Heavy Rain

koprus

New member
hah i myślisz że błyszczysz wklejając moje wypowiedzi? to ma mnie ruszyć czy o co Ci chodzi bo nie myśle na tak niskiej częstotliwości...
 

debeef

New member
Bez reklam
Żal to, że dałeś ciała i nawet nie potrafisz się do tego przyznać - to jest prawdziwy żal, do tego teraz się będziesz strasznie odgryzał bo co innego Ci pozostaje...

PS. A ja mam nadzieję, że Darek50 nie zostanie modem :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
PS2. Co do bezsensowności to chyba bardziej bezsensowne było pytać ponownie i to z trzema ??? (no coś Ty Peek tak tylko stwierdzasz bez żadnych arugmentów???) o coś o czym Peek pisał dwie strony wcześniej :-D
PS3. W wątku o HR będę się wypowiadał bo choćby grałem w demo a osobnego wątku dla dema HR ni ma...

Trochę fotek jeśli ktoś nie lubi tak jak ja spoilerowych filmików:
Heavy Rain - Official site, PlayStation3, game, Quantic Dream - - Home

Pozdrawiam,

Nie zacząłbym dogryzać gdybyś sie nie wcinał w rozmowę w której nie brałeś udziału (ale ty się zawsze wcinasz gdzie Cie nie chcą)
Moje zdanie na temat tej gry ewoluowało po każdym jej skończeniu, bo widziałem ile pracy trzeba było włożyć, by się w niej wszystko zazębiło, a że od postu Peeka minęło 10 dni, mógł ją w tym czasie skończyć wiele razy i jego argumentacja mogła się zmienić. Oczywiście Ty na ten temat nie możesz nic wiedzieć, bo jej nie skończyłeś tylko szukasz tu nabijania postów.
Filmik spoilował film Seven a nie HR, ale Ty go nie oglądaj, bo nie grałeś w HR.
Zresztą Ty prawie wcale nie grasz tylko tu spamujesz i próbujesz robić z siebie moda którym nie jesteś:cry:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie zacząłbym dogryzać gdybyś sie nie wcinał w rozmowę w której nie brałeś udziału (ale ty się zawsze wcinasz gdzie Cie nie chcą)
Poczytaj co to jest forum, pomoże Ci to nie gadać takich bzdur jak te powyżej.

Moje zdanie na temat tej gry ewoluowało po każdym jej skończeniu, bo widziałem ile pracy trzeba było włożyć, by się w niej wszystko zazębiło, a że od postu Peeka minęło 10 dni, mógł ją w tym czasie skończyć wiele razy i jego argumentacja mogła się zmienić.
No dobre, prawie dałem się nabrać :D

Oczywiście Ty na ten temat nie możesz nic wiedzieć, bo jej nie skończyłeś tylko szukasz tu nabijania postów.
Filmik spoilował film Seven a nie HR, ale Ty go nie oglądaj, bo nie grałeś w HR.
Zresztą Ty prawie wcale nie grasz tylko tu spamujesz i próbujesz robić z siebie moda którym nie jesteś:cry:
Tia, po tym jak dostałem PS3 za 4 tysiące postów od właściciela forum pędzę szybko nabić kolejne 4 tysiące bo kto wie co tym razem dostanę :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Nie uderzałem do tego filmiku, nie bądź przeczulony.
Znasz IP kamery w moim pokoju czy co? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

@koprus
Fakt, przecież Ty w ogóle nie myślisz...

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Gdyby Peek napisał "popatrz dwie strony wcześniej nic się od tego czasu nie zmieniło" nawet bym się nie odezwał, ale po jego odpowiedzi na moje pytanie...innej niż post na który się powołujesz Ty wyskakujesz jak Filip z konopii z cytowaniem Peeka...to jest właśnie bezsens, ale przecież to nie ważne, bo chodzi tylko o nabijanie postów by powiększyć Twojego e-penisa
Gdybyś grał w grę mógłbyś coś powiedzieć nt. tego czy się prawie dałeś nabrać czy nie wróć jak skończysz tą grę kilkakrotnie będziemy mieli o czym rozmawiać do tego czasu możesz tylko cytować innych użytkowników lub nie odzywać się wcale...drugie rozwiązanie nie ma racji bytu ponieważ nie powoduje zwiększenia się liczby postów
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Słuchaj innym możesz mydlić oczy ale mnie nie.
Usiłujesz jakość wyjść z twarzą ale mnie nie nabierzesz.

