Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Blaski
zostają Ci tylko Samsungi 40 N 87 - nic więcej nie dostaniesz w tej cenie.
jesli dołożysz kasy - to masz :
http://www.toshiba.de/consumer/content/defaultid1_1_id3_225.aspx
Sony 40 V 3000

niedzwiedz
Najlepszą czerń mają:
Panasonic 37 LZ 70 - 5500 zł
Toshiba 37 Z 3000
http://www.toshiba.de/consumer/content/defaultid1_1_id3_218.aspx
Hitachi 37X01
http://www.hitachidigitalmedia.com/DMG/viewProduct_1.jsp?productid=590

user182
http://hdtv.com.pl/forum/forumdisplay.php?f=94
zależy ile masz kasy ?
a z Twoich wybierałbym Panasonica.

http://hdtv.com.pl/forum/forumdisplay.php?f=94 - tu masz testy




 

Blaski

New member
Blaski nie masz dostepu ? lipa ;]

Ja tutaj nie mówie o takich full wypas telewixach , pomózcie mi wybrać coś w danym przedziale cenowym co by było najlepsze a jedyne wymagania jakie mam to fullHD i min.40''
 
Ostatnia edycja:

mensir67pl

Member
Bez reklam
Blaski napisał:
Ja tutaj nie mówie o takich full wypas telewixach , pomózcie mi wybrać coś w danym przedziale cenowym co by było najlepsze a jedyne wymagania jakie mam to fullHD i min.40''
Sharp LC 42XD1E

i cenowo i jakościowo sie zmieścisz


 
Ostatnia edycja:

Blaski

New member
Hm to tak podstawą u mnie jest żeby telewizor był minimum 40 cali do 42 z fullHD , więcej cali w full HD już mnie nie stać.

Powiedz mi co sądzisz o tym telewizorze "Sharp LC 42XD1E" bardzo mnie zainteresowal poniewaz jest 42 calowy no i posiada full hd a i cena nie jest wygorowana no i wszedzie go chwala.


O widzisz czyli jednak cokolwiek z dobrego gustu mam ? jezeli fachowiec proponuje to na co ja wpadlem wiec mysle ze wybor padnie na Sharp LC 42XD1E dziekuje !
 

Blaski

New member
Bardzo , ale to bardzo przepraszam za double post ale musze sie o coś was zapytać i potrzebuje szybkiej odpowiedzi , dlaczego jak zadzwoniłem do Media Markt mówią mi że cena tego telewizora Sharp 42XD1E wynosi AŻ 8 TYSIĘCY ! jak wszędzie osccyluje w granicach 5-5.5 tysiąca ? ktokolwiek ? prosze o odpowiedź
 

Blaski

New member
No ale w takim wypadku czy oni mają prawo za tyle sprzedawać ? czy moge sie kłucic o to by dali tą sugerowaną cene oscylującą w granicach 5.5 tysięcy ? bo już nakręcony byłem na tego TVka i masz problem .

A moze zaś jakieś inne propozycje ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
najlepszy doradca to spokój.
Na dniach wjadą najnowsze modele Hitachi, Panasonica, Sharpa, Toshiby .
Ja bym się wstrzymał.
 

bofff

New member
pomoc przy lcd 32?

szybki zakup wiec prosze o szybka pomoc, 32 cale lcd do SD cyfrowego (hehe) - glownie sport i DVD... jakies pomysly? szybki czas reakcji matrycy bylby pomocny...
jako ze kasa to drugorzedna kwestia najlepiej byloby FullHD z dobra obrobka sygnalu SD (tu zawsze przodowalo Sony) a moze cos innego?????
 

piotrwzk

New member
Kiki czy panasonic 37LZ70 będzie lepszy na SD w porównaniu do Sharpa 37RD2E? Który z tych 2 polecisz? Ile u Ciebie kosztuje ten 37RD2E? 37LZ70 mogę mieć za 5300PLN.
 

pos

New member
Witam Wszystkich,

Bardzo Was proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.......

Już prawie zdecydowany byłem na zakup Samsunga LE 52 F96 B, tylko ten brak 100Hz i smużenie mnie zraziło. Myślałem również o LE 46 F86 B, ale na forum są opinie, że strasznie powolny ma soft.
W sumie to nie upieram się przy Samsungu, może byc też inna marka. Bardziej zależy mi na jakości i oczywiście FullHD.

