Jaki tv do ps3?

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Pporównywał ktoś różnice w kwestii wyglądu gier ps3 przy matrycy 720p a 1080p ? Chodzi mi o faktyczne wrażenia, obraz jest dużo mniej wyraźny/ostry na matrycy 1080p ? Obecnie mam panasa 42x10 i sama 26 le41b LCD (2006r), obydwa sporo poniżej fullHD także rozdziałka 720p z ps3 wygląda na nich super a kupując nowy tv nie chciał bym mieć gorszego obrazu. Tego starego LCD 26 chce wywalić i kupić lepszy 32 calowy tv z przeznaczeniem pod ps3 i filmy PC przez HDMI ( również 720p), po głowie chodzą mi np Sharp 32 705 i Sony EX500 (cena tak do 4 tyś), tyle tylko że niepokoi mnie właśnie ta kwestia full HD :(
 
Ostatnia edycja:

startrip

New member
Witam,

Koledzy pogubiłem sie już w swoich analizach :). Poszukuje dobrego LCD lub LED do 5tyś zł.
Zależy mi na jak najmniejszym imputlagu. Obecnie posiadam bravie 40v4000 i jestem bardzo zawiedziony. Problem z czernią (rozjaśnianie i ściemnianie ekranu) jakoś koszmar. Proszę o poradę i inf. jaki najlepszy sprzęt mogę nabyć w tym przedziale. 46Cali to minimum.

Pozdrawiam
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Powinieneś więc w jakąś plazmę uderzyć a nie dalej brnąć w LCD.
Drugi wątek postaraj się usunąć.

Pozdrawiam,
 

startrip

New member
Ok :) proszę Was jednak o konkretne modele :). Mam do wyboru te modele który osobiście typujecie jako najlepszy do PS3, XBOX360, Ntv?.

Philips 47PFL7404H
Philips 52PFL7404H
Philips 46PFL5605H

Samsung LE46B650
Samsung LE46C650
Samsung PS50C6500
Samsung UE46B7000

Sony KDL-46EX500
Sony KDL-46Z5500

Sharp LC-46DH77E
Sharp LC-46LE600E

Będę wdzięczny za sugestie ;)
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Sony KDL-46EX500, sam go bede brał. Matowa matryca, dobra czerń i płynność, input lag też ok. Rozważałem sporo modeli w tym sharpa LE700 czy toshibę ZV635. Pod uwagę brałem też JVC DV1. Poszedłęm z konsolą do saturna i sprawdziłem soniaka. W tej cenie nic lepszego nie ma.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip

Philips 32PFL5605 LED
, dopiero co się o nim dowiedziałem a uważam że warto przyjrzeć się tej serii. Po bardzo dobrych doświadczeniach z lcdkiem tej firmy (FENOMENALNA ostrość obrazu z konsoli) ten model zostaje moim faworytem, w końcu 32'ka philipsa z ledem więc czerń powinna być do zaakceptowania ( to była jedyna rzecz na którą mogłem narzekać przy philipsie ).
 

Rufi74

New member
Jeśli chodzi o PS3 i TV CRT,to moge powiedzieć tyle,że ja grałem przez pół roku na CRT Philips 29 jakiś HD Ready.PS3 podłączone przez hdmi,niby wszystko chodziło w 720,no i jakoś to było obraz jako taki,ale napisy,tabele itp.,to masakra prawie nieczytelne,teraz jestem posiadaczem panasonica 42 S20E i powiem krótko PS3 odkrywam na nowo,te pół roku to były męczarnie.Z doświadczenia radzę najpierw TV potem konsola,bo PS3 traci bardzo dużo bez dobrego TV.
 

Luvczenko

New member
ja kupie Sharp LC-46LE600E ale dopiero po wakacjach :bober: obecnie mam juz 3 lata Sharpa LC-37DH65E i co do ps3 idealny :bober:dlatego wybieram znowu Sharpa jestem z niego zadowolony i mnie wystarcza..........
 

pawel_burzik

New member
Witam,
Mam problem z wyborem TV do PS3 i wyłącznie do niej, no może jakiś obraz BD poleci :)
Wybrać Panasa X10 czy LE B450?A może co innego do kwoty 1600zł?
Może być Plazma albo LCD mi to tito :p
 

pawel_burzik

New member
32" albo 37" wchodzi w grę nie więcej.

A oświecić mnie dlaczego TV Plasma HDReady ma rozdzielczość te 1024x720? A LCD 1366x768? Bo tego nie potrafię zrozumieć? Przecież HDReady 720p to jest 1280x720, czyż nie? Ktoś mi udzieli odpowiedzi, jak ma się to w realu? Bo jak podłącze do PS3 TV czy będzie coś ucinać?

PS. Sorry pytanie Laika :banned:
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
32" albo 37" wchodzi w grę nie więcej.

A oświecić mnie dlaczego TV Plasma HDReady ma rozdzielczość te 1024x720? A LCD 1366x768? Bo tego nie potrafię zrozumieć? Przecież HDReady 720p to jest 1280x720, czyż nie? Ktoś mi udzieli odpowiedzi, jak ma się to w realu? Bo jak podłącze do PS3 TV czy będzie coś ucinać?

PS. Sorry pytanie Laika :banned:


Hd ready to 720p, czyli nie wazne czy 1024 x 720, czy 1368 x 768. Liczy sie rozdz. pozioma. A dlatego 1024 x 768, gdyz w plazmach piksel jest prostokatny. Po podlaczeniu do PS 3 na 100 % nic Ci nie bedzie ucinac.
 

noucamp

New member
HEY!

mam pleya już rok, ale TV to 37" HD ready czyli zabytek :( już nie moge patrzeć na tą ohydną grafikę wiec muszę coś kupić :) Nie mam skila w tym temacie, tak że liczę na waszą pomoc. Nie chce iść wydać worek $$$ i potem ryczeć że to nie to :) Pochodziłem trochę po sklepach i wypatrzyłem sobie:

1. SONY KDL-40EX500
2. SONY KDL-40EX700

mam około 4 tyś do wydania, ale kino domowe ma 10 lat i nie ma wyjścia na na kabel bezpośrednio do konsoli (optical czy jakoś tak) i ex500+ jakieś tanie kino domowe lub kopienie za niecałą 4 tyś ex700 którę wydzę ze ma technologie LED, no tak tylko z nazwy robi wow bo to nowe ;) czy LED mi się przyda w tym wypadku ? (TV tylko od PS3+ komp+antena zwykła z tvp1 i 2 ;) )
oczywiście jestem otwarty na inne propozycję TV (ale 4 tyś za sam TV to max maxów)

pozdrawiam :)
 

Malroth

New member
Witam.
Powiedzcie mi proszę czy TV Sharp LC-40LE700E nadaje się do PS3 ??
Ewentualnie prosiłbym o jakieś sugestie jaki TV byłby lepszy ( interesują mnie tylko TV z pełnym podświetleniem LED).
Cena maks do 4k - 4,5k ale to już maks.
Dobrze by było żeby TV nie był mniejszy niż 40 cali.
Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.
 
Do góry