Jak wam sie oglada mundial?

Lemil

Banned
Obraz nadal zostawia wiele do życzenia,taki dobry SD
Aż dziś zasiądę przed telewizorem. Rodzina pogoniła mnie od telewizora i muszę oglądać w komputerze, ale dzisiaj się tej jakości przyjrzę. W każdym razie małe co nieco, które jednak obejrzałem wyglądało zwyczajnie i dość przyzwoicie.
 

collider

New member
Bez reklam
.... na tle słabego przeciwnika może i fajnie :) ..... a co będzie jak trafi na równorzędnego? ... wkrótce się okaże :)



.... może "robili punkty" dla anglików ..... kto to wie? ...... wkrótce to też się okaże :)

Włosi byli ewidentnie przemęczeni, ktoś wyłączył im prąd. Prawdopodobnie odczuwali jeszcze skutki poprzedniego meczu odbywającego się w jakiś tam piekielnych jak dla europejczyków warunkach. Nie sądzę by ryzykowali własny awans chcąc pogrążyć Anglików a mając w perspektywie mecz z Urugwajem.

Co do Francuzów to jak pisałem, trzeba poczekać z oceną, ale nie zgodzę się z tym, że mieli słabych przeciwników. Szwajcaria to bardzo solidny zespół mający kilku świetnych piłkarzy a i piłka klubowa w tym kraju robi stały progres.
 

lm648

Banned
.... Szwajcaria dla naszej reprezentacji to może i potęga jest .... ale dla takich dajmy na to ........ Niemców, to raczej chyba "mały pikuś" :) ... podobnie dla Francuzów :)
 

collider

New member
Bez reklam
.... Szwajcaria dla naszej reprezentacji to może i potęga jest .... ale dla takich dajmy na to ........ Niemców, to raczej chyba "mały pikuś" :) ... podobnie dla Francuzów :)

Proponuję najpierw sprawdzić jakich zawodników ma Szwajcaria i w jakich klubach grają a potem się wypowiadać.
 

lm648

Banned
Proponuję najpierw sprawdzić jakich zawodników ma Szwajcaria i w jakich klubach grają a potem się wypowiadać.

:???: proponuję odrobinę kultury jednak zachować:???: .... czyli jak to należy rozumieć? .... racja zawsze musi być po Twojej stronie ponieważ głośniej krzyczysz ? .....
..... zawodników może i ma, w klubach grają owszem, drużyny na miarę Francji czy Niemiec jednak nie są w stanie zbudować (uzasadnienie: wczorajszy wynik meczu prawie 6:2, czemuś dowodzi :) ) ...... czas pokaże na co stać Szwajcarię w kolejnych meczach.
 

collider

New member
Bez reklam
:???: proponuję odrobinę kultury jednak zachować:???: .... czyli jak to należy rozumieć? .... racja zawsze musi być po Twojej stronie ponieważ głośniej krzyczysz ? .....
..... zawodników może i ma, w klubach grają owszem, drużyny na miarę Francji czy Niemiec jednak nie są w stanie zbudować (uzasadnienie: wczorajszy wynik meczu prawie 6:2, czemuś dowodzi :) ) ...... czas pokaże na co stać Szwajcarię w kolejnych meczach.

Przyganiał kocioł garnkowi.
Idąc twoim tokiem myślenia to Włochy też mają słabą drużynę bo przegrały z Kostaryką a Hiszpanie to już w ogóle. Turnieje żyją swoim własnym życiem. Czasem zdarzają się wyniki nieodzwierciedlające możliwości i poziomu drużyny.
Co do Francji to chciałem zauważyć, że ostatnie lata mieli bardzo cieniutkie. Do mistrzostw weszli po barażach z Ukrainą. Na Euro 2012 ledwo wyszli z grupy a o wcześniejszych występach nawet nie wspomnę. O meczu z Irlandią gdzie awans na MŚ 2010 uzyskali po ręce Henry'ego też pewnie nie pamiętasz. Oczywiście może być tak, że ta drużyna osiągnie na tych mistrzostwach wielki sukces, ale to nie oznacza, że np. Szwajcarzy to kelnerka z którą Francja musi wygrać. Ten wynik (5:2 jak coś) absolutnie nie odzwierciedla potencjału obu drużyn.
 

Rafal7

Banned
A mi osobiście te mistrzostwa się podobają, dawno takich finałów nie było.
Tak jak te słabsze drużyny(na papierze) pokazują swoją klasę i chęć zwycięstwa i to jak doskakują do przeciwnika i go osaczają aby mu odebrać piłkę jest nad podziw, takiej "agresji" i rządy zwycięstwa dawno nie widziałem.To się nazywa zawodowa piłka.
Dużo ludzi pisze(wypowiada się) że piłkarze są zmęczeni sezonem, dla mnie takie teorie to pi.......nie kocopołów.
 

