Hobbit:Bitwa Pięciu Armii

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja myślę w ten sposób że takich ludzi jak my tutaj na całym świecie są miliony którzy chcą i na pewno piszą na różnych forach o chęci żeby cos powstało ze Śródziemia , wcześniej czy później doczekamy się...
Zobaczcie na przykładzie filmu Dary anioła miasto kości ( któremu daleko do LOTR czy Hobbita) - film zarobił ale mniej niż spodziewali się producenci i powiedzieli koniec dalej nic nie będzie kręcone.. I co, ludzie zaczęli pisać wszędzie o tym że chcą dalszej kontynuacji.....proszę bardzo w przyszłym roku II cz. w kinach, a już czytałem że główna bohaterka podpisała na III cz. kontrakt. Koledzy w internecie i w ludziach jest siła przeogromna:) tylko nie wszyscy o tym wiedzą..
 
Ostatnia edycja:

collider

New member
Bez reklam
Hobbit ( na razie obejrzalem tylko dwie czesci ) jak dla mnie nie wypada gorzej od Wladcy. Obie czesci sa dosc dobre acz w drugiej efekty specjalne, odnioslem takie wrazenie, sa jakby momentami slabiej dopracowane. Wladca Pierscieni, pierwsza odslona genialna, magiczna. Natomiast zawiodla mnie trzecia czescia. Byla jak dla mnie przeciagnieta. Kilka zakonczen w czasie ktorych mialem ochote wyjsc z kina. Nie porwala mnie. Dlatego czekam na trojke Hobbita by wydac ostateczny werdykt, ktora seria Tolkiena bardziej do mnie przemowila.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
:mrgreen:

[youtube]nzTFkjTUC4o[/youtube]
[youtube]Zpc1g0Le1Z4[/youtube]

Tego nie oglądałem - dzięki za linki. Ja dorzucę Billy Boyd: The Last Goodbye . Ja lubię go jak śpiewa w śródziemiu :)


https://www.youtube.com/watch?v=q8ir8rVl2Z4




Collider jakby Ci się bardziej Hobbit spodobał to zapewne byłby jednym z niewielu który tak sądzi, ale to fajnie bo widać że każdy inne ma podejście do tych filmów. Ja generalnie staram się ich nie porównywać :) Obie serie ubóstwiam :)
Proponuję jednak iść do kina na III cz. Pozdro.


Posłuchajcie tego - nie można "nie kochać" muzyki z Hobbita :) The Hobbit: The Last Goodbye -Violin - Taylor Davis - proponuje posłuchać jej utworów z innych filmów... jak np. jeden z moich ulubionych filmów i tematów filmowych Gladiator - Now We Are Free


https://www.youtube.com/watch?v=YzfI5evpEE0


A to jest jeden z najpiękniejszych dla mnie tematów z filmu LOTR Concerning Hobbits from The Lord of the Rings - (Violin) Taylor Davis


https://www.youtube.com/watch?v=gmn7QFvIwDM&list=RDYzfI5evpEE0&index=3


Tego nie da się nie lubić polecam płyty cd z muzyka do LOTR i Hobbita :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Ja w Heliosie byłem trzy razy w Białymstoku i tam zawsze biorę środek i jest ok... czy tak jest wszędzie diabli wiedzą?...
 

Savron

Well-known member
Bez reklam
Chciałem napisać "czerwone",ale byście mnie wzięli za daltona :mrgreen::wink:

Nu ja tutaj trochę potrollie:D
Wczoraj byłem na seansie "Hobbit 2D" 250 k/s , ekran 10x10 metrów ,:p "Promenada". Nikt nie chciał ze mną pójść do kina , wkurzyłem się i poszedłem sam.:p Po seansie myślę że PJ i spółka nie mieli ani czasu ani chęci "szlifowania" i dopracowania tej części "Hobbit". Moją "surowa" ocena tej części to 7/10. Oczywiście jak to bywa w bajkach "dobro" górą nad "złem". ;-) Trafienie "smoka" w jedną mała " "dziurkę" wynosi 1 do 100000000 %, ale jak strona "stronnicza" przemilczę ten haniebny epizod. Tutaj powinny zabrać głos "zielone i stowarzyszenie praw zwierząt". Co do "Azoga Wspaniałego" , to Ja nie jeden raz mu mówiłem że ta siłownia i wizyta u psychiatra do niczego dobrego nie doprowadzą. I tak się stało.:x Ta banda zbirów pod przewodnictwem "siwego komunisty" za bardzo łatwo poradziła sobie z "armią ciemności", co zostawiam na scenerię PJ. Byłem w kinie sam i uśmiech był by niestosowny;-) Scena z baranami i "niesamowita" szybkość wspinania po górach , to było to:D:D:D. Czy kupię tą część "Hobbit" w wydaniu EXT? Tak. Czy będę oglądał z 3-4 razy , tak jak część 1 i 2? Nie. Czy WP wygrywa z "Hobbit"? Zdecydowanie , brutalnie i gwałtownie! Rzekłem!
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Ta banda zbirów pod przewodnictwem "siwego komunisty" za bardzo łatwo poradziła sobie z "armią ciemności",

