Kable HDMI

tdx

New member
Bez reklam
pewnie że kłamie :D i to tak cholernie jak tylko można...
Pisze tak wierutne bzdury że wierzyć się nie chce :D

Ale możne jest upośledzony, albo z tego żyje nie mnie to oceniać...

Natomiast przemko77 ja sie pytam Ciebie jako osobę w pełni poczytalną, czy za 6K kupisz listwę i uwierzysz że to tak jak zmiana "wzmacniacza i kolumn"
czy jednak kupisz nowy wzmacniacz :D
 
Ostatnia edycja:

werf

Active member
Bez reklam
Inakustik Premium

Tak też myślałem Konkluzja jest taka że kupiłeś sporo marży
Sam mam takie kable za 2m płaciłem po 70 zł za 1m 50 zł i to wcale nie było po kosztach nabyte
Więc sam pomyśl ile zarabia się na kablu który jest zaj... audiofilski i audiowizualny detalicznie oferowany jest za 1 tyś czy 10 tyś
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
"tdx" dlaczego nie skierujesz swojego pytanie do osób które używają wzmacniaczy za 30 tyś złotych czym je zasilają, i czy zamiast listwy za 6K nie lepiej kupić wzmacniacz za 36.000zł ?

Mam listwę Oehlbach XXL ale ona nie kosztuje 6 .000tyś zł .Nie do mnie to pytanie
 

tdx

New member
Bez reklam
dziwny jesteś... wierzysz w to co procedencji podają w broszurkach ale jak trzeba się jasno opowiedzieć to już mnie odsyłasz do producentów...

No wiec w czym Twój kabel za 200zł jest lepszy od mojego za 15zł jeśli chodzi o jakość obrazu?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Tak też myślałem Konkluzja jest taka że kupiłeś sporo marży
Sam mam takie kable za 2m płaciłem po 70 zł za 1m 50 zł i to wcale nie było po kosztach nabyte
Więc sam pomyśl ile zarabia się na kablu który jest zaj... audiofilski i audiowizualny detalicznie oferowany jest za 1 tyś czy 10 tyś


werf jesteś szczęściarzem , albo o innym modelu mówimy ,2 metrowy teraz kosztuje 179zł na Allegro ,a ja swój kupiłem wcześniej

Kolumny Monitor Audio MR 4 kosztują 1790zł ,a Blackninja sprzedaje takie same za 1420 zł
 

werf

Active member
Bez reklam
Tu nie chodzi o szczęście kabel jest taki sam
Na kolumnie głośnikowej nie da się zarobić procentowo tyle ile na drogim lub bardzo drogim kablu HDMI stąd ta cała otoczka
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Dopóki bedzie popyt to bedzie też podaż. Im więcej ludzi się nabiera na te pseudo audiofilskie godżety, tym bardziej zacierają rece producenci i sprzedawcy. My akurat wiemy mniej więcej o co biega, za co warto zapłacić więcej a za co nie. Ale jest mnóstwo osób co kupią drogie buble, bo im sprzedawca poleci. Nie każdy się zna na wszystkim:( W każdej branży tak jest.
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
dziwny jesteś... wierzysz w to co procedencji podają w broszurkach ale jak trzeba się jasno opowiedzieć to już mnie odsyłasz do producentów...

No wiec w czym Twój kabel za 200zł jest lepszy od mojego za 15zł jeśli chodzi o jakość obrazu?

To chyba logiczne ? jeżeli producent wytwarza jakiś przedmiot najwięcej może powiedzieć na ten temat tam skieruj swoje zapytania

"tdx" naśmiewasz się z recenzenta ,a nie masz luzem dwóch stówek w domu ? nie prościej kupić taki kabel i porównać z tym za 15zł ? .Przecież jeżeli napisze, że jest lepszy i tak w to nie uwierzysz :D
 

tdx

New member
Bez reklam
czytasz ze zrozumieniem w domu mam kable za 300zł do 7m tylko ich nie wykorzystuje... bo nie potrzebuje mieć takich długości.

Zaczynasz się wymądrzać.

Sokoro producent coś "pisze" to jest to prawda rozumiem....
Ale że Ty to już tylko czytasz ulotkę swoich spostrzeżeń nie masz, jak Cię o coś zapytać to odsyłasz mnie do producenta...


JASNE :D
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
czytasz ze zrozumieniem w domu mam kable za 300zł do 7m tylko ich nie wykorzystuje... bo nie potrzebuje mieć takich długości.
JASNE :D

To podłącz ten kabel za 300zł i ten za 15zł i będziesz mieć odpowiedź na pytanie

Właściwie po co kupowałeś kabel do 7 m, skoro nie potrzebujesz takiej długości :confused:
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To miły gest ze strony pracodawcy :).Skoro robiłeś eksperyment to znasz odpowiedź ,ja niestety nie zrobię takiego doświadczenia "w drugą stronę " ponieważ nie mam kabla za 15zł
 

tdx

New member
Bez reklam
przedstawicieli :D stresu nie ma jak się martwisz to Tobie wyśle jakiś luźny tylko oficjalnie. Czyli podasz swoje dane jak Tobie wyśle a Ty potwierdzisz że dostałeś jak Ci żal 15zł
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jesteś przedstawicielem jakiegoś potentata kablowego :D

Nawet jeżeli zrobię takie porównanie i się okaże ,że ten droższy jest lepszy to i tak mi w to nie uwierzysz ,może być podobna sytuacja jak z recenzentem z którego się naśmiewasz zwłaszcza ,że robiłeś eksperyment i oba kable takie same .Dlaczego u mnie ma być inaczej ?
 

tdx

New member
Bez reklam
"Nie interesuj się bo kocimiętki dostaniesz" :D

Wierze że jesteś normalny i jeśli wyjedzie że jest tak samo to po prostu napiszesz
Jeśli się zgadzasz to wyśnij na prv swoje dane dostaniesz 1,5 kabel który kosztuje w zakupie ok 9zł, kabel jest Twój nie musisz zwracać..
Gram uczciwie?
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Owszem grasz uczciwie ,ale wynik testu i tak nie będzie obiektywny zwłaszcza jeżeli napiszę, że ten droższy jest lepszy to Ciebie i tak nie przekona Stwierdzisz po prostu ,że kłamię
 

tdx

New member
Bez reklam
Dlaczego tak zakładasz?
Podejdź do tego testu obojętnie dostaniesz kabel co napiszesz będzie ok!
Zgoda?
 
Do góry