Domagałeś się argumentów ??? to je dostałeś.
Peek nie jest raczej z tych co dwa razy wypisują to samo - jego ocena 8,5 została bez zmian! Wiem, że dla Ciebie to jest bezsens ale dla większości normalnych ludzi niestety to jest właśnie normalne.
Po co dalej brniesz?
To nie jest takie straszne napisać, że nie zauważyłeś tamtej jego wypowiedzi i bezsensownie domagałeś się argumentów - rozważ to.
Gdyby, a gdyby. Gdybyś widział tamtą wypowiedź to byś napisał Peek czy nic się nie zmieniło od tamtej wypowiedzi? Widzisz jakie to bezsensowne...

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

debeef

New member
Bez reklam
Przeczytaj uważnie mojego posta znajdującego się poniżej posta Peeka, a potem napisz jeszcze raz że nie czytałem jego posta...jeśli to zrobisz będę mógł spokojnie zakończyć twoje nabijanie postów, bo będę wiedział, że będziesz szedł w zaparte do końca...ile to już postów napisałeś w temacie na który nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia???
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Postów napisałem raczej mniej od Ciebie także luz.
To, że Ty grałeś w grę nie daje Ci prawa do pisania bzdur.
Nie wiem, o którego posta chodzi.

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
To już drugi raz gdy czegoś nie wiesz...
Raz umiałeś znaleźć stronę z oceną Peeka 8.5 więc drugi raz Ci się chyba też uda "Mistrzu wyszukiwarki" poniżej znajduje się mój post po jego przeczytaniu ponownie napisz, że nie czytałem postu Peeka z oceną...
 

debeef

New member
Bez reklam
Pomóc koledze...zawsze:)
Pod postem Peeka napisałem, że fajnie, że piszą na biało jakie mają zakończenia przez co mi nie spoilują co oznacza, że musiałem widzieć jego posta co piszę od początku, a czemu Ty zaprzeczasz (często uzurpujesz sobie prawo do wiedzy co myśli ktoś inny)
Myśl teraz co dalej napisać by wyjść z tego z twarzą...polecam zamienienie w żart;)
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Nie, ja temu nie zaprzeczam, co nawet napisałem w poście powyżej Twojego poprzedniego posta ;-)
Faktu żadnego to nie zmienia.
Pisałeś w liczbie mnogiej więc nie tylko o tym jego poście - jest to co najmniej dwuznaczne, bo może widziałeś inne a jego właśnie nie - takie trochę pokrętne myślenie w Twoim stylu, mam nadzieję, że więcej mi się go nie udzieli.
Więc TO WCALE NIE OZNACZA, ŻE MUSIAŁEŚ WIDZIEĆ jego posta.
10 dni to szmat czasu, wiele rzeczy można zapomnieć.
I jeśli ja często sobie uzurpuję prawo do wiedzy co wiedzą inni to co powiedzieć o Tobie i Twoich wypowiedziach w stylu, że prawie wcale nie gram i innych bzdur? (bo to oczywiste bzdury są)
Aha, to są widzenia prorocze, to przepraszam...

Pozdrawiam,
 

debeef

New member
Bez reklam
Gdybym był Tobą przeszukiwałbym forum w celu znalezienia tych pewnie z 2000 postów gdzie wkładałeś innym dziecko w brzuch, ale w odróżnieniu mam życie poza kompem i właśnie idę dzieci kłaść spać...
Oczywiście jak zwykle zmieniłeś temat i w temacie Heavy rain piszesz o wszystkim tylko nie o tej grze, ale co masz pisać o HR skoro w nią nie grałeś...twoje gry widzę na twoim Trophycard stąd wnioski i nie trzeba mieć tu widzeń...Ty tylko wiesz wszystko o wszyskich lepiej niz oni sami...ile postów nabiłeś???
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Musiałbyś być mistrzem wyszukiwarki...
Proszę bardzo, ja nie mam życia poza kompem - to pisze ktoś kto mi wkłada dziecko w brzuch bo wiem lepiej od nich samych co robią... Gratulacje.
Nie wszystkie gry mają Trophy tak się składa, ale pewnie to wiesz a bzdury wygadujesz bo taki jesteś z natury.
Jestem bardzo wybredny co do gier i wolę 10 razy przejść Heavenly Sword czy spędzić 1000 godzin on-line w BUZZa niż grać w jakieś bzdety dla trofeów jak Ty.
Postów nie liczę ile nabiłem bo jesteś Ty... a roboty Ci odbierać nie chcę.

Teraz tak rzuciłem okiem bo ja Twoje gry również widzę na Twoim Trophycard a jakże!
I mamy tych gier z trofeami po 11 Panie kolego więc jakby po tyle samo.

Fakt masz troszkę więcej brązowych medalionów no ale bez przesady.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

sobolew

New member
czy możecie się już uciszyć, nie każdego interesują Wasze sprzeczki. Chciałbym poczytać coś ciekawego o heavy rain, a nie o tym kto "spamuje" forum.
 
Do góry