Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

Rafal7

Banned
Dla mnie WP i Ho to są najlepsze filmy jakie w życiu widziałem i oglądając te filmy widzę ile pracy i kasy w nie włożono.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Na mnie najbardziej robi wrażenie ogrom pracy jaka została włożona zarówno w LOTR jak i w Hobbicie... ale każdy ma swoje zdanie i naprawdę rozumiem tych co im te filmy nie leżą.....
 

Rafal7

Banned
To o czym teraz piszesz to można zrozumieć tylko wtedy jak się obejrzy dodatki, inaczej czlowiek nie zdaje sobie sprawy z tego.
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Wydaje mi się że ogólnie nad filmami s-f/fantasy jest najwięcej pracy,aby to co komputerowe zgrać z tym co realne...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To o czym teraz piszesz to można zrozumieć tylko wtedy jak się obejrzy dodatki, inaczej czlowiek nie zdaje sobie sprawy z tego.

Niewątpliwie wtedy to widać nie mówię NIE :). Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy ile to wymaga pracy i nie tylko w tym filmie tylko generalnie w takim gatunku filmu. Prosty przykład czy ktoś jest w stanie sobie wyobrazić ile czasu robili jedno oko u Smouga żeby końcowy efekt był taki jaki widzielismy...
Wielu ludzi myśli że to kliknięcie kilkadziesiąt razy w klawiaturę.... a to praca na kilkadziesiąt dobrych dni.. jedno oko...


Wydaje mi się że ogólnie nad filmami s-f/fantasy jest najwięcej pracy,aby to co komputerowe zgrać z tym co realne...

Tez takie mam zdanie - ale praca jednak dająca wiele radości jak się ogląda dodatki i jak się widzi tych ludzi i ile serca w to wkładają, żeby efekt był zadawalający dla widza.
 

robertuss

Active member
Bez reklam
EXTENDED nieoficjalnie

m6tAZpi.jpg









bf9e673880f8a753293feeb41d4628a1.jpg
 
Ostatnia edycja:

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Panowie,myślicie że jak zmienicie język to Was nie poznamy... :grin::mrgreen:;)

[youtube]GkVQLCUzbKc[/youtube]
[youtube]dPK3AgvXr8o[/youtube]
 
Do góry