Jaki tv do ps3?

Malroth

New member
A widziałeś go w akcji ??
chodzi mi o to czy daje rade przy szybkich zmianach ekranu ??
oraz jak to wygląda z jakością obrazu ??
Powiedz mi jeszcze bo się nie znam na tym zbytnio, to pełne podświetlenie tego sharpa wykorzystuje te kolorowe diody tak ??
Czy ten TV ma wyjście optyczne żeby podłączyć kino domowe ?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Wyjście optyczne w TV to musiałbyś mieć programy z audio w DolbyDigital żeby miało sens tak to podłączać.

Pozdrawiam,
 

Malroth

New member
Czyli można bez problemu podłączyć kino domowe do tego TV tak ??
Chodzi o to że teraz mam podłączony PS3 do kina domowego a chciałbym mieć TV podłączony do kina i po przez TV dźwięk na kino nadawany, da się to zrobić ??
 

Malroth

New member
Powiedz mi ten sharp lc-40le700e ponoć ma problemy z synchronizacją dźwięku czyli jak go podłącze do kina domowego to będzie nie zsynchronizowany dźwięk ??
Czy też już jest to rozwiązanie ?
 

mataman

New member
Bez reklam
Wyszedł jakiś nowy soft który to poprawia. Ale generalnie chodziło o to ze jak puscisz dźwięk z kina i głośników tv, to dźwięk z tv jest opóźniony. Tylko kto puszcza jednoczesnie dźwięk tu i tu? No debilizm jakiś.
 

Malroth

New member
Aha to taki był problem :)
hehe rzeczywiście debilizm.
Czyli ogólnie telewizor świetny i jak się puści dźwięk przez kino jest git :)
Krótko mówiąc bardzo dobry TV w swojej cenie.
OK już wiem jaki TV kupie, dzięki za pomoc.
Pozdrawiam.
 

QQXQ

New member
Witam za nie długi czas wpadnie do mojej kieszeni kilka ZŁ.
Postanowiłem za to kupić telewizorek do mojej czarnulki bo teraz się cisnę na Kineskopie Samsunga 26" :neutral:
Chciałem się dowiedzieć jakie są plusy i minusy Plazmy,LCD,LED.
I jaki byście radzili kupić myślę max cena to 1500-2000-2500ZŁ +- .
Telewizorek będzie wisiał na ścianie jak by co nie wiem czy to ma znaczenie.
W grę wchodzi sklep normalny,sklep internetowy i allegro.
Wiadomo czym taniej tym lepiej no ale musi być dobry :grin:
Pozdrawiam i czekam na propozycje.

odległość od ekranu ? 2-2,5m
jak słońce świeci w pokoju ? Okno mam na wschód ale zawsze je zasłaniam jak świeci słońce.
Jak duży jest pokój ? 3x2
jaki masz obecnie telewizor? Samsung 26" Kineskop
jakie programy najczęściej oglądasz? Comedy Central
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem ? To zależy kiedy mam wolny czas.
preferowana wielkość telewizora? 32" - 37" max mysle 42"
preferowana marka ? Taka która ma dobre telewizory.
czego nie lubisz w telewizorach? Nie wiem.
jakie urządzenia będą podłączone ? PS3 i może PC.
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 30% telewizji 70% PS3 i PC.
jakimi złączami ? HDMI Reszta to nie wiem
jaki masz sygnał ? nie wiem
ile programów HD ? 0
ma stać czy wisieć ? wisieć raczej
jaka klasa cenowa ? mysle max to 2000zl ale jak bedzie trzeba doplacic do czegos dobrego to cos wyskrobie.

Telewizor kupuje tylko do ps3 no czasem cos lukne na tv ale obecnie mam tv samsunga 26" i tv w pc przez karte tv.
Wiec telewizor musi miec full hd i cala reszte zeby dobrze sie gralo.
Nie znam sie dlatego zapytalem ;p
I nie wiem czy 32" bedzie dobry jak siedze 2m(wydaje sie daleko)
Wiadomo chcem kupic dobry tv i jak najtaniej.
 

QQXQ

New member
No ten sony jest spoko ale drogi i czas reakcji ma 5sec a jest wiele innych telewizorow ktore sa zblizone.
Wolal bym cos w cenie od 1500 do 2500 max to i tak kupione do grania nie bedzie na nim prawie nic ogladane.
a taki sony allegro.pl/item1049553855_sony_kdl_40ex402_aep_nowosc_hurtownia_rtv.html
Nie wiem na co patrzec w tv wiem ze czas reakcji ma byc jak najmniejszy ;p
 
Ostatnia edycja:

Malroth

New member
Witam.
Mam takie pytanie czy mógłby ktoś podać jakieś telewizory z podświetleniem LED do 40 cali z funkcją local dimming ?
Pozdrawiam.
 

Adriann

New member
No ten sony jest spoko ale drogi i czas reakcji ma 5sec a jest wiele innych telewizorow ktore sa zblizone.
Wolal bym cos w cenie od 1500 do 2500 max to i tak kupione do grania nie bedzie na nim prawie nic ogladane.
a taki sony allegro.pl/item1049553855_sony_kdl_40ex402_aep_nowosc_hurtownia_rtv.html
Nie wiem na co patrzec w tv wiem ze czas reakcji ma byc jak najmniejszy ;p


EX402 do ps3 będzie idealny, sam mam EX500 i jestem bardzo zadowolony ;) Tylko zadaj sobie pytanie, czy 50HZ do np. MS 2010 nie będzie za mało :-o
 

QQXQ

New member
Szukam tv 100HZ Plazmy 600HZ i jak majmniej MS. 50HZ odpada smuzyc bedzie ;/
Wpadl mi w oko samsung b651 no ale w necie wyczytalem ze czas reakcji to 80MS No to szok...
A ta plazma panasonic TX-P42S20 ma czas dobry bo cos ok 1ms no ale to plazama przepalanie sie pixeli,duszki to uroki plazmy.
 
Ostatnia edycja:

bula144

New member
może mi ktoś doradzić jakiś w miarę dobry tv do konsoli? co najmniej 32 cale, full hd i cena ok. 2000zł może trochę przekroczyć. najlepiej chciałbym aby powiedzieli mi ci którzy mieli kontakt z danym tv który mi polecają proszę o pomoc bo teraz gram na monitorze a chce to zmienić. TV będzie wykorzystywany najczęściej do xboxa 360 lub ps3 ale również czasem do obejżenia jakiegoś filmu. pozdrawiam
 
Do góry