Killzone 2

fantattoo

Member
Kontrolowanie na zasadzie zliczania. Tzn. mam do zabicia 75 Helgastów przy użyciu noża. Widać to w jakichś statystykach? Czy po prostu jak zadźgam 75 to wyskoczy mi info o trofeum?
 

Banzai

New member
Oczywiście, że masz możliwość sprawdzenia ile zadźgałeś już Helghastów. KZ2 ma w opcjach statystyki z kampanii i z multi. Dodatkowo możesz je przenieść na www.killzone.com i tam po zalogowaniu je sprawdzić.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
Słuchajcie, nie mam was w friendsach poza dienekesem. Jak macie tą sekundę czasu to wyślijcie mi invite . Mój nick : e-lexus . Jak dodacie mnie to zobaczyska przy fragowaniu żabojadów (ukłon do harrisa :p ) .
Czy myśmy się czasem już nie spotkali na xbox live?:p Grało mi się wczoraj dobrze tylko dopingowałem się nie tym co trzeba i mój skill (jaki skill...?) poleciał na łeb. Ja także cieszę się że nie tylko mnie lufa zwariowała i lata na wszystkie strony podczas celowania (cholerne deadzone jest o ciutkę za mało czułe imo). Tak jak się obawiałem, ludzie zakładają gry z botami i tłuką fragi ile wlezie (koleś o ksywce boro198cośtam miał pod koniec meczu 60 killsów i 8 deathsów...) Ja grałem w ekipie z botami...

TAJSONIK_PL to moje id - dodawać do friendsów i nie liczyć na litość na polu walki. Dzisiaj jak wrócę na bazę (moja Panna ma zabieg na zatoki) wieczorem to robię combo czyli smile on my face+killzone+ziomki=palce mnie bolą a krew wycieka spod drzwi mego salonu...


Ktoś pytał jak sprawuje się słuchawa - czasem słyszę wszystkich a czasem nikogo ale jak grałem w grę utworzoną przez usera o ksywce punisher1985 (cóż za oryginalność hehe) to wszystko było ok (ciągle słyszałem qwa,qwa,ja pipi,zaj@#$ itp. hehe - poczułem się jak w domu)
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

fantattoo

Member
Czy ktoś z Was korzysta ze słuchawki nokii? W KZ2 jeszcze jej nie testowałem, ale w COD miałem taki problem, że jeśli wyłączyłem ją w czasie gry i później chciałem włączyć ponownie, to już była lipa. Musiałem wychodzić z gry, odpalać grę na nowo, wchodzić w multi i dopiero wtedy ponownie połączenie zaskakiwało. Strasznie to było upierdliwe.
 

dienekes' shade

New member
Hehe, potwierdzam to był mecz w iście swojskim gronie :mrgreen: Polskie mięcho padało równie często na glebę, co z głośników :D
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Jak przeszliście walke z Ataciem, czyli latającym robotem?

Ja próbowałem juz miliard razy i nic!!

Unieszkodliwiałem go z tych baterii i trafiałem w niego z wyrzutni 4 razy!!!! i Nic mu sie nie stało!!! Prosze o pomoc
 

domin74

New member
Peek napisał:
Jak przeszliście walke z Ataciem, czyli latającym robotem?

Ja próbowałem juz miliard razy i nic!!

Unieszkodliwiałem go z tych baterii i trafiałem w niego z wyrzutni 4 razy!!!! i Nic mu sie nie stało!!! Prosze o pomoc

... Banzai wyprzedzil mnie o pare sekund...
 

Redundantor

New member
Jestem i zaraz spróbuje Was dołączyć do friendsów.

Co do Headsetu - mam taką słuchawkę bluetooth do nokii spróbuje ją odpalić wkrótce

- czy wtedy będę słyszał głosy tylko w słuchawce, czy też z głośników?

Od jutra na 3 dni znikam z kraju więc niestety w skillu mnie zostawicie daleko w tyle - co najwyżej w ramach treningu moge postrzelać z wiatrówki do makaroniarzy :)
 

brx

New member
No no, widzę że klan już założony i ostro wszyscy tłuką...
W przyszłym tygodniu jak wydostanę się w końcu z tego cholernego szpitala, to postaram stawić się na apelu, odebrać koordynaty i ruszyć do walki z Wami ramię w ramię ;)
L4 jeszcze potrwa, to będzie czas na podkręcenie skilla (aż ręce swędzą). :mrgreen:

Rozumiem dienekes', że do Ciebie prośby o dołączenie do klanu, jako do CL'a?
 

Peek

New member
Bez reklam
Wielkie dzieki za pomoc chłopaki, w prawdzie jeszcze tego nie przeszedłem, ale mysle, ze jutro się uda.
 

beamer

Banned
Jestem raczej niedzielnym graczem (brak czasu), ale chętnie też się podłącze do jakiejś rozgrywki (klanu). Idę się rozejrzeć do Empiku za jakąś promocją KZ2 bo na pomorskim rynku allegro nic ciekawego nie ma (poza Street Fighter'em 4 za 150 zł).

[UPDATE] Killzone 2 odniosło spektakularny sukces w Polsce!!! Serwis Polygamia:
"Sony właśnie poinformowało nas, że sprzedaż Killzone 2 (wliczone są w to zestawy z PS3) w Polsce od premiery przekroczyła już 30 tysięcy sztuk. 15 tysięcy dziennie? Bardzo ładny wynik. Gratulujemy!
Aż sprawdziłem jak poszło Halo 3 2 lata temu. Z informacji prasowej Microsoftu wynika, że w dniu otwarcia było to 4 tysiące sztuk. Ładnie nam rynek urósł przez ten czas, prawda?"



Rynek Playstation w Polsce zaczyna być całkiem, całkiem...cywilizowany. Zero piractwa. 30.000 sprzedanych oryginalnych gier Killzone 2 w dwa dni! Całkiem europejski i światowy wynik.
 
Ostatnia edycja:

hazbi

New member
Podpiałem się do multi wczoraj i gra się super:) W tygodniu gram wieczorami, a w weekend to pewnie będę cały czas siedział:) Mój nick to IppikiOkami z checią dam na sobie nabić parę fragów;)
 

Dawidowski1000

New member
Nie chcę sie powtarzać, ale gra mnie wchłoneła na maxa a jeszcze nie odpalałem multi:) . W tak dobrego FPS'a nie grałem już od bardzo dawna (wliczając w to nawet takie perełki jak COD4, GoW, Gow2)
 

JarBKJar

New member
Zestaw Ps3 i Killzone 2

Witam wszystkich i mam pytanie: gdzie (najlepiej sklep w necie) można kupić zestaw Ps3 i Killzone2.
 

Redundantor

New member
Ew. w Saturnie w Złotych Tarasach Wawie ten zestaw jest po 1379 zł - chyba dobra cena. Rozumiem, że nie masz blisko do tego sklepu?

Czy wy też macie takie lagi na grze - np. widze gościa, nagle znika potem pokazuje się za mną i koniec.
 
Ostatnia edycja:
Do góry