawo :) Mi dziś zabrakło zapału - z nieznanych przyczyn mogłem wskoczyć na niemal dwukrotnie wyższy "czołg", ale na transporter już nie...
Na transporter trzeba skoczyć z rozbiegu w momencie jak na chwile przysiada.

Wstawię filmik z podróży w niedostępne jak tylko wrzucę na youtube'a :D
 
Do góry