Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

oskar_03

New member
37 cali ale jaki ? prosze o pomoc

witam
myśle kupić LCD 37 cali ale jest tego tyle, że nie mam pojęcia jaki. Myślałem o Sharp GA8 (5 tyś), Philips 37 PF5321 (4,7 tyś), LG 37LC2R (4,2 tyś), JVC LT 37 R 71 (5,3 tyś), a może coś z Samsunga. Podłącze to najprawdopodobniej do "n" i niezłego kina domowego. Pokój ma ok 20m2,a oglądać będe z odległości ok 4m.
Prosze o pomoc i ewentualne wasze propozycje i gdzie moge kupić najtaniej.
dzięki i pozdrawiam
 

owidiusz

New member
Pomóżcie wybrać LCD 40" lub 42" do 6500zł !!!

Mam nadzieję, że dobrze trafiłem :)
Krótko - co kupić?
Chcę kupić telewizor LCD do 6500zł, będę na nim głównie oglądał telewizje "n" , no i DVD. Odległości ok. 4,5m. Jakieś propozycje? Proszę o poradę.
 
Ostatnia edycja:

xytras

New member
smigly napisał:
Witaj

Tez mialem ten sam problem.
Na poczatku chcialem kupic Samsunga S71 pozniej LG LB1 pozniej Philipsa 7411 (ten wyglada najlepiej z zewnatrz)
Ale wybralem Sharpa SA1.Teraz zaluje ze nie zamowilem prezentacji kikiego w domu bo sam nie wiem czy to do konca dobry wybor

wyjasnij prosze dlaczego zalujesz? czyzby nie zadowalal cie Sharp?
 

smigly

New member
dlaczego zaluje

Problem jest taki ze nie mialem konkretnego porownania kilku modeli
Chodzilem po roznych sklepach ale to bez sensu bo na wszystkich tv obraz jest bardzo zblizony. Musialbym sie zamknac w ciemnym pomieszczeniu i wtedy porownywac obraz na dwoch albo trzech tv. Po takich testach moglbym stanowczo potwierdzic ze Sharp jest najlepszy. W obecnej sytuacji jak ogladalem film GRA na DVD w ciemnym pomieszczeniu to jakosc i czern byla jak na moje lekko koslawo amatorskie oko dosyc mizerna. Podobnie jest z kablowka (Aster) czasami mam wrazenie ze ostrosc jest kiepska a jak podkrecam w ustawieniach to pojawia sie taki efekt rozjezdzania obrazu
Podejrzewam ze dlatego iz to jest tv za 3500 zl a nie za 10 tys i ufam i ludze sie codziennie ze za ta kase mam najlepszy tv jaki jest obecnie na rynku.
Az boje sie myslec jaka jakosc bym mial jakbym kupil Samsunga
Jak jestes z Wawy to moge zaprosic do domu na mini prezentacje :)

ps
Musze zaznaczyc ze z natury jestem bardzo krytyczny
 

Iwan

New member
Humax LDE-HD32S czy Loewe LOEWE XELOS A32

Proszę o radę. Na tym forum jestem od niedawna. Chciałabym dowiedzieć się który z dwóch telewizorów wymienionych w temacie byłby lepszy. Humax kusi wbudowaną nagrywarką.
- matryca 1366x768
-kontrast 1200:1
-slot CI oraz smartcard reader (Nagravision)
-PIP
-wejścia video:HDMI, SCART, YUV, Composite, S-Video, PC
-wejścia audio: S/PDIF, 2xCinch
-USB
-RS 232
-chip DCDi Faroudja
-tuner SAT DVB-S2

A czytałam na tym forum, że wbudowane tunery DVB-T i DVB-C nie wykorzystuje się na razie w Polsce. A może coś źle zrozumiałam?
Potrzebuję telewizora do oglądania kablówki i zastanawiam się nad telewizją N. Proszę o radę.
Może Kiki mógłby mi podpowiedzieć
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Humax praktycznie nie ma u nas rynku, oczywiście nie znaczy to, że w żadnym wypadku nie warto go kupować. Chodzi o dostępność tv cenę i współczynnik cena/jakość.

Loewe xelos to znany tv z którego można uzyskać dobry obraz.
 

oskar_03

New member
37 cali do 5 tyś - jaki ?

witam
jak w tytule prosze o pomoc. Oglądanie z odległości 4 metrów i będzie podłączony do dobrego kina domowego i platformy "n".
dzięki
 

mystic

New member
Kolega szuka LCD a Ty mu proponujesz plazmę, choć wybór dobry bo tej kategorii cenowej bije wszystkie LCD.
 
Ostatnia edycja:
Chodziło mi o wypowidź SMIGLY, ja miałem Sharpa 1 dzień, bo biorąc go kierowałem się opiniami "ekspertów" z tego forum, ech dużo by pisać:rolleyes:
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Sharp 32GA8 czy Samsung 32R71

Tak jak w temacie który lepszy ? Znajomy chce kupic jeden z nich i nie wie co wybrac. NIe wchodzi w gre nic innego . Krótka piłka albo ten albo tamtem.Pokój 18m okno od południa ogladac bedzie i w dzien i w nocy.Sygnał kablówka, jesli zajdzie potrzeba lepszego sygnału to bedzie N. dzieki
 
Ostatnia edycja:

Przemcio73

New member
Tomek Koko napisał:
Tak jak w temacie który lepszy ? Znajomy chce kupic jeden z nich i nie wie co wybrac. NIe wchodzi w gre nic innego . Krótka piłka albo ten albo tamtem.Pokój 18m okno od południa ogladac bedzie i w dzien i w nocy.Sygnał kablówka, jesli zajdzie potrzeba lepszego sygnału to bedzie N. dzieki
No to krótka piłka - samsung R71
pozdrawiam
 

januszbass

New member
Niestety jedyne co zauwazylem po przeczytaniu dosyc obszernej ilosci postow konkluzja jest taka ze do kwoty 3500 wogole nie ma sie po co wybierac po TV 32'. Jednemu zasilacz piszczy i kolor czarny jest szary , drugi jest luxusem dla ubogich i okrojono go jak sie tylko dało, kolejny nie ma wejscia PC. Następnym co rzuca sie w oczy to z kolei zachwalanie marki jaką sie samemu posiada i tak koło sie zamyka. To jak to jest ,jest jakis model posrodku ? ani super ani słaby, z czarnym kolorem a nie szarym, wejsciem na PC dla zwykłych ludzi ? Moze ktos cos doradzic ? Bo z miliona postów naprawde niewiele z nich przedstawia konkrety i w tym całym bełkocie ciężko coś wyłowić dla siebie. Krótkie pytanie z mojej strony - mam 3500 co poleca kazdy z was i dlaczego. Pozdrawiam
 
Do góry