JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

pepe12

New member
Badpixele

Kiki to swietnie ze te panele sa od od SHARPA.
Ale moze ktos z kolegow ktorzy uzytkuja te telewizory juz pewnie kolo roku wypowie sie w kwestii wadliwych pixeli w modelu 42P80.
 

SNAJPERSTWO

New member
mosca - niewiedziałem musze sprawdzić
david7 - ja powiem ci tak ja mam wszędzie załącz lub auto ustawienia to rzecz subiektywna każdy ma inne warunki (słońce - cień wielkość pokoju najlepiej spróbuj się po bawić ja ustawiałem przez około godzine.
 

SNAJPERSTWO

New member
Dzis oglądam F1 - brak uwag odległość ok 2 metry sygnał zwykła kablówka
kanał polszmat - brak duszków , pwidoków z tej odległości jest naprawde dobrze - Jeżeli szukacie tv do takich celów do kablówki to polecam.
Podczas oglądania tenisa widać żę piłka ciągnie za sobą ogon ale nieprzeszkadza to zbytnio można oglądać. Kolejny minus kanaly przełanczają się zbyt wolno (porównuje z CRT).
A jakiś czas temu zacząłem się zastanawiać czemu niemam większego :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

siwy25

New member
JVC 37 P 80 kupiłem u Kikiego(prezentacja) który polecił mi ten model w szczególności do oglądania sportu, jestem abonentem c+ a tenis to jedna z moich ulubionych dyscyplin sportu i ogony czy smugi nie ,,ciągną'' się za piłeczką!
 

anpi

New member
Dzwięk

Kiki mam 2 pytania odnośnie tego modelu:
1. Czy ma on funkcję redukcji głośności reklam.
2. Czy uzycie słuchawek wyłącza głos. - t zn czy można równolegle uzywać słuchawek i normalnej fonii.

Oba odpowiedzi mają dla mnie istotne znaczenie z uwagi na osłabienie słuchu.

Często używam słuchawek, a jak nie to z kolei problemem są ryczące reklamy.

Czy z tego punktu widzenia masz jakieś inne wskazania - np mode Sharp RD2E ma sstem AVL , o którym piszesz źe działa . Intersuje mnie model dobrze odbierający SD, 32"

Pozdrawiam
 

themad1

New member
Zgłasza się kolejny zadowolony właściciel JVC 37p80.

Telewizor rewelacja - przyjechała prezentacja od kikiego z Toshibą (r3500)i Hitachi V01.
Z moim bardzo kiepskim sygnałem z kablówki JVC kładł konkurentów na łopatki i to zdecydowanie. Czerń również lepsza, świetna płynność, a oglądany film w Blue Ray wyglądał niemal tak samo na JVC jak na Full HD Hitachi - z 2 metrów przewaga w ilości szczegółów w Full HD przy 37 calach jest moim zdaniem niemalże niewidoczna.
Całkowicie zawiodła Toshiba - lekka nieporadność przy słabym sygnale SD jeszcze jest zrozumiała, ale dużym rozczarowaniem było słaba jakość podczas bardzo szybkich scen na DVD, gdzie jest jednoczesny dynamiczny ruch postaci i kamery - polecam trylogię Bourne'a do tego typu testów.

JVC pręży się teraz w salonie i zdecydowanie polecam ten telewizor - z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni :)
 

pepe12

New member
Problem z buczeniem

Naczytalem sie ze model G80 buczy i jest to dosc uciazliwy problem.
Moje pytanie w zwiazku z tym to czy w modelach P80 wystepuje ten sam problem.Jest to dla mnie wazne i moze przewazyc o zakupie TV.
 

siwy25

New member
pepe12 napisał:
Naczytalem sie ze model G80 buczy i jest to dosc uciazliwy problem.
Moje pytanie w zwiazku z tym to czy w modelach P80 wystepuje ten sam problem.Jest to dla mnie wazne i moze przewazyc o zakupie TV.