Odległośc oglądania u mnie to 4,5-5m, pomieszczenie nasłonecznione, sygnał z n-ki lub DVD. Budżet.... taki jak wartości rynkowe tych LCD co wymieniłem.

Pomożecie.......?
 

jtd

New member
Bez reklam
pos napisał:
Witam Wszystkich,

Bardzo Was proszę o pomoc w dokonaniu wyboru.......

Już prawie zdecydowany byłem na zakup Samsunga LE 52 F96 B, tylko ten brak 100Hz i smużenie mnie zraziło. Myślałem również o LE 46 F86 B, ale na forum są opinie, że strasznie powolny ma soft.
W sumie to nie upieram się przy Samsungu, może byc też inna marka. Bardziej zależy mi na jakości i oczywiście FullHD.

Odległośc oglądania u mnie to 4,5-5m, pomieszczenie nasłonecznione, sygnał z n-ki lub DVD. Budżet.... taki jak wartości rynkowe tych LCD co wymieniłem.

Pomożecie.......?

moze sharp xl1/xl2
 

naro

New member
Co wybrać LCD czy JVC

Witam! Śledzę forum już od jakiegoś czasu i zastanawiam się co wybrać. JVC 58" HD ILA /full-hd/ już niedługo ma się zjawić czy LCD Sharpa XL2.
 

pos

New member
jtd napisał:
moze sharp xl1/xl2

jtd, właśnie wczoraj jeden ze "sprzedawców" w MM, powiedział mi że w żadnym razie Samsunga (fatalne oprogramowanie), jedyny słuszny wybór to Sony lub Sharp.

Co do Sony to modele, które by mnie ewentualnie interesowały są już trochę za drogie, ok. 15-17k zł. Natomiast z Sharpem miałem kiedyś niezbyt dobre doświadczenia, ale to był CRT jakieś 12-15 lat temu.

W każdym razie dzięki za odpowiedź, chyba pozostaje mi jedynie przejść się do MM i w realu obejrzeć tego Sharpa i ewentualnie porównać go z Sony lub Samsungiem.

A czy oprócz tego Sharpa, coś jeszcze możesz polecić......??
 

plygi

New member
jaki LCD do PS3 ??

do telewizora bedzie podłączona ps3 i polsat sport proszę zaproponowac jakis fajny telewizorek za rozsądną cene ( 32 calu lub 37 )

ps. nie jestem przywiązany do jakiejs konkretnej firmy chodzi mi o dobrego lcd-ka

Pozdrawiam
 

pos

New member
jtd napisał:
moge polecic pioneer kuro 508xd

hmmm... ale to juz plazma a nie LCD.

Nikt nie mówił że będzie łatwo, ale że aż takie problemy będę miał z wyborem to nie przypuszczałem.

W każdym razie dzięki jtd, nie pozostaje mi nic innego tylko maszerować do MM i organoleptycznie te wszystkie modele potraktować.

Pozdrawiam,
 

jtd

New member
Bez reklam
pos napisał:
hmmm... ale to juz plazma a nie LCD.

Nikt nie mówił że będzie łatwo, ale że aż takie problemy będę miał z wyborem to nie przypuszczałem.

W każdym razie dzięki jtd, nie pozostaje mi nic innego tylko maszerować do MM i organoleptycznie te wszystkie modele potraktować.

Pozdrawiam,
a czemu nie chcesz plazmy ?
 

yankes

New member
jaki am kupić LCD do 3000 tys?jestem zielony w tym temacie.pomocy:)

Chcę kupić do 3000 tys zł LCD nie wiem jaki model?ma być dobry ,podobno jakoś obrazu jest dobra w LG a inni mówią że SHARP jest lepszy,jaki jest dobry w tym przedziale niech ktoś mi odpowie na to pytanie .Zarejestrowałem się specjalnie dzisiaj tutaj ,mam nadzieję że pomożecie mi .pozdrawiam yankes.:eek:k:email yankespriv@wp.pl jak by co albo tutaj.
 
Do góry