Jaki tv do ps3?

Ps3TV

New member
Jeśli chodzi ci o to, to tak, wystarczy mi pieniędzy na 42S30E.Tylko nie wiem czy się opłaca dopłacić za Full HD, no i jak się mają te pozostałe modele co do 42S30E.

A co do pozdrowień to dzięki , ja Ciebie też.

Przy okazji jesli jesteśmy już na tak dalekim etapie, to czy opłaca się dopłacić 200zł do gwarancji na 5 lat?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Seria S to jest najwyższa seria z tych, które wymieniłeś a to Ci też powinno coś mówić, do tego Full HD i 300 zł robi się śmieszną kwotą do dopłacenia.

Pozdrawiam,
 

Ps3TV

New member
Ok, dzięki. Jestem już raczej zdecydowany i pewnie zawitam tu za kilka dni z moją opinią po zakupie.
Napisz mi jeszcze co do tej gwarancji jeśli możesz.
 

pa3

New member
Bez reklam
Wracając do zużycia prądu, polecam stronkę: calculla pl, dzięki której w końcu co niektórzy przejrzą na oczy.
 

don111

Banned
Ja tak mysle, po analizie czytanych wypowiedzi i obejrzeniu kilku prezentacji w markecie, że trzeba to w koncu powiedziec jasno. Ja juz wybralem tego LG ( panas g 30 tez prezentował sie rewelacyjnie)w sumie glownie dlatego ze jest...tani. Gdy teraz sprzedawca podpiał mi ps3 do kilku modeli wszedzie to wygladalo idealnie...nawet na jeszcze tanszych modelach. I tu zostałem oświecony :)...wiec mysle że dyskusja o szczegółach powinna byc prowadzona wtedy gdy jasno sobie powiemy ze konsola bedzie zawsze pieknie wygladac pod tv hd, a nawet hd ready.

Kłaniam sie, w koncu spokojny...ufff
pięknie wygląda w dzień, sygnał HD, bo to sklep
tv się różnią od siebie, największa różnica przy zaciemnieniu to kontrast i czerń, wpływające na głębię obrazu, również wtedy widać różnicę w podświetleniu matrycy, clouding
jakbyś to sprawdził to nie pisałbyś że konsola zawsze pięknie będzie wyglądać, jedynie przy mocnym świetle wady w słabym LCD są bardziej tłumione
ale nie przejmuj się, każdy Kowalski i Nowak po wizycie w sklepie wybiera tak samo, dopiero w domu zauważa to czego nie zobaczy w sklepie...
 

vasik

New member
-Panasonic TX-P42CX3E Cena od 1545,00 zł
-Panasonic TX-P42C3E Cena od 1439,10 zł

Czym te telewizory różnią się prócz ceny, szczególnie dla gracza?
 

KamPlayer

New member
Czy ten tv SONY 40BX420 nadaje sie do PS3 lub xbox360, chodzi mi o to czy mimo 50hz nie bedzie problemów z obrazem i czy jakosc obrazu w grach bedzie zdowalająca
 

wozz

New member
Witam!
Wiem, że musi to byc nudne, ale moze doradzilby mi ktos jaki tv wybrac. Ogolnie tv bedzie podpiety pod laptopa (pozniej dokupie konsole) no i do ogladania kanalow sportowych. Na poczatku w gre wchodzil tv ledowy ale po przeczytaniu kilku watkow dotyczacych input lagow coraz bardziej sklaniam sie w strone plazmy. Czy ktos moze polecic jakis tv ledowy dobrze spisujacy sie podczas grania? Bralem pod uwage LG cinema 3d ale jakos obraz mi nie lezy i input lagi podobno na poziomie 90ms.
Odlegosc tv od kanapy 2,8m

Z plazm biore pod uwage:
- Panasonic TX-P42G30E
- Panasonic TX-P46G30E
- Panasonic TX-P46ST30E
- Panasonic TX-P42ST30E

Dwa pierwsze bez technologii 3d, ktora moze sie kiedys przydac...
 
Ostatnia edycja:

Filip88

New member
Wczoraj byłem na zakupach w Wawce i wstąpiłem do sklepu rtv agd bo chciałem przy okazji pooglądać monitory. Spytałem się tamtejszego sprzedawcy "znawcy tv" czy jest taka możliwość, że w plazmie obraz z czasem staje się lepszy. On odparł z ironicznym uśmiechem że plazmy już mają taki szary, brzydki obraz i chwalił bardzo LEDy. Na wystawach zauważyłem LCD przy plazmach ze znacznie jaśniejszym obrazem i mocniej ustawionym kontrastem i odrazu zrozumiałem gdzie się znalazłem i jak tutaj oszukują klientów. W saturnie nie widziałem takiej różnicy między LCD a plazmami, a nawet można było dostrzeć tam lepszą jakość na plazmach. Co do mojego TV obraz staje się wyraźnie wyraźniejszy może nie z dnia na dzień ale z tygodnia na tydzień i gwarantuje że to nie moja wyobraźnia. Plazma ma w sobie coś pięknego czego na pierwszy rzut oka w sklepie nie zobaczycie ani chytry sprzedawca wam tego nie powie. KUPUJCIE PLAZMY!!! :) Pozdrawiam
 

HazeGiant

New member
Witam, jakiś czas temu zakupiłem Panasonica 42cale S30. Prezentował się strasznie przy wszystkich LEDach w sklepie, ale powiedziałem dobra "na hdforum pewnie znają się lepiej" no i kupiłem. Teraz pora na jakąś małą recenzję, a raczej reklamę :) Pod konsole, moim zdaniem, nie znajdziecie nic lepszego w cenie do 1900zł. Rachunki za prąd, green ghosting, wypalanie, powidoki.... zieeeeew -> BZDURY.Nic z tych rzeczy, zdarzyło mi się zasnąć i nie wyłączyć tv który przez 8 godzin ściągał jakąś grę na ps3. NIC, małego powidoczka nawet. Gry jak marzenie działają super płynnie,piękny obraz kiedy musiałem się w pewnym czasie przesiąść na monitor z którego korzystałem wcześniej, nie mogłem w ogóle się skupić przez smużenie, haczenie animacji itd. Na szczęście teraz komputer też już działa na Panasie, przez mini hdmi. Telewizji oglądam mało, ale obraz jest znacznie powyżej "zadowalającego" wg mnie. Oglądałem "Incepcje" w full hd i tam obraz mnie zmiażdżył.

Pozdrawiam, dziękuję za wszystkie porady z tego forum które pozwoliły mi zakupić telewizor który idealnie spełnia moje wymagania.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dziękuję bardzo za takie wypowiedzi, dowodzą one, że warto tu czasami poobalać trochę bzdur na temat plazm.

Pozdrawiam,
 

Dani!

New member
Witam! Szukam TV jak w temacie pod konsole. Budżet 2 -2,5 tys , 32-42 calowe. Co polecacie?

Co powiecie mi o tym modelu PANASONIC TX-P42U30 ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry