HK 347, Onkyo 605, Denon 2308

don111

Banned
gilek1975 napisał:
Tyle tu piszą o JBL więc warto posłuchać, coś pewnie i inne zestawienie ładnei zagra. Wszystko zależy od preferencji i zasobności portfela.
Pozdrawiam
kolega raczy zauważyć że to w końcu jest forum sklepowe, widać co się najbardziej opłaca sprzedawać :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przy okazji jak będziesz posłuchaj - Dali Concept i Kefy .
Nie są to JBl-a ale może da Ci to poziom wyobraźni w którym miejscu jesteś z własną potrzebą dźwięku.
 

don111

Banned
masz rację, widać zmiany bo ostatnio rośnie przewaga polecania MA nad JBL :D

ale w przeciwieństwie do JBL w tym przypadku może to i faktycznie taki dobry wybór (nie słuchałem więc cichosza :))
także JBL, MA, HK to teraz absolutne top3 na tym forum ale akurat polecania HK nigdy nie negowałem
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Polecana , a sprzedawana to dwie różne rzeczy. Coś mi sie zdaje, że gdybym polecał Paradigmy to też, by Ci się nie wkręcało :D
 

don111

Banned
Paradigmy czy inne kolumny, to nie ma znaczenia, ale to przynajmniej dobre kolumny z tym, że gdybyś je wciskał każdemu bez wyjątku to też nie byłoby w porządku (tak przy okazji Monitory v5 grają bez porównania lepiej i w muzyce i w kinie nie tylko od JBL E, ale także od serii Studio która jest droższa :cool:)
widzisz gdybyś zamiast tych kiepskich serii JBLa polecał też coś innego to by było ok, a na pewno byłoby to zdecydowanie uczciwsze, a Ty uparłeś się i od paru lat i wciskasz ludziom ciemnote w postaci tych kolumn, główna klientela to ludzie którzy nigdy nic normalnego nie słuchali

PS brawo za usuwanie "niewygodnych" postów
chyba szkoda mojej klawiatury na to forum, także nie będe wam już odbierał "uszczęśliwiania" klientów JBL'ami ;)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Każdy polecać na forum może co mu się podoba. Tobie podoba się zawsze co innego niż mi chyba dla sportu :)
Skoro uważasz, że trzeba kupować dla siebie to czego się słuchało i sie spodobało, to może będziesz mi kazał z dobrym smakiem usunąć z mojego mieszkania L880, bo tobie akurat się nie podobają? Przeginasz i dobrze o tym wiesz.

O mojej uczciwości świadczą zadowoleni klienci (należysz do nich), a twoją teze o wciskaniu towaru sam także obalasz, bo kupiłeś Paradigmy i Infinity, a przecież powinienes mieć JBLa :-D

Możesz napisać cos więcej o usuwaniu wątków? Gdzie? Jaka treść? Ile ich było?
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Nie sądzę żeby ktoś tu usuwał wątki (bo po co). Jest to forum po to aby wyrażac swoje opinie i pomagać niezdecydowanym w wyborze róznego sprzętu.
A propo sprzętu: kolega ma 247 z Jamo i jest zadowolony (mówi ze mu ładnie gra) i to chyba najważniejsze. Zadowolenie klienta niezależnie od tego co ma.
Pozdrawiam
 

mari_p

New member
denon 2308

Dużo można się dowiedzieć...
Właśnie dokonałem zakupu Denon 2308 i Denon 1940 :mrgreen: (za granicą) i chcę kupić kolumny.. Czy ktoś może doradzić jakie kolumny. Budżet 4000 tys.
I może ktoś ma instrukcję obsługi pl. Trochę zbyt fachowy język jak na moje umiejętności...:(
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Zależy, jakiej muzyki słuchasz. Do ostrzejszego pogrania JBL mogą się sprawdzić. W bardziej wyrafinowanych brzmieniach stawiałbym na Dali. Notabene, Dali świetnie radzą sobie w kinie. Wyciągają smaczki, których nie słychać na mniej subtelnych głośnikach. A przywalić też potrafią. :rolleyes:

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jednak chyba Kef IQ 9 będziesz miał szerszą barwę .
Dziś odsłuchałem koncertu na Tannoyach SEnys - robią wrażenie.
Dobrze sprawdź albo idź na odsłuch.
 

Hoodzielec

New member
Bez reklam
co do Bose, to wg mnie istotna jest różnica nie w "formie", a w zastosowaniu innej ideologicznie technologii projekcji dźwięku (Direct/Reflecting - mieszanina dżwięku dostarczonego do słuchacza bezpośrednio z dźwiekiem celowo odbitym od ścian pomieszczenia)
 

mari_p

New member
Ja wczoraj odpaliłem denon 2308 i dvd 1940, ale na kiepskich kolumnach (kupię później) na płytce Depeche Mode Violator SACD. I padłem na pysk ze zdumienia (dopiero po przełączeniu na analog)!! A co będzie na dobrych kolumnach :krol:
 
Do góry