Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

gerus6

Active member
Bez reklam
Jak porównujesz samochody to też dodajesz przyczepę kempingową?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
a co tu ma przyczepa kempingowa hehe:p. Marantz nie ma flagowca :). Co nie zmienia faktu że jest to bardzo dobry ampli i że cena trochę za wysoka. Ja wybierając ampli i odsłuchując ampli w tym samym przedziale cenowym pionek odpadł a marantz był za drogi:). Wysokie modele pionka są bardzo dobre, dla mnie w klasie średniej nie robią zbytnio szału, dla mnie cena nie adekwatna do jakości:)
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
kolega nie czyta ze zrozumieniem:). Mówię tylko że marantza nie brałem pod uwagę bo ma za wysoką ceną więc go nie odsłuchiwałem za to niższy model marantza który był tylko trochę tańszy od pozostałych nie oferował tego co reszta za słabe wyposażenie. Mając daną kwotę testuję sprzęt w tych pieniądzach i szukam najlepszej opcji dla mnie. No chyba że coś mnie urzeknie a mogę nadwyrężyć budżet to dokładam do czegoś lepszego :). Przedział cenowy to nie konkretnie 2,5 czy 2,2 tysia. Jak sama nazwa mówi jest to przedział cenowy, który sobie ktoś sam ustala u mnie było to 2-2,5 i tego się trzymałem;)
 

Whiplash

New member
Bez reklam
No i dlatego takie gadanie ktory amp jest najlepszy nie ma wiekszego sensu bo takiemu Krzyskowi np. nie pasuje Denon i wg niego gra kiepsko a drugi pisze ze w porownaniu do innych denon ma najlepsze stereo. Kazdy ma swoj gust a gust jak tylek kazdy ma swoj. Jeden zwraca uwage na liczbe wejsc i wyjsc, drugi na brzmienie w stereo a trzeci na wyglad zew.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
No i dlatego takie gadanie ktory amp jest najlepszy nie ma wiekszego sensu bo takiemu Krzyskowi np. nie pasuje Denon i wg niego gra kiepsko a drugi pisze ze w porownaniu do innych denon ma najlepsze stereo. Kazdy ma swoj gust a gust jak tylek kazdy ma swoj. Jeden zwraca uwage na liczbe wejsc i wyjsc, drugi na brzmienie w stereo a trzeci na wyglad zew.

No i po rozmowie:)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Coś w granicach 3k. Na pewno musi mieć pre-out. Nie powiem kusi mnie Marantz 5007 bo teraz jest w dobrych cenach. Tylko problem bo mojej żonie się strasznie nie podoba. Mnie się podoba i czuję że dźwiękowo też by mi podrasował. Na minus mały wyświetlacz, choć to kwestia przyzwyczajania. Rozważam też HK AVR370, Yamahę 775 oraz trochę droższy Denon X3000. Z jednej strony najbezpieczniej by było kupić X3000 bo znam dobrze brzmienie Denona i do tej pory mi odpowiadało. Z drugiej strony chętnie bym spróbował czegoś innego. Pewne jest tylko to że zakup u BN. Daje sobie tydzień i muszę coś wybrać.

Dziwne, malzonce nie podoba sie Marantz? Malym wyswietlaczem sie nie przejmuj, menu i wszystkie informacje masz ladnie przedstawione w formie OSD, czyli na ekranie TV.
Jezeli chodzi o eksperymenty, to doskonale rozumiem, mnie zawsze kusilo do zmian, ale niech ten eksperyment bedzie poparty odsluchem, nie ma nic gorszego, jak zamiana "siekierki, na kijek".
Najbezpieczniej ulokowac w Denona, lub w Marantza. Te ampli w ciemno Cie zadowola. Kazda inna zmiana, koniecznie po odsluchu.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
jak to ta ankieta ujawniła faworyzację swoich sprzętów:D. Jest to wskazane i zrozumiałe pod warunkiem, że to był świadomie wybierany zakup:D
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mnie zaskakuje twoja nagonka na Pioneera, chcesz powiedzieć, że masz lepszy ampli od np Pioneer lx 86, Pioneer lx 76 czy Pioneer lx 56?, to się mylisz.
Dlatego tak było, bo porównywałeś modele nie w swojej klasie. Czy to aby nie tutaj kolega Werf zamienił flagowy ampli Marantza na Pioneer?
KOlego, spokojnie, czy ja robie gdzieś nagonkę? Wyluzuj ;)
NApiaslem tylko ,ze na tym forum jest mało popularny (chyba nie zaprzeczysz) lecz mimo to wiele osob ma go w domach. Nigdy tez nie pisze sprzętach jakich nie znam, nie slyszalem, a Pionek nie przypadl mi do gustu i tyle. a Ty znowu jedno i to samo. Pisali Ci już koledzy cos na temat porównan, a Ty dalej upierasz się przy "flagowym" Marantzu. Nigdzie nie napisałem, że mam lepszy sprzet od kogokolwiek, nigdy też nie pisałem, ze Marantz jest najlepszy czy lepszy od Pionka i jestem daleki od takich porównań. Jeśli lubisz Pionka OK, Czy to czyni Cie lepszym lub gorszym? Mam wrazenie, ze to jakas ujma na Twoim honorze, że ktoś ma inne zdanie.
To nie jest temat do spierania się który sprzet jest lepszy. Tak robią przedszkolaki.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

gerus6

Active member
Bez reklam
KOlego, spokojnie, czy ja robie gdzieś nagonkę? Wyluzuj ;) Znowu jedno i to samo. Pisali Ci już koledzy cos na temat porównan, a Ty dalej upierasz się przy "flagowym" Marantzu. Nigdzie nie napisałem, że mam lepszy sprzet od kogokolwiek, nigdy też nie pisałem, ze Marantz jest najlepszy czy lepszy od Pionka i jestem daleki od takich porównań. Jeśli lubisz Pionka OK, Czy to czyni Cie lepszym lub gorszym? Mam wrazenie, ze to jakas ujma na Twoim honorze, że ktoś ma inne zdanie.
To nie jest temat do spierania się który sprzet jest lepszy. Tak robią przedszkolaki.
Pozdrawiam
No właśnie dwóch przedszkolaków, cały czas pisze tutaj o wyższości Marantza nad innymi markami ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
gerus6 a zauważyłeś że chłopaki tak piszą w formie żartu?:) Co Ty tak na poważnie wszystko bierzesz? Ja też pisałem o klubie Onkyo, o laskach, piwie i innych bzdetach, żeby za sztywno nie było. Jeżeli ktoś wybrał Marantza, to go poleca bo wdł. Niego gra najlepiej. Jakoś osobiście nie zauważyłem, żeby ktoś napisał że Marantz to jest super, a Yamaha, Denon czy Onkyo do du...y. Więcej dystansu i więcej luzu:razz:
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Onkyo jest najlepszym amplitunerem. Nie tylko pod względem jakości stereo, ale również w KD. Design też ma najlepszy. Piloty są najlepsze. A ilość wejść i wyjść jest najlepsza na rynku.

;)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A wlasnie ze nie, najlepszy jest Denon, bo tak :p :hihi:
Dobrze ,ze piątek, weekendu poczatek i mozna rozładowac niepotrzbne napięcia, choc niektore sa potrzebne :D
Dobrej nocy koledzy, ja zmykam :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry