Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

Caparzo

New member
Bez reklam
te ceny to nawet przecenione są kosmicznie drogie, a co dopiero nowość i premiera skąd oni te ceny biorą ????
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Wiesz różnie tam bywa - często są kody i obniżka o 20% ale np. Hobbit w sklepach tańszy nie będzie... i patrząc na nowości jak wchodzą do sklepów to w tym sklepie nie jest drożej a czasem jest i taniej :) ale na szczęście jest więcej sklepów więc zawsze można coś gdzieś kupić.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie fajna :) i tak naprawdę to ciężko jest mi zdecydować odnośnie I i II cz która z nich jest słabsza... pod pewnym względem pasuje mi bardziej I cz, a pod pewnymi innymi II cz... :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Obejrzałem dziś tą cześć i śmiało mogę stwierdzić że to najgorsza część Hobbita.
Dokładnie to samo wrażenie miałem po wyjściu z kina.
Hobbit jako całość super, ale tutaj mi czegoś brakowało. Być może jak obejrzę ponownie to mi się odmieni... ;)
 

Bipo

Active member
Bez reklam
Hobbitta albo się go ogląda i słucha z bananem na ustach albo się człowiek męczy a film się strasznie dłuży... do jakiego grona się zaliczy każdy z nas to już jego sprawa indywidualna...;-)
Przykładowo ja oglądałem już 1część 4 razy, 2 część 3razy a ostatnią 1 bo jeszcze płytki nie ma z rozszeżeniem.... ;-)
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Hobbitta albo się go ogląda i słucha z bananem na ustach albo się człowiek męczy a film się strasznie dłuży... do jakiego grona się zaliczy każdy z nas to już jego sprawa indywidualna...;-)

Nie zgodzę się.Ja miałem mieszane odczucia co do tej serii.Także w trakcie oglądania trochę marudziłem....Jednak z czasem i przyzwyczajeniem się do postaci,trochę zmieniłem zdanie i ogólnie jako całokształt,uważam że było warto zaliczyć... :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla mnie jeśli ktoś tylko z tego powodu tak uważa to co najmniej jest to dziwne żeby nie powiedzieć dobitniej...
 

Henry

Active member
Bez reklam
Jako zdeklarowany fan Tolkiena, przyjmujący bezkrytycznie także wszelkie adaptacje filmowe, łącznie z animowaną ;) także stwierdzam, że Bitwa.... było/ jest najsłabszym ogniwem ze wszystkich ekranizacji PJ. Mimo to, i tak kupię BR ext. i będę się cieszył oglądając :)
Juz niejednokrotnie pisałem, że jako całość super, ale .... ;)
Jest to moje zdanie i tyle w tej kwestii.
 
Do góry