Killzone 2

Ogr

New member
Bez reklam
premek111 napisał:
to mógł byc jakis pojedynczy przypadek,ja sie zawiodlem i po prostu kupuje gdzie indziej
Na allegro 60 negatywnych opini ,głównie brak dostawy :twisted: Ale się wkur...!!! jak mi nie przyślą.Taki wałek odwalił mi sklep świat gier z LBP!!!
Zapytałem gościa z gekona na gg .Prędko odpisał ze oczywiscie bedzie wysłane na czas !
Zobaczymy .
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Nie w tym czasie
jeszcze nie mieli i daleko mi do nich żeby odebrać osobiście :) O co chodzi z tym wstawieniem się osobiscie:hmm:
 

Alucard1984

New member
Piszcie jak tylko pokaże się demo żebym wiedział kiedy udać zawał i popędzić na sygnale... do domciu !!! :) Ja dziś przed pracą odpaliłem plejke tak około 7 i dupa jasiu, nie było :/
 

hazbi

New member
Też mi się udziela gorączka K2, a miałem się temu nie poddawać. Dzięki za "demodostępne" updaty:), mam blisko z tyrki do domu to wyskoczę włączę zasysanie i...:D
 

Banzai

New member
...i tak do 17.00 (najwcześniej) :D

Japonia już powrzucała na swoje PSS. M.in. nowy trailer Tekkena 6 i gameplay Ryu ga Gotoku 3 (Yakuza 3).
 

dienekes' shade

New member
Albo wczesnym wieczorem. Byłem przekonany, że o 6 jeszcze nie będzie dema, ale nie mogłem się powstrzymać od wejścia do polskiego sklepu :D
Jak widzę, nie jestem odosobniony ;-)

Obym zdążył jeszcze dziś zagrać w to cacko...
 

mietek099

New member
Może ktoś sprawdzić czy ściągniętą instalkę z PSS da się skopiować na jakiś zewnętrzny dysk i potem wrzucić na inną konsolę? Wątpię w to, ale szczerze mówiąc nigdy tego nie sprawdzałem. Z przyczyn technicznych, byłaby to dla mnie jedyna możliwość zagrania dziś w Killzone'a ;] Tak na marginesie to wydaje mi się, że będą problemy z pobieraniem tego dema. Mam na myśli właśnie przeciążenia serwerów.
 

dienekes' shade

New member
Prawdę mówicie - ryzyko, w przypadku tego tytułu, jest ogromne :rolleyes: Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i że już jutro wszyscy będziemy mogli podzielić się wrażeniami :)

Pozdrawiam
 

smoku666

New member
ciekawe czy rzeczywiście będzie to tytuł numer jeden na czarnulke , i czy znacząco podniesie się sprzedaż plejaka...
 
Do góry