Kalibracja kina domowego - dyskusja.

Whiplash

New member
Bez reklam
Pocalujcie mnie w kalibracje Panowie! ;D Skoro dyskusja to dyskusja o wszystkim co tyczy sie KD. Pisze przeciez w odp. do tego watku, wiec nie wiem po co ta ironia z waszej strony Panowie ? ;)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A ja dzisiaj zgralem sobei filmik z SC pokazujacy barwy nowego truliminos i zaraz ide zobaczyc jak to bedzie wygladac na moim hx 9565 :) Pozdro .
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Temat powienien zmienić nazwę na "Kalibracja kina domowego Whiplash'a - dyskusja"
Whiplash's dilemmas :)
Pocalujcie mnie w kalibracje Panowie! ;D Skoro dyskusja to dyskusja o wszystkim co tyczy sie KD. Pisze przeciez w odp. do tego watku, wiec nie wiem po co ta ironia z waszej strony Panowie ? ;)
Whiplash, nie irytuj się, my nie na poważnie :) Przeciez wszyscy wiedzą, że zawsze się zgrywamy, nie jest sztywno ;)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Spoko spoko, kuzwa dzis znowu odkrylem ze moge wylaczyc skaler w amplitunerze zachowujac menu ekranowe. Stary TV nie obslugiwal 480i po HDMI a w takiej rozdzialce amplituner wyswietla menu i po wylaczeniu skalera obraz znikal, teraz denon nie ingeruje juz w obraz z BD. :D

Wracajac do tego analogowego wejscia 5.1, jakies pomysly dlaczego wtedy robi sie "Direct" 5.1 i nie mozna wlaczyc ani Audyssey, ani tone control nic poza Tlumieniem Subwoofera albo jego podbiciem..?
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam tak troszke na odluznienie tematu , wczoraj jak mnie dzieci wkurzyly powiedzialem im ze jak beda tak sie zachowywac to sprzedam mieszkanie ktore na nie czeka w przyszlosc, a tata sobie kupi takie kolumny i nic ze za duze i dzwiek w takim pomieszczeniu bedzie do kitu ale radosc z patrzenia na nie kazdego dnia bedzie nie oceniona : zona sie popatrzyla i stwierdzila do dzieci zeby sie nie przejmowaly bo tata sie zle poczul:) :


Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 65604b6609f32.jpg

ale powiem wam ze te by juz calkowicie mi wytsrczyly, kosztuja cos okolo chyba 23 tys za 1 szt.:) :
http://zapodaj.net/3bc7220e1cf02.jpg.html
http://zapodaj.net/3b9841150aea4.jpg.html
jak sie wam podobaja???
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
Witam tak troszke na odluznienie tematu , wczoraj jak mnie dzieci wkurzyly powiedzialem im ze jak beda tak sie zachowywac to sprzedam mieszkanie ktore na nie czeka w przyszlosc, a tata sobie kupi takie kolumny i nic ze za duze i dzwiek w takim pomieszczeniu bedzie do kitu ale radosc z patrzenia na nie kazdego dnia bedzie nie oceniona : zona sie popatrzyla i stwierdzila do dzieci zeby sie nie przejmowaly bo tata sie zle poczul:) :


Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 65604b6609f32.jpg

ale powiem wam ze te by juz calkowicie mi wytsrczyly, kosztuja cos okolo chyba 23 tys za 1 szt.:) :
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3bc7220e1cf02.jpg
Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3b9841150aea4.jpg
jak sie wam podobaja???
Chcesz, aby w jednym mieszkaniu mieszkały dzieci (ciekawe ile?) jakoś tego nie widzę;-)
 

pantomima

Banned
Jeny lolek - 'nieoceniona' jest ta Twa elokwencja ! , wręcz idealna na 'odluźnianie ' klimatu :d
W trosce o Twoje dzieci pozostaje mieć tylko nadzieję że mało obcuja z tata ,bo bez kitu ! , napewno nie będzie im po drodze w'przyszłość' z tak porażająca patologia jezykową jaka emanuje z ust tatusia .

Fajne te kolumny ale drogawe trochę co lolek ...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
przeżuty hehe. Jednak lepiej być zdrowym i bogatym niż biednym i chorym hehe:(:D

Pewnie ze tak, tylko trzeba byc bogatym zeby to sprawdzic, a raczej na forum to tych bogatych to nie ma .... jak mowia pieniadze szczescia nie daja , ale ja dolaczam ze z pieniedzmi prosciej sie zyje... choc to nie jest lekarstwo na wszystko ... ale kolumny fajne - musicie przyznac .... :) a za marzenia sie nie placi wiec zawsze mozna sobie pomarzyc i pomyslec jakby to bylo jakby ....:) i od razu mi jest lepiej ;-) Tak sie zastanawiam moze ktos ma jaks odpowiedz skoro np sonus faber i nie tylko robi kolumny bez otworu bas reflex i jest w nich odpowiedni bas, odpowiednio to brzmi to czy nie mogliby inni tez tak robic, a juz nie pchac chociaz na tyl otworu bas reflex? Skoro im sie udalo stworzyc taka technologie i jest dobrze...
 
Ostatnia edycja:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ostatnio widziałem je w sklepie. Nie słyszałem ich jeszcze, ale zaskoczyły mnie swoimi gabarytami, jakoś te Ostrza na fotkach wyglądają na mniejsze, a tu okazało się, że to kawał kolumny ;)
 

Attachments

  • 663.jpg
    663.jpg
    37,9 KB · Wyś: 49
Do góry