Witam,
JVC 37 P80 mam od listopada ub.roku i żadnego buczenia!
Pozdr.
 

reters

New member
Jvc 32 p80 od wrzesnia ub.roku.Tv swietny.Brak smug za pileczka w tenisie.A takze w top spinie na ps3.Sygnal sd-Jvc tu demoluje konkurencje;)
 

bobik007

New member
Bez reklam
no i ja dołączam do posiadaczy serii p80, wielkość na jaką się zdecydowałem to 42, powiem szczerze że jestem bardzo miło zaskoczony, widziałem obraz z różnych telewizorów, a ostatnio z Samsunga 40m86 i powiem że JVC zjada tego Samsunga z kopytami.Obraz na kanałach SD bardzo zadowalający, wiadomo wszystko zależy od programu, HD bajka, PS3 to samo- gry i filmy mkv przerobione na vob powalają, kąty do zaakceptowania, dużo lepsze jak w modelu Toshiby Z3030, widać działanie 100hz, na razie smużenia nie zauważyłem, na duży plus także dźwięk, jak będzie chwila zrobię trochę fotek. Myślę, że na chwilę obecną w tej cenie i przy tej wielkości jeśli chodzi o lcd ciężko znaleźć coś lepszego...polecam
 

SNAJPERSTWO

New member
Super że jest tylu zadowolonych posiadaczy a jeżeli mozesz daj foty.
Oglądanie formuły 1 na tym telewizorze czysta przyjemność naprawde zastanawiam się czemu niemam większego.
 
Ostatnia edycja:

PieroPL

New member
Ja za sprawą KIKI jestem zadowolonym posiadaczem JVC 42P80BU od ok tygodnia, TV spisuje sie bez zarzutu, bad pixeli brak, nic nie buczy, idealnie wspolpracuje z PC po HDMI (za wyjatkiem tego overskanu ;-) ), mam tylko jeden problem, może ktoś będzie potrafił zaradzić, mianowicie:

Wyszukalem kanaly przez strojenie automatyczne (analogowa kablówka UPC), zapisane, ustawione w odpowiedniej kolejnosci + dopisane nazwy (recznie juz) i teraz w czym problem: 5 kanalow nie dostroilo sie w odpowiedniej jakosci, tzn fonia jest OK a obraz sniezy minimalnie i jest czarnobialy. Wchodzac w ustawienia reczne, daje DOKLADNE + lub - i TV od razu dostraja dany kanal, jest kolor, brak śnieżenia i fonia również ok, klikam na OK w pilocie (zgodnie z instrukcja) zeby zapisac te nowe dostrojenie, później klawisz "TV" (lub "MENU" - ten sam efekt), i poki ogladam ten kanal jest ok, ale jak zmienie program i znow wroce na ten sam kanal - znow jest czarnobialy, zasnieżony obraz, tzn. poprzednie dostrojenie reczne wcale sie nie zapisalo. W czym może tkwić problem? Dlaczego ustawienia nie zapisują sie? Może jest inny sposób na zapisanie tych ustawień ręcznego dostrojenia kanału? :hmm:
Zmiana kolejnosci kanalow, zmiana nazwy - zapisuje sie bez problemu po kliknieciu na "OK" w pilocie, natomiast dostrojenie reczne nie zapisuje sie. Macie jakieś koncepcje co z tym zrobić?

Pozdrawiam szczęśliwych posiadaczy P80 dowolnych rozmiarów :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=27396&highlight=test+nie+k%B3ama%B3
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360&page=30

Brak jakichkolwiek artefaktów i znakomite przejścia tonalne.
p1050804vx8.jpg


Bad pixeli brak - wystarczy sprawdzić przed zakupem :D
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
jakosc jvc p80

Witam wszystkich !!! Szukam 37 calowego telewizora LCD glownie do sygnalu SD cyfrowego polsatu , sklanial bym sie chyba ku JVC 37 P80 albo ktorychs z panasonikow np. LX 85 albo lepszy , czy warto teraz kupic ful HD ? Gry mnie nie interesuja. Prosze o szczere odpowiedzi .
 

Evillus

Member
Napisz na ogólnym, bo tu zagląda mniej osób.Full HD jest super, ale raczej przy tej wielkosci musiałbys siedzieć 1,5 m od TV żeby zobaczyć różnice. Chyba ze do gier, to niema dyskusji.
 
Do góry