Ramlesa

New member
Kapusta dobrze mówi. Dawno takich mistrzostw nie było. Średnia goli na mecz to 3, dobrych podań 774. Naprawdę jest grubo.
Co do polemiki collidera i lm648 - lm648- coś wiesz ale błądzisz, i wyciągasz błędne wnioski. I nikt tu nie krzyczy.
 

Rafal7

Banned
Potwierdzają się moje słowa, Ghana słabsza na papierze prawie zjadła większego i silniejszego, Niemcy niech się cieszą ze skończyło się na 2-2.
Nasza reprezentacja żeby grała w połowie tak jak Ghana.
 

lm648

Banned
... wydawałoby się, że mogą być jedynie dostarczycielem punktów a stali się o mało co zwycięzcami .... brawo Ghana :) ..... Niemcy mieli dużo szczęścia
.... my nie mamy jeszcze reprezentacji, dopiero ją budujemy :) jak mówi klasyk
 

Rafal7

Banned
.... my nie mamy jeszcze reprezentacji, dopiero ją budujemy :) jak mówi klasyk

My ją zawsze budujemy w czasie eliminacji do dużej imprezy, po przegranych eliminacjach wywalamy
trenera, potem przychodzi nastepny trener i znów zaczyna budowę w czasie eliminacji.Koło się zamyka.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zgadzam się z kolegą Kapusta, takich finałów już dawno nie było - prawie w każdym meczu emocje..

Dobrze ze naszych tam nie ma bo byloby po emocjach, a tak to cieszymy sie z ogladania meczow :)

Kapusta widzisz bo te nasz glaby mysla ze trener to jest wszystko i ze on zalatwi wynik w meczu, tu musi byc wola walki i checi do tego zeby cos osiagnac, a nie patrzec wylacznie ile sie na tym zarobi..
Wystarczyło papatrzec wczoraj ile Niemcy mieli problemu i malo co by nie przegrali..
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
Zgadzam się z Tobą Lolek126
Jamby nasi grali na mundialu to mundial by był nudny ponieważ czekalibyśmy na mecze naszej reprezentacji.
Co do zwalniania trenera to już szkoda słów i ręce opadają.Nie daleko trzeba szukać bo w siatkówkę również tak jest,Castelani wygrał mistrzostwo Europy z siatkarzami, nie powiodło się im w lidze światowej i za burtę,to samo było z ostatnim trenerem siatkarzy wygrali Ligę Światową ale nie powiodło im się na olimpiadzie, to trenera za burtę i teraz mamy pseudo trenera Antige.

Najlepszym przykładem jest Manchester United i Ferguson.Ferguson był trenerem United ponad 20 lat i z tego wiem to na samym początku gdy został trenerem dostał trzy sezony na stworzenie drużyny i mógł niczego nie wygrać ale miał stworzyć drużynę,Jak widać po wynikach dało się stworzyć drużynę klasy Światowej.

U nas z PZPN-em jest coś nie tak.
Jak można na trenera wziąć takiego Fornalika który z drużyną zdobył wice mistrzostwo kraju.Jaki to ma być autorytet dla naszych piłkarzy, jak oni maja go słuchać i poważnie traktować jeżeli większość z nich gra za granicą i obcują z lepszymi trenerami i z lepszym sztabem.
Nawałka, kto to wogóle jest i skąd on się wziął, dopiero o nim usłyszałem jak go na selekcjonera wybrali.
Dla mnie powinien Smuda być dalej selekcjonerem, wszyscy już zapomnieli jak prowadził Widzew w LM,jak był Trenerem Legii jak prowadził Wisłę w Pucharze Uefa jak Lazio i Parma przyjeżdżały do Krakowa i po 4 gole im Wisła wsadzała,Szalke nawet u siebie dostało z Wisłą 4-1 i wychodziła z grupy z pierwszego miejsca,nawet nie dawno jak Lech grał w Lidze Europy grał za jego kadencji.
Wszyscy o tym zapominają.Żaden Polski Trener nie osiągnął z naszą klubową piłką co Smuda.
 

matrixabc

Member
Belgia-Rosja obraz z telewizji polskiej znowu daje do życzenia widać na szybkich ruchach kamery z dalszej odległości robi się nie ostry obraz czyli tzw mydełko. Widać szczególnie na banerach
Natomiast ten sam mecz na ZDF HD (niemcy) obraz jest dużo lepszy nie widać tego mydełka.
Czyli znowu telewizja polska daje ciała
 
Do góry