Jaki tv do ps3?

Sopelon

New member
Czy Sony kdl-32ex402 będzie dobry do ps3? Mam 1700zł i chciałbym tv z full hd a do konsoli sony chyba sony najlepszy.Jeśli nie to czy nie lepiej wziąć jakiś z 100hz?
 

danzig74

New member
sopelon mam ta sama zagwozdke

bylem zdecydowany na samsunga p2770hd - akurat pod poleczke wchodzi, wiekszosc czasu bedzie robil za monitor do peceta - odleglosc 1,2 m

ale chyba wywale polke :) i wejdzie 32 cale

32ex402 czy 32ex500?

tv bedzie malo - wiekszosc komputer i ps3
 

Sopelon

New member
Więc w końcu byłem w media markt i kupiłem sony kdl-32ex600 LED nowy model na internecie trudno dostepny za 2400 w media markcie.Obraz Masakryczny.
 

a.b.m

New member
sam mam problem z wyborem odpowiedniego tv

na pewno bedzie to minimum 40 cali
kwota jaka chcialbym wydac to max 2000 zl
minimum 50% czasu bede na nim gral (pozostale 50% sygnal z cyfry)

w tej chwili najmocniej nastawilem sie na
LCD: TOSHIBA 40LV685DG (1910zl) lub Philips 42PFL3604 (1920zl)
Plazma: Panasonic TX-P42C10Y (1800zl) lub TX-P42X10Y (2000zl)

a moze macie jakies inne typy w tej cenie

w tej chwili gram na panasie 42pv80 i jestem bardzo z niego zadowolony ale chce sie zaopatrzyc we wlasny tv
 
Ostatnia edycja:

Whiteman89

New member
Poszukuję stosownego TV - przede wszystkim do podłączenia PS3, a co za tym idzie - oglądania filmów na Blu-Ray. Początkowo miałem w planach 32 cale, jednak po przebrnięciu przez dziesiątki tematów - sugerowana wielkość to 37 cali. Budżet raczej skromny (do 2K), natomiast max.odległość od wyświetlacza to ok. 3,2m.

37:
Samsung LE37B550
LG 37LF2510
Samsung LE37B530
Samsung LE37B551

Który z powyższych polecacie?
 

Whiteman89

New member
A jakieś konkretne modele godne polecenia?

W ostateczności rozważam nawet wspomniane 40 cali, jednak czy przeznaczając owe 2000 zł nie kupię 'wybrakowanego' sprzętu? Przykładowo w Media Markcie za 1600 zł jest 42 calowy LG 42PJ350...

Z wymienionych 37 calowych - co sądzicie o Samsungu LE37B550?
 

janofon

New member
To mój pierwszy post na HDTV Forum więc witam wszystkich

Chciałbym kupić telewizor głównie do konsoli playstation 3 + do czasu do czasu kablówka z dekodera podłączonego przez euro i nie wiem na który się zdecydować.

Zastanawiałem się nad modelami Samsunga 32B650 (C650) lub Sony 32EX500.
Przeglądałem różne fora, czytałem wiele opinii i mam mętlik w głowie.
Tu czytam, że Sonówka to najlepszy wybór, na innej stronie z kolei, że Sonówka smuży i lepiej wziąć Samsunga.
Może jeszcze coś innego? Proszę Was o pomoc w dokonaniu wyboru.
Chciałbym żeby tv był wyposażony w funkcje internet@TV czy Bravia Internet Video czy coś w tym stylu. Tylko do You tube.

Cena max 2000
 

a.b.m

New member
42X20 lub 42C2

Masta_J dzieki za podpowiedz\te LCD ktore podalem rzeczywiscie odpadaja bo nie maja tych magicznych 100hz

42c2 rowniez raczej bym pominal bo tylko w 2 sklepach jest do kupienia

malo tego coraz bardziej sklaniam sie jednak do 50' , tez bede ogladal gral z ok 3m a teraz siedzac ok 2-2,5m od tv (42') czasami wydaje mi sie malo :) a dorzucajac 600 zl mozna miec 50x20
 

QQXQ

New member
A Czy LG to dobra firma?
Nadal nikt mi nie odpowiedzial na pytanie czy LH4000 w wersji 42" to dobry wybor do grania na ps3?
 

a.b.m

New member
ja osobiscie LG bym nie kupil, zwlaszcza jezeli chodzi o plazme
gdybym juz mial wybierac wsrod koreancow to tylko samsung

przegladaj wszystkie te watki o tv jeszce sie chyba nie spotkalem z kims kto proponowalby lg jako najlepszy wybor
 

Whiteman89

New member
Odnośnie LG - spotykam się z pozytywnymi opiniami, zarówno odnośnie samego działania jak i bardzo sprawnego serwisu.

1. Miał może ktoś do czynienia z modelem LG 37LF2510?
Specyfikacja wydaje się całkiem w porządku, jednak mam wątpliwości co do 100Hz podanych na stronie producenta (poniektórzy nie mogli w ogóle odpalić takowego trybu).

2.No i w końcu na ile jest istotne 100Hz przy graniu i oglądaniu filmów na Blu-ray? Od przyszłego roku Sony ma wypuszczać produkcje 3D, które wymagają z kolei 200Hz (patrz -> Killzone 3)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Masta_J dzieki za podpowiedz\te LCD ktore podalem rzeczywiscie odpadaja bo nie maja tych magicznych 100hz

42c2 rowniez raczej bym pominal bo tylko w 2 sklepach jest do kupienia

malo tego coraz bardziej sklaniam sie jednak do 50' , tez bede ogladal gral z ok 3m a teraz siedzac ok 2-2,5m od tv (42') czasami wydaje mi sie malo :) a dorzucajac 600 zl mozna miec 50x20
W końcu zaczynasz gadać :)

3 metry to dobre warunki dla 50" jak najbardziej.

Pozdrawiam,
 

QQXQ

New member
ja osobiscie LG bym nie kupil, zwlaszcza jezeli chodzi o plazme
gdybym juz mial wybierac wsrod koreancow to tylko samsung

przegladaj wszystkie te watki o tv jeszce sie chyba nie spotkalem z kims kto proponowalby lg jako najlepszy wybor
Ten model o ktorym ja pisze to nie plazma a lcd.
 
Do góry