Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

quasimodek

Member
Bez reklam
W końcu i ja jestem już po seansie.
Jak pisałem wcześniej, wybrałem się na wersję 3D z napisami w 48kl/s.
Obraz żyleta, zero ziarna, czysty teatr, momentami przyzwoite efekty 3D ale i zdażały się dziwne nienaturalne przyspieszenia lub przemieszczenia postaci (ledwie zauważalne ale jednak).
Ta część nie wyróżniła się jakoś szczególnie na tle poprzednich dwóch, zaryzykowałbym nawet stwerdzenie, że Pustkowie Smauga bardziej mi się podobało.
No ale jeżeli chodzi o zwieńczenie przygody to spełnił pokładane w nim nadzieje chociaż można było wyciśnąć więcej i wydłużyć lekko tą część.
Scena bitwy nie wywołała u mnie wielkich emocji, po prostu była poprawna (pomijając walkę Legolasa z Bolgiem, Ci co widzieli wiedzą o czym mowa). Daleko jej niestety było do tej o Hełmowy Jar z WP i finalnej z Powrotu Króla. Jedyne co mi nie pasowało do całokształtu i wyglądało na chłam rodem z Power Rangers to scena w której Galadriela, Elrond i Saruman ratują Gandalfa... a dokładnie to jak Galadriela odprawia Saurona. Totalnie niepasujące do konwencji rozwiązanie.
Nie nudziłem się, czas zleciał szybko.
Napewno znajdzie się w mojej kolekcji w wyczekiwanej wersji rozszerzonej.

Szkoda że to znów koniec przygody....
 
Ostatnia edycja:

robertuss

Active member
Bez reklam
Exclusive The Hobbit: Battle of the Five Armies DVD/Blu-Ray Combo Pack


Target-Exclusive-Hobbit-Battle-of-Five-Armies-Combo-Pack-with-LEGO-Minifigures-Bain-Bard-640x694.jpg


LEGO-Exclusive-Bain-and-Bard-the-Bowman-Minifigure-from-Hobbit-Battle-of-Five-Armies-Combo-Pack-640x432.jpg


LEGO-Bain-Minifigure-Exclusive-with-Bard-the-Bowman-Figure.jpg
 
Ostatnia edycja:

boromirep

New member
I ja już zaliczyłem , teraz już wiem dlaczego niektórzy narzekali , bo chcieli więcej , lepiej i trochę zaskoczenia .
po pierwsze myślę że mieli mniejszy budżet .
Po drugie pamiętam jak po władcy pierścienia bylem wgniecony w fotel efektami bitew a mineło juz kilka lat i po prostu teraz nie robi to już takiego wrazenia . po trzecie to nie bardzo rozumiem czego oczekiwali przecież wiadomo było co będzie .
a teraz moja ocena , film sie bardzo podobał czas zleciał bardzo szybko , mam nadzieję że w wersji rozszerzonej będzie więcej beorna . zastrzeżenia mam ale to jest tak że kazdy by zrobl cos inaczej po swojemu . klimat , bohaterowie są ,walki są lekki humor jednym słowem dziekuje peter .
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
I ja już zaliczyłem , teraz już wiem dlaczego niektórzy narzekali , bo chcieli więcej , lepiej i trochę zaskoczenia .
po pierwsze myślę że mieli mniejszy budżet .
Po drugie pamiętam jak po władcy pierścienia bylem wgniecony w fotel efektami bitew a mineło juz kilka lat i po prostu teraz nie robi to już takiego wrazenia . po trzecie to nie bardzo rozumiem czego oczekiwali przecież wiadomo było co będzie .
a teraz moja ocena , film sie bardzo podobał czas zleciał bardzo szybko , mam nadzieję że w wersji rozszerzonej będzie więcej beorna . zastrzeżenia mam ale to jest tak że kazdy by zrobl cos inaczej po swojemu . klimat , bohaterowie są ,walki są lekki humor jednym słowem dziekuje peter .

A nie mówiłem :) teraz tylko trzeba czekać aż pojawi się rozszerzona wersja...
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Założe się, że Lolek już zrobił rozeznanie i złożył zamówienie. Już sobie wyobrażam, jak lata po salonie w takich kapucynach, dobre :D
 
Do góry