Dużo osób się na to skarżyło.Nie wiem dlaczego tak to zrobili...Przecież chwile zwątpienia byłyby lepiej przyjęte przez widzów i wzbudziłyby w nich więcej emocji,co przełożyłoby się na końcową ocenę,jak i na większe wpływy z filmu....Czasami zastanawiam się,czym kierują się twórcy,robiąc takie "błędy"...
Przejdę się jakoś na dniach i zobaczę... :wink:
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nu ja tutaj trochę potrollie:D
Wczoraj byłem na seansie "Hobbit 2D" 250 k/s , ekran 10x10 metrów ,:p "Promenada". Nikt nie chciał ze mną pójść do kina , wkurzyłem się i poszedłem sam.:p Po seansie myślę że PJ i spółka nie mieli ani czasu ani chęci "szlifowania" i dopracowania tej części "Hobbit". Moją "surowa" ocena tej części to 7/10. Oczywiście jak to bywa w bajkach "dobro" górą nad "złem". ;-) Trafienie "smoka" w jedną mała " "dziurkę" wynosi 1 do 100000000 %, ale jak strona "stronnicza" przemilczę ten haniebny epizod. Tutaj powinny zabrać głos "zielone i stowarzyszenie praw zwierząt". Co do "Azoga Wspaniałego" , to Ja nie jeden raz mu mówiłem że ta siłownia i wizyta u psychiatra do niczego dobrego nie doprowadzą. I tak się stało.:x Ta banda zbirów pod przewodnictwem "siwego komunisty" za bardzo łatwo poradziła sobie z "armią ciemności", co zostawiam na scenerię PJ. Byłem w kinie sam i uśmiech był by niestosowny;-) Scena z baranami i "niesamowita" szybkość wspinania po górach , to było to:D:D:D. Czy kupię tą część "Hobbit" w wydaniu EXT? Tak. Czy będę oglądał z 3-4 razy , tak jak część 1 i 2? Nie. Czy WP wygrywa z "Hobbit"? Zdecydowanie , brutalnie i gwałtownie! Rzekłem!

Każdy ocenia względem siebie i nikomu nic do tego - wszystko to kwestia gustu. Ja też zauważyłem tą kwestię zestrzelenia smoka , ale z drugiej strony tak jak napisałem co PJ miał zrobić ? Czy pułk artylerii przeciwlotniczej miał wkomponować w tę scenę i rakietą ziemia - powietrze miał zestrzelić Smauga ? :)Wyglądałoby to efektownie i wiarygodnie :) Ale kilka razy próbował go zestrzelić :)
Tam zostali praktycznie sami rybacy w tej wiosce bo ciężko o nich mówić że byli to wojownicy.
Sprawa zbyt łatwego pokonania przeciwnika też się wbija w oczy( nawet mi, gdzie naprawdę bardzo lubię opowieści śródziemia i z lekkim przymrużeniem oka oglądam te bajki) bez dwóch zdań, również o tym pisałem, choć momentami było troszkę im ciężej i troszkę emocji, ale w zupełnie inny sposób jest to pokazane niż w LOTR. Dlaczego ? Trzeba byłoby się spytać samego PJ.
Ale jest jak jest, mi się podobała ta część Tobie nie i tak ma być - nikt z tego powodu nie będzie się wieszał. Pozdro.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Po seansie myślę że PJ i spółka nie mieli ani czasu ani chęci "szlifowania" i dopracowania tej części "Hobbit". Moją "surowa" ocena tej części to 7/10. .................
Czy kupię tą część "Hobbit" w wydaniu EXT? Tak. Czy będę oglądał z 3-4 razy , tak jak część 1 i 2? Nie. Czy WP wygrywa z "Hobbit"? Zdecydowanie , brutalnie i gwałtownie! Rzekłem!

Mam dokładnie takie same odczucia, jako część Hobbita oceniam też najniżej, jakby chcieli jak najszybciej skończyć, ale jako całość oceniam dobrze, też na pewno kupię extended, może będzie lepiej niż w wersji kinowej ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Mam dokładnie takie same odczucia, jako część Hobbita oceniam też najniżej, jakby chcieli jak najszybciej skończyć, ale jako całość oceniam dobrze, też na pewno kupię extended, może będzie lepiej niż w wersji kinowej ;)

30 min. więcej będzie więc jest szansa że ludziom bardziej podpasuje :) tym którym nie bardzo podeszła ta część.. Choć wielu nie obejrzy rozszerzonej wersji...
 
Do góry