Killzone 2

ps_user

New member
Bez reklam
Po pierwszych pięciu minutach na które pozwoliły mi dzieciaki (musiałem usunąc z przed cieklaka, bo jucha ;)), powiem że muszę tej grze dać jeszcze kolejne 5 min. Nie za bardzo widać TĄ grafikę na pierwszy rzut oka. To co się rzuca w oczy to AI, wróg unika granatów, chowa się po kątach itd. Jest w tym temacie dobrze.
Polski język mogę sobie odpuścić bo translatorzy chyba nie do końca wiedzieli co tłumaczą. Co od ch$%^y ma znaczyć "...Twoja jazda jest gotowa, Steve!..." WTF :hmm: Drugi przykład - "...Magazynek jest pusty.." Shit, mój czy twój? A może miał na myśli ten wielki magazyn przed nami :???:
Pewnie mnie zjecie za te opinie, ale jak napisałem po 22ej dam demku drugą szansę, no i na pewno w ENG version :rolleyes:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Sterowanie wam się nie podoba ???
Grałem w betke byłem zachwycony ,graficznie było swietnie ale to nie rewolucja ktos napisał ze Gears of war 2 to przy tym gra z innej epoki heheh ja zaprzeczyłem ;)
Teraz jestem wiarygodny :mrgreen:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nonsens, nie ma czemu zaprzeczać bo to tylko krótkie demko.
Ja pojechałem od razu na English co by się nie stresować dodatkowo :)

Nie ma co siedzieć w pomieszczeniu na hali za długo bo goście włażą drzwiami i oknami - inteligencja przeciwnika faktycznie wypas, chowają się za przeszkodami, wyskakują raz z jednej raz z drugiej strony.

Pozdrawiam,
 

Ogr

New member
Bez reklam
Mam nadzieję ;) Betka teraz demo sprawdzimy pełna wersje i wrócimy do twojego nonsensu:)
 

Mefju

New member
Właśnie przeszedłem demko K2 , i jestem po prostu w szoku , to wygląda obłędnie , grafika jest po prostu szokująca , idealna :D Troszkę upierdliwe sterowanie ale już się przyzwyczaiłem , choć demko krótkie to na prawdę pokazuje co gra potrafi , super grafa , audio też super , wszystko brzmi dobrze, wrogowie nie są skończonymi kretynami itp:D Polecam każdemu ściągnąć i samemu się przekonać , krew wygląda po prostu obłędnie , aż chce się więcej i więcej strzelać :D Fajny jest efekt z krwią na ekranie , przez sekundę pomyślałem , że mam ją na prawdę , dobra ja lecę przejść demko jeszcze raz :cool: Pozdrawiam , acha i dla demka mogę śmiało wystawić 10/10 , myślę , że z pełną wersją będzie tak samo ;)
 

mataman

New member
Bez reklam
Jakie to piękne ale i jakie krótkie, ja chce jeszcze !!! Sterowanie upierdliwe, why? Jak dla mnie bajka, masakrator gałek ocznych. Animacja, detale. ide grać dalej :D
 

Mefju

New member
No racja , za krótkie , no cóż przeżyjemy , ja już po 2 razie przejścia demka , odpuszczę sobie na razie :D A sterowanie upierdliwe było bo byłem do innego przyzwyczajony , ale już się przyzwyczaiłem jak pisałem , teraz tylko czekać na pełną wersję.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ogr napisał:
Mam nadzieję ;) Betka teraz demo sprawdzimy pełna wersje i wrócimy do twojego nonsensu:)
Tutaj nie ma do czego wracać. Wtedy będzie można DOPIERO o tym ZACZĄĆ mówić - teraz tak jak napisałem jest to nonsens.

Pozdrawiam,
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
polski dubbing nie jest taki zly, daje rade, fakt - sa wpadki, ale to jest wojna!!!! Cholera wie, co czlowiek by gadal w takim morzu ognia!!! Na poczatku dema tyle sie dzieje, ze masakra, nie wiadomo na co zwrocic uwage aby sie delektowac grafika! Grajac w demo poczulem sie troche jakbym gral w BLACK'A na PS 2. Bardzo podobne odczucia mialem, oczywiscie jak najbardziej pozytywne. Chodzi mi o destrukcje otoczenia oraz reakcje broni poczas oddaania strzałow. WOW:)!!!
 

ps_user

New member
Bez reklam
C.d.

Po drugim podejsciu, gra okazala sie b.dobra. Grafika jednak wg mnie nie jest zachwyca detalami. Postacie sa ok, woda ladnie blyszczy (reaguje na kule ale na postac juz nie !!), animacja postaci to nowy standard, jednak teren walki jest lekko sterylny. Brak jakichs kamyczkow, trawek itd ;)
To czego sie spodziewalem to mega rewelacyjnie oddany power broni. Dzwiek w DTS robi swoje.
Po tym co do tej pory bylo wiadomo mozna sie bylo spodziewac skryptowanej fizyki, a tu prosze kubeczki i inne przedmioty zywiolowo reaguja na przypadkowe strzaly. +
Strzelaliscie do butli z gazem ??:D Potrafia odleciec na "ciagu" ;)
P.S. Fajny bajer podczas loadingu, z wychylaniem padzika :)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
WIADOMOSC dla wszystkich poszukujacych wrazen porownywalnych z KILLZONE 2 nie mogacych czekac na premiere pelnej wersji gry i majacych PS 3 z 60 GB HD proponuje zakup gry BLACK przeznaczonej na PS 2.:D
 

Alucard1984

New member
demko zassałem w bardzo przyzwoitym czasie, cały czas szło 1mb/s ;) A moja recenzja jest bardzo krótka ale powinna wystarczyć... Przeszedłem je 11 razy w ciągu dzisiejszego wieczora ! Nie ma to tamto i died and waked up in helghasts land ! B E A U T I F U L !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry