Jaki tv do ps3?

gqs

New member
Cześć,
to mój pierwszy post.
Przeczytałem prawie cały wątek ale nie znalazłem odpowiedzi na moje bolączki ;)
Chciałbym kupić TV do PS3. Do tej pory nie grałem za dużo w PS3 a tv jaki mam to jakiś przedpotopowy Panas crt.
Póki co nie jestem zafixowany ani na LCD ani na plazme czy LED.
Widziałem w sklepie lcd sony kdl-46ex500 i spodobał mi się. Jednak potem zobaczyłem plazme panasonic (nie wiem jaki model) i bardziej przypadł mi do gustu, jednak sprzedawca polecił mi sony jeśli chcę grać na ps.
Możecie mi coś doradzić?


odległość od ekranu ? 3,5-4 m.
Jak duży jest pokój ?4x4
jak słońce świeci w pokoju ?okno od południa, tv na scianie zachodniej
jaki masz obecnie telewizor? w zasadzie nie mam
jakie programy najczęściej oglądasz? discovery, eurosport, czasem film
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? wieczór
preferowana wielkość telewizora? 46''?
preferowana marka ? nie mam
czego nie lubisz w telewizorach? nie chciałbym mieć 'smug', czarny żeby był czarnym
jakie urządzenia będą podłączone ? PS3
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 50% telewizji 50% PS3
ile godzin w tyg max 4. w weekend wiecej
jakimi złączami ? HDMI
jaki masz sygnał ? cyfra+
ile programów HD ? cos tam jest
ma stać czy wisieć ? raczej wisieć
jaka klasa cenowa ? 4k ale pewnie wyjdzie coś więcej :)

z góry dzięki za pomoc.
pozdr
 
Ostatnia edycja:

dredsons

New member
Bez reklam
Plazma czy lcd, oba mają wady i zalety .Ja powiem tak, miałem tak jak Ty Panasa crt. Potem już tylko plazmy panasonica mam Xboxa360 , PS3 i nie zauważyłem " duszków i takich tam" dla mnie plazma a jak plazma to Panas!!!!!!
 

beny25

New member
siema

Chcem zakupic jakis w miare dobry tv do PS3. Wczesniej gralem na 22'' monitorze LCD, jednak ostatnio sie zepsul i poszedl do naprawy ;/ Moze polecicie cos do 2 tys zl?? Poczytalem troche forum, jednak nie mam faworyta
odległość od ekranu ? 1,5 - 2 m.
Jak duży jest pokój ?3x3
jak słońce świeci w pokoju ?okno od wschodu, tv na scianie zachodniej, mam rolety ;p
jaki masz obecnie telewizor? Crt 20 kilka cali
jakie programy najczęściej oglądasz? sportowe
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? wieczór
preferowana wielkość telewizora? 37''
preferowana marka ? nie mam
czego nie lubisz w telewizorach? nie wiem
jakie urządzenia będą podłączone ? PS3
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 50% telewizji 50% PS3
jakimi złączami ? HDMI
jaki masz sygnał ? kablowka analogowa
ile programów HD ? nie ma
ma stać czy wisieć ? stac lub wisiec
jaka klasa cenowa ? 2k

interesuje mnie Sony KDL-37EX402,Samsung 37 C550 a mozePanasonic TX-L37S10E .Czy to w miare dobre tv do ps3 i kablowki?? Wiem, ze bedziecie radzic EX500 ale w tej chwili nie mam wiecej pieniedzy ;/ a trzeba grac :D PS3 sie kurzy ;)
 
Ostatnia edycja:

dredsons

New member
Bez reklam
Mam trzy panasy: TH-42PV60E(na sprzedaż),TX-P37X10E i TX-P50VT20 na wszystkich tych modelach konsole PS3 czy XBOX360 prezentują się bardzo dobrze nie wyobrażam sobie innego TV niż plazma, przynajmniej na tą chwilę
 

beny25b

New member
prosze pomozcie w wyborze TV, mam pokoj 3.5m x 3.5m, slonce od wschodu, jednak tv bede uzywal wieczorami, glownie do PS3 i kablowki (sygnal SD). Chcem go powiesic na scianie. Mam upatrzone 2 modele: plazme Panasonica TX-P42S20E lub Soniacza 37EX500. Nie interesuje mnie internet w tv i USB do ogladania filmow - w przypadku EX500. Co byscie wybrali w moim przypadku???? Ktory lepiej bedzie wyswietlal obraz z PS3 i SD. Nie znam sie za bardzo na tv, wiec prosze doradzcie
 
Ostatnia edycja:

Palpiboy

New member
Moim skromnym zdaniem plazma. Choć szybko dojdziesz do wniosku, że 42 cale to jednak nie tak dużo, jak mogłoby się wydawać na początku.
 

ozyrys1488

New member
czyli suma sumaru do ps3 najlepiej jest sie rozglądac za plazma jeśli chodzi o jakość obrazu i najlepiej żeby to był panasonic (czyli firma która zajmuje się tylko RTV a nie samsung czy LG które zajmują się AGD).
 
Do góry