Jak wam sie oglada mundial?

Ramlesa

New member
Co do biegaczy , kiedys byl taki program i wypowiadali sie lekarze sportowi, sportowcy i generalnie ludzie ktorzy znaja sie sie na lekkoatletyce - podsumowanie bylo takie ze przez najblizszych 10 lat raczej male szanse sa na to zeby bialy wygral np na 100M albo jakis maraton jesli beda brali w nim udzial czolowi biegacze rasy czarnej. A nawet padlo haslo ze byc moze nigdy do tego nie dojdzie bo genetyki na chwile oebcna nie da sie oszukac bez dopingu.


Poczytaj o piłkarzach i ich sprintach na 30 m. Np. O Łukaszu Piszczku, Garethie Bale.
 

collider

New member
Bez reklam
Co to za stwierdzenie?
Z głowy czy z dupy?

Trenujesz coś?, a może jesteś trenerem?,
Odrywasz czasami swoje 4litery od klawiatury?
Pytam, bo nie wiem.
Nie osądzam.

Ile ty masz lat chlopcze? Jak nie potrafisz sie odniesc rzeczowo do tematu a potrafisz tylko hejtowac to jest dla ciebie odpowiednie forum, ale na Onecie.
Epatujesz brakiem podstawowej wiedzy z tego zakresu. Najpierw poczytaj jak sa mierzone sprinty pilkarzy i w jakich warunkach.
 

Piomakusz

New member
Co do biegaczy , kiedys byl taki program i wypowiadali sie lekarze sportowi, sportowcy i generalnie ludzie ktorzy znaja sie sie na lekkoatletyce - podsumowanie bylo takie ze przez najblizszych 10 lat raczej male szanse sa na to zeby bialy wygral np na 100M albo jakis maraton jesli beda brali w nim udzial czolowi biegacze rasy czarnej. A nawet padlo haslo ze byc moze nigdy do tego nie dojdzie bo genetyki na chwile oebcna nie da sie oszukac bez dopingu.

Tyle wieków musieli biegać za zwierzyną aby coś zjeść a później uciekać przed kolonizatorami aby nie złapano ich na niewolników:) więc forma i predyspozycje musiały wcześniej czy później się wykształcić. Poniżej śmieszny fragment dla przypomnienia podobnego wątku:)
Chłopaki nie płaczą - skąd się wzięli murzyni w ameryce - YouTube
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Polacy przecież też wiecznie uciekali, a to przed Niemcami a to przed Ruskami. Za chlebem biegają po całym świecie w kraju to już się nawet nie mówi heh i jakoś nie przekłada się to na piłkę nożną heh
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Polacy przecież też wiecznie uciekali, a to przed Niemcami a to przed Ruskami. Za chlebem biegają po całym świecie w kraju to już się nawet nie mówi heh i jakoś nie przekłada się to na piłkę nożną heh
Proponuje Ci raz jeszcze przestudiować historie bo podejrzewam, że już raz to w życiu zrobiłeś z wątpliwym skutkiem ;)
 

Ramlesa

New member
Ile ty masz lat chlopcze? Jak nie potrafisz sie odniesc rzeczowo do tematu a potrafisz tylko hejtowac to jest dla ciebie odpowiednie forum, ale na Onecie.

Epatujesz brakiem podstawowej wiedzy z tego zakresu. Najpierw poczytaj jak sa mierzone sprinty pilkarzy i w jakich warunkach.


Lata chłopięce mam dawno za sobą.
Ale dziękuję.
Która moja wypowiedź nie odnosiła się do tematu?
Proszę nie używaj zwrotów, neologizmów których nie rozumiesz.
Niczym nie epatuję.

Ps.
Żeby się nie wdawać w dalszą polemikę (jak to nazwałeś) poWolę sobie ignorować twoje posty.
Miłego.
 

collider

New member
Bez reklam
Lata chłopięce mam dawno za sobą.
Ale dziękuję.
Która moja wypowiedź nie odnosiła się do tematu?
Proszę nie używaj zwrotów, neologizmów których nie rozumiesz.
Niczym nie epatuję.

Ps.
Żeby się nie wdawać w dalszą polemikę (jak to nazwałeś) poWolę sobie ignorować twoje posty.
Miłego.

No to z ciebie już mężczyzna, wybacz. :)
Mam nadzieję, że oprócz ignorowania zaczniesz coś wnosić merytorycznego do tematów bo z tym jest bardzo krucho.
Co do neologizmów to kolego chyba sam masz z tym kłopoty, pewnie Google źle zadziałało :blagam:
Pozdrawiam
 

tdx

New member
Bez reklam
Sony w liczbach ;)

infographic-2.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
A pozniej sie dziwia, ze maja zla kondycje finansowa. Oby ta akcja przyniosla im jakas korzysc.

Wiesz raz na jakis czas gdzies trzeba sie pokazac - przeciez ich reklama do tej pory to prawie zadna tak naprawde patrzac ile na reklame wydal samsung w ostatnich 3 latach.. problemy ich to inna bajka i z zupelnie z innych przyczyn. Ale nie istotne. Miejmy nadzieje ze ta reklama na MS cos pomoze..
 

collider

New member
Bez reklam
Ja jestem jak najbardziej za tym żeby im pomogła bo dla mnie człowieka pamiętającego stare dobre czasy gdzie Sony to było "coś" zwyczajnie jest mi szkoda by ta firma przepadła.
 

Ramlesa

New member
Banery reklamowe są nie do przeoczenia więc napewno nakręcą koniunkturę, z drugiej strony patrząc na jakość transmisji i to że za obsługą audiowizualną stoi Sony a ż strach pomyśleć jakie wnioski wysnuje i jak je wykorzysta konkurencja.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Banery reklamowe są nie do przeoczenia więc napewno nakręcą koniunkturę, z drugiej strony patrząc na jakość transmisji i to że za obsługą audiowizualną stoi Sony a ż strach pomyśleć jakie wnioski wysnuje i jak je wykorzysta konkurencja.

Ale nie wszystko od nich zalezy, z tego co mozna bylo wyczytac, do tego dochodzi fakt ze co ma Sony czy jaka kolwiek inna firma ze na TVP tak wyglada hd jak wyglada ... to nasi w telewizji w koncu musza zrozumiec i zainwestowac np w sprzet zeby to nasze hd nie odbiegalo od hd w Niemczech czy w Skandynawii.. a jakie tam jest hd to wystarczy pojechac i samemu sie przekonac... Na koniec napisze ze to co podobno od A do Z bedzie zajmowalo sie Sony to retransmisja meczow w 4k - tak wyczytalem w necie, na ile to wszystko jest prawda, a na ile gadanie - to tylko Ci wiedza co sie tam tym zajmuja. Jestem przekonany ze rowniez co do realizacji meczow Brazylijska telewizja w tym ma swoj udzial i ich ludzie, A na banerach widnieje firma Sony bo zapewne za to zaplacili plus te retrnasmisje 4k i czesciowo na ich sprzecie jest to robione, ale nie istotne. Najwazniejsze jest zeby byly dobre mecze :)
 
Do góry