Jaki tv do ps3?

pa3

New member
Bez reklam
Nie ma co zaciekle bronić jednej technologii, niektórzy tutaj mają dosłownie "klapki na oczach"- powidoki występują w większym czy mniejszym stopniu i trzeba się z tym liczyć; dla przykładu na konkurencyjnym forum posiadacz Kuro miał wypalone logo stacji.

Przy grach ryzyko się zwiększa, u kolegi na drogiej plazmie Hitachi został już na stałe wypalony hud z gta i znaczek TVP
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Droga plazma nie musi oznaczać, że dobra co akurat przy Hitachi doskonale się sprawdza.
Moim zdaniem trzeba bardzo mocno się postarać żeby w ogóle pojawił się jakiś powidok, a żeby został na stałe to chyba trzeba oglądać TV stojąc na głowie.

A przykład o wypalonym KURO to ja Ci mogę dać przykład o wypalonym logo nawet na LCD.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
Akurat czytałem że właściciel w/w plazmy oglądał parę h tygodniowo a mimo to logo zostało - więc reguły nie ma, no i trzeba pamiętać te ten wątek dotyczy "TV do ps3" czyli osoby pytające tutaj będą raczej głównie grały cz nawet katowały ps3kę, więc o powidoki nie trudno - widocznie u Ciebie ich nie ma, co nie znaczy że problem nie istnieję, zresztą wystarczy poczytać fora ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tylko ja nie twierdzę, że on nie istnieje - może zrozumiałeś po prostu inaczej.
Jeśli coś twierdzę, to ewentualnie to, że nie ma się co tym przejmować.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
Tylko ja nie twierdzę, że on nie istnieje - może zrozumiałeś po prostu inaczej.
Jeśli coś twierdzę, to ewentualnie to, że nie ma się co tym przejmować.

Pozdrawiam,

człowieku, sam sobie zaprzeczasz, przecież dzisiaj pisałeś: "Jeszcze ktoś wierzy w te bzdury o poborze mocy i powidokach?" - woow
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Kolego zdejmij klapki z oczu bo trza czytać wszystko a nie tylko uczepić się jednego zdania.

Czy z kolejnego zdania mojego również tak samo wnioskujesz?

Jak się będziesz strasznie bał to sobie przeprowadzisz procedurę docierania ekranu, poza tym to co zostało na ekranie zapewne było tylko chwilowe i już tego tam nie ma.

Patrz - czyli jednak pisałem, że mogło coś zostać ale pewnie był to powidok chwilowy i już sobie poszedł.

Polecam zawsze troszkę poszerzyć horyzont - żyje się lepiej.

Pozdrawiam,
 

pa3

New member
Bez reklam
Kolego zdejmij klapki z oczu bo trza czytać wszystko a nie tylko uczepić się jednego zdania.

Czy z kolejnego zdania mojego również tak samo wnioskujesz?

Jak się będziesz strasznie bał to sobie przeprowadzisz procedurę docierania ekranu, poza tym to co zostało na ekranie zapewne było tylko chwilowe i już tego tam nie ma.

Patrz - czyli jednak pisałem, że mogło coś zostać ale pewnie był to powidok chwilowy i już sobie poszedł.

Polecam zawsze troszkę poszerzyć horyzont - żyje się lepiej.

Pozdrawiam,

Na przyszłość dokładnie sprecyzuj wypowiedz, bo piszesz że powidoki to bzdura, później twierdzisz że jednak istnieją i twierdząco piszesz "poza tym to co zostało na ekranie zapewne było tylko chwilowe i już tego tam nie ma"- więc polecam poczytać zagraniczne fora gdzie u różnych osób podczas grania powstają powidoki których nie da się zlikwidować (nawet są obrazki :)), bądź co chwila po filmie czy programie zostawiają jakieś śmieci, które widać na czarnym tle, więc to raczej nie jest bzdura (no chyba że sam osobiście przetestowałeś PDP każdej firmy)

Sam jestem za plazmą, co nie znaczy że nie widzę jej wad ;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Spoko, ale na forach również są zdjęcia LCD z wypalonymi fragmentami, o czym wspomniał i kolega powyżej.
Skala mniejsza oczywiście ale zjawisko występuje.

Ja tylko apeluje by się tym jakoś strasznie nie sugerować bo to już nie te czasy kiedy wszystkie plazmy co do joty się wypalały i zostawiały powidoki na stałe.

I nie chodzi tu tylko o moje KURO ale wszystkim znajomym polecam plazmy (Panasoniki) i nikomu się nic nie wypaliło a niektórzy z nich też grają na PS3.

Pozdrawiam,
 

TuPr73

New member
Dzięki za odpowiedzi, wojenki żadnej nie chciałem wywoływać. ;-)

Polecona została jedna plazma, a jak to wygląda z LCD? Czy w tym przedziale cenowym, o którym wspomiałem (do 3k), jest coś lepszego od KDL 40EX500? Czy mam traktować tego tv jako "TOP" w swojej klasie i dobry/najlepszy wybór?

Pozdrawiam.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedzi, wojenki żadnej nie chciałem wywoływać. ;-)

Polecona została jedna plazma, a jak to wygląda z LCD? Czy w tym przedziale cenowym, o którym wspomiałem (do 3k), jest coś lepszego od KDL 40EX500? Czy mam traktować tego tv jako "TOP" w swojej klasie i dobry/najlepszy wybór?

Pozdrawiam.

Sharp le700
Toshiba xv733
 

Matios

New member
Witam . Miałem zamiar zakupić Panasonica TX-P42S20 , aczkolwiek postanowiłem trochę dołożyć i zakupić P42G20 , myślę że to dobry pomysł , co uważacie ?

Pozdrawiam.
 

kacpr

New member
Witam
Jaki polecielibyście tv w okolicach 46-50" głównie do grania, ale także do oglądania seriali pobranych z neta i filmów blu-ray?
Zastanawiałem się nad plazmą, bo chciałbym ją wypróbować po przykrych doświadczeniach z czerniami w LCD, ale mam jasny pokój.
Proszę polećcie mi dobre modele plazm, bo mogę zawsze postarać się o rolety, niż tłuc się z LCDkiem.
Jestem w Anglii, a mój budżet to 700-1100 funtów (3500-5500 zł max.)
 

Matios

New member
http://www.hdtv.com.pl/forum/panasonic/50047-panasonic-seria-g20-tx-p37g20-tx-p42g20-tx-p50g20-test-y-opinie-etc-2.html

Tu masz wszystko na jego temat .

Pozdrawiam.
 
Do góry