HiMedia HD300A

bestisz

Member
Panowie czy tego playerka można tylko w ciągnąc z chin? Nigdy nie kupowałem tam, nie mam paypal a przecież w ciemno nie zapłacę komuś kasy Western Union. Z tego co piszecie to spoko sprzęciorek jak za te pieniążki więc może już ktoś zdecydował się na import tego pudełka na stary kontynent??
Macie jakiś pomysł jak to kupić??
 

drjones

Member
Panowie czy tego playerka można tylko w ciągnąc z chin? Nigdy nie kupowałem tam, nie mam paypal a przecież w ciemno nie zapłacę komuś kasy Western Union. Z tego co piszecie to spoko sprzęciorek jak za te pieniążki więc może już ktoś zdecydował się na import tego pudełka na stary kontynent??
Macie jakiś pomysł jak to kupić??

A przepraszam co to za różnica czy Chińczyk czy Niemiec? Zakupy takie same, co najwyżej trzeba chwilę dłużej poczekać. Aktualnie zabezpieczają się, że 20-25 dni może iść, ale chyba wszyscy, póki co, dostali towar szybciej. Nic to zobaczymy jak to z tymi celnikami będzie.

Kirku, pytanie, jakie dongle WiFi działają z playerkiem - te same co z Traxem / Xtreamerem czy Hyundaiem? Czy znalazłeś może inne źródła wiadomości o tych playerach poza HoiMeiDi forum?
Na ile przeglądarka czy inne video wall-e, są realną sprawą w kolejnych softach?
 

bestisz

Member
Założyć konto PayPal (5 minut), poczekać na weryfikację (1 dzień), założyć - gdy nie ma - konto na eBay (5 minut), poszukać na eBay (5 minut), kupić (1 sekunda), poczekać na przesyłkę - 10 do 14 dni.
Pytam grzecznie jak człowiek czy można kupić go gdzieś kupić bez paypal-a i tachania z chin. Trzeba było krótko i zwięźle odpowiedzieć że nie można i po temacie a nie dawać ironiczny wykład ile zajmuje rejestracja w poszczególnych serwisach i zakup.
Chyba można by się spodziewać że jeżeli towar jest godny uwagi i jeszcze cenę ma znośną to może już jakaś mądra głowa nawiązała kontakt z przyjaciółmi z chin i zamówiła w hurcie więcej sztuk żeby zrobić jakiś interesik. Ja np. wolał bym zapłacić nie 300 a 350zł i kupić go u rodaka bez użerania się z Chińczykami i PayPalem.
 

ellah

New member
Pytam grzecznie jak człowiek czy można kupić go gdzieś kupić bez paypal-a i tachania z chin. Trzeba było krótko i zwięźle odpowiedzieć że nie można i po temacie a nie dawać ironiczny wykład ile zajmuje rejestracja w poszczególnych serwisach i zakup.
Chyba można by się spodziewać że jeżeli towar jest godny uwagi i jeszcze cenę ma znośną to może już jakaś mądra głowa nawiązała kontakt z przyjaciółmi z chin i zamówiła w hurcie więcej sztuk żeby zrobić jakiś interesik. Ja np. wolał bym zapłacić nie 300 a 350zł i kupić go u rodaka bez użerania się z Chińczykami i PayPalem.

Bestisz - za tyle Twojego użerania chciałbyś zapłacić aż 50zł wiecej? powodzenia:)
 

ellah

New member
Po 12 dniach od złożenia zamówienia i zapłaty paypalem, dostałem zawiadomienie od poczty by sie skontaktować z urzedem celnym co do dostarczenia dowodu zakupu. Moje prosby o zapakowanie i wyslanie towaru jako gift widocznie nie wypalily, albo poczta jest na tyle sprytna że każdą paczkę z HK traktuje jako sprzet..
Wyslalem im maila z trescia transakcji z paypal, zobaczymy ile bede musial doplacic przy odbiorze...
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
może już jakaś mądra głowa nawiązała kontakt z przyjaciółmi z chin i zamówiła w hurcie więcej sztuk żeby zrobić jakiś interesik.

Kontakty nawiązali węgierscy towarzysze i sprzedają za równowartość 140 dolarów. W przypadku innych kontaktów też tak będzie - playery tej klasy z takimi możliwościami - choć eGreaty - sprzedawane są u nas w okolicach 450 zł.
 

drjones

Member
Moje prosby o zapakowanie i wyslanie towaru jako gift widocznie nie wypalily, albo poczta jest na tyle sprytna że każdą paczkę z HK traktuje jako sprzet..
Wyslalem im maila z trescia transakcji z paypal, zobaczymy ile bede musial doplacic przy odbiorze...

Albo masz wyjątkowo wredną i szczwaną urzędniczkę na poczcie co też nie jest wykluczone.
Poza konkursem to jak ta procedura wygląda wedle "widzimisie" celnika?
Poczta podaje ci namiary, do którego Urzędu się zgłosić?
Potem oni sami na pałę wyceniają i podpinają kwit do paczki do zapłaty?
Czy to Ty musisz wypełnić te ich idiotyczne druczki deklaracji wartości celnej i latać za paczką?
 

ellah

New member
Albo masz wyjątkowo wredną i szczwaną urzędniczkę na poczcie co też nie jest wykluczone.
Poza konkursem to jak ta procedura wygląda wedle "widzimisie" celnika?
Poczta podaje ci namiary, do którego Urzędu się zgłosić?
Potem oni sami na pałę wyceniają i podpinają kwit do paczki do zapłaty?
Czy to Ty musisz wypełnić te ich idiotyczne druczki deklaracji wartości celnej i latać za paczką?


I jestem w czarnej duu..pie. Celnik stwierdzil ze od tak malej kwoty jak 300zl nie ma cla, ale jest za to podatek vat w kwocie 22% i to musze zaplacic przy odbiorze przesylki. Byc moze bylo tak jak piszesz - przesylka jest zapakowana jako gift, ale wredna biurwa na poczcie musi drugiemu uprzykrzyc zycie.. ech..
 

drjones

Member
Celnik stwierdzil ze od tak malej kwoty jak 300zl nie ma cla, ale jest za to podatek vat w kwocie 22% i to musze zaplacic przy odbiorze przesylki.

Co za złamasy urzędnicze. no lae to jeszcze nie najgorzej jakieś 60 dych ekstra dla ustroju RP oddasz toż od kosztów przesyłki to chyba vatu nie ma co?
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
I jeszcze jedna ciekawostka. Pewien chiński dżentelmen uzupełnił firmware o sporo funkcjonalności, m.in. eMula. Sprawdziłem działa, bawi się tym wszystkim z konsoli web. Tutaj adres do opisu: Google Tłumacz

Tutaj można pobrać firmware. Uwaga: adres wyhakowałem ze struktury i skryptów serwisu, bo to jakiś chiński Rapidshare i robi problemy z pobieraniem, więc nie wiem ile będzie aktywny.

http://3.hot2.115cdn.com/pickdown/M...0.2.27+2.51.rar&key2=38352e32382e3134342e3137
 

zukes

New member
HIMedia HD300B

CHciałbym kupić ten odtwarzacz u małych chińskich łapek. Pytanko: czy odtwarza wszystko co w necie znajdę z metriałów video i czy nie lepiej np. Hiundaya lub arivę za parę złotych więcej ale z serwisem i polską gwarancją?
 
Do góry