Jaki tv do ps3?

Nash_pl

New member
witam!

Powiedzcie mi który telewizor będzie lepszy do ps3:

Sony KDL - 32EX701
Sharp LC - 32LE700E

Rozmiar już wybrany że na pewno 32 cale także tą kwestie możecie ominąć :)
 

pa3

New member
Bez reklam
Wybrałbym Sharpa ale model LE705 - lepsza matryca. poprawiona czerń i kąty, no i jest to FullLed a nie jak Sony Edge-Led (podświetlenie krawędziowe)
 

nonamed

New member
Czy jest sens szukanie tv z 200hz jeśli ma być pod konsolę / tv cyfrową ?? Dzisiaj byłem w salonie Sony i Pan uporczywie przekonywał mnie że jak konsola to tylko ''200hz'' ^^ To jakiś chwyt czy faktycznie różnice są zauważalne 100 vs 200 ?? ;/
 

pa3

New member
Bez reklam
@Masta_J
o ile pamiętam kiedyś pisałeś że twój sąsiad czy znajomy posiada Plazmę 50x20 - mogłbyś napisać jak wygląda obraz na takim potworze, a co najważniejsze jak z poborem prądu (info podane przez producenta są raczej poglądowe jeśli chodzi o PDP) - zależy mi na tym bo sam projektor bierze ok 230-250W, a tv będzie chodził prawie cały dzionek :)

Interesuje mnie ten model bo można było go dostać na alledrogo za 2350 zł - cena rewelacja jak za tyle cali :eek:k:
 

pa3

New member
Bez reklam
Więc trzeba będzie się mocno zastanowić, no i czeka mnie małe przemeblowanie żeby takiego kasztana wsadzić :) , jednak jak za tą cenę (max 2400 zł ) mam kupić maluuutkie 40" ta aż żal wydawać $$

Widziałem 50x20 u siebie w Mega Avansie (oczywiście cena z kosmosu), ciekawi mnie czy mógłbym podejść ze swoim miernikiem i sprawdzić ile pobiera W?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Prądu nie pobiera jakoś strasznie dużo, jak na 50" ekran oczywiście.
Jakość obrazu rekompensuje wszystko więc ja bym się tym nie przejmował.

Pozdrawiam,
 

poli_x

New member
Prądu nie pobiera jakoś strasznie dużo, jak na 50" ekran oczywiście.
Jakość obrazu rekompensuje wszystko więc ja bym się tym nie przejmował.

Pozdrawiam,

a kolega wie może jaka jest różnica między TX-P42S20L a TX-PF42S20 ? różne sklepy różnie podają....

i kolejna sprawa czy to używanie plazmy nie jest zbyt uciążliwe,poczytałem temat o plazmach Panasonica i ludzie w tym modelu strasznie skarżą się na pozostawanie poświaty po paru sesjach z grami.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Przepraszam, chodziło mi o "kolejną sprawę".
Różnica jest pewnie bardzo mało znacząca i nie warto sobie tym głowy zaprzątać.

Pozdrawiam,
 

eraeste

New member
Drodzy forumowicze czy mogłbym was prosić o doby lcd lub plazme bo opinie sa podzielone do 2000 tyś w FULL HD calowy do 42 heh :)?

cele;
- wiadomo co najwazniejsze !!!! ps3 do tv, żeby nie było smużen, klatkowania - przycinania:)

- aby filmy w blu ray chodziło płynnie. bo na nie których tv klatkuja czasem jedynie ratuje je motion flo ze 100hz

- no i do normalnej telewizji

- nie wiem jak sie ma sprawa do cali, slyszalem ze 37 i 40 nie sa to preferowane rozmiary telewizorów i róznie mogą sie sprawdzać??

- i fajnie jakby napisy czytał tv z usb

-w przypadku lcd dobrze jakby czas reakcji był min 2ms w plazmie nie ma raczej znaczenia0,01...



Wiem troche tego jest prosze o propozycje z waszych doświadczen możecie też ewentualnie tez polecic 32 calowe dziękuje.
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Powiem tak, w pokoju rodziców jest 42x10 od roku i macie racje, do ps3 nadaje się super(zwłaszcza że dużo jest gier z niepełną rozdzielczością 720p a takie coś na full hd wygląda FATALNIE ). Grało się trochę i zero problemów (nawet pół widoki nie straszne). Ludzie mówią że taka widoczna będzie różnica w rozdzielczości pomiędzy full hd a tym niepełnym hd ready ale w praktyce mam też sharpa 810 (40), jedynie w zdjęciach widać małą różnice na korzyść w ilości szczegółów, tudzież jakimś tekście (strony internetowe małą czcionką, ale też nie to ze się nie da przeczytać) . Jest to jednak tv który bije wszystkie inne w kategorii "jakość obrazu a cena". Szkoda jedynie że te nowsza seria x20 według wielu opinii jest gorsza od x10, trzeba albo wiec szukać x10 albo czekać na x30 :)
 
Do góry