HK 347, Onkyo 605, Denon 2308

gilek1975

New member
Bez reklam
blackninja nie wiedziałem dzie spytać więc spytam tutaj. Co muszę zrobić aby w moim sprzęcie można było zrobić karaoke czyli aby głos z mikrofonu i muzyka szła jednocześnie z kolumn? (przy okazji dzięki za przedwzmaczniacz, program "jak oni śpiewają" już miałem na żywo od córki ;) , tylko dziecku trochę za cicho bylo, bo dźwięk szedł przez TV).
Pozdrawiam i dzięki za pomoc.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do takiej zabawy jest potrzebna funkcja karaoke w dvd lub ampli, niestety normalne sprzęty tego nie posiadają :)

Widziałem w noname dvd po 200zł :)
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Podłoga

blackninja mam pytanie. Teraz zestaw kolumn stoi na podłodze na standardowych podstawkach. Czy będzie lepiej grał jeśli przykręce szpilki jako podstawę? Podłoga to panele z płyty. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem ale może coś to faktycznie pomoże.
Pozdrawiam
 

pintr

New member
Witam.NIby pytanie do blackninji ale odpowiem na nie.Chodzi o kolce pod głośnikami.A mianowicie ...przykręcenie kolców działa mniej więcej w ten sposób ze pudło kolumny ma mniejszą powierzchnie styku z podłogą i nie są przenoszone przez nie drgania od basu na podłoże.Czy będzie lepiej grało ...? kwestia gustu kto co lubi musisz sam posłuchać ,ale sąsiad jesli takiego posiadasz będzie bardziej zadowolony bo już nie będzie mu tak waliło basem po suficie:)
 

gilek1975

New member
Bez reklam
Witam ponownie. Planuje remont sypialni i postanowiłem wykorzystać w swoim ampli 2 strefe. Proszę o pomoc co muszę zrobić lub dokupić abym np. słuchał sobie wieczorem muzyki gdy żona ogląda "taniec z gwiazdami :twisted: ) - nie cierpie tego programu :) .
Pozdrawiam
 

RobertG

New member
Musisz podłączyć drugą strefę :)
Jak masz instrukcję do ampli to jest to tam opisane - musisz pociągnąć kabeli do głosników w pomieszczeniu w którym chcesz korzystać z drugiej strefy
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
..i dokupić oczko IR

814_gal_nor.jpg


http://rb.com.pl/jbl3/index.jsp?pla...id=121&layout=HarmanK1&forum_id=121&page=text
 

gilek1975

New member
Bez reklam
blackninja napisał:

Ok, fajne to jest, oczywiście jak będe za niedługo robił remont to kupie u Ciebie blackninja, tylko do czego to będzie potrzebne? Będę używał tego drugiego pilota co dostałem w zestawie? Rozumiem to tak:
Dziecko z żoną oglądają TV, ja w tym czasie ide sobie do sypilani, pilotem (tym drugim) kieruje sobie na to "oczko" i właczam sobie radio, czy tak? Czy mogę tez słuchać mp3, jak jednocześnie leci TV przez ampli? Czy ja to wszystko dobrze rozumuje?
 
Do góry