HD w UPC

szewol

New member
Bez reklam
Taka ciekawostka, z listy kanałów TV na stronie UPC zniknęły trzy pozycje:
- ESPN America
- ESPN Classic
- myZen.tv HD
- HOT TV

Może szykują się jakieś nowości?
 

nadine

New member
Mozecie sie smiac, ale czesto jest tak, ze myzen to jedyny kanal, na ktorym mozna na dluzej zostawic wlaczony TV :) Przy calej tej paplaninie na kanalach info, marnych filmach i serialach, czy naszej wspanialej ekstraklasie pilkarskiej myzen wydaje sie idealny :)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Zważywszy, że w necie kosztuje aż 4 euro to jako gratis w pakiecie był faktycznie ciekawy. Swoją drogą czy jest on także w pakiecie Select czy tylko w Max ?
 
Ostatnia edycja:

Bucek

Banned
Mogli by cos dodac w hd

równie dobrze mogę napisać, że mogliby wyjebać 80% kanałów śmieciowych, zostawić kilkanaście i podwoić ich bitrate i wtedy mozna by sie zainteresowac ich usługami ....

sam mam TV tylko dlatego, ze łącze w pakiecie z TV kosztuje mnie łącznie mniej niż samo łącze kosztowałoby normalnie a do tego, zeby miec net musze miec jakis pakiet TV ....

coraz bardziej mnie zastanawia po co komu w epoce coraz dynamiczniej rozwiajjacego sie VOD i innych usług opartych na konkretnym i zamówionym streamie - jakakolwiek TV?

nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem cokolwiek w TV ...

chyba całkiem zdziwaczałem :p
 

brodacz

Active member
Bez reklam
mogliby wyjebać 80% kanałów
nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem cokolwiek w TV ...

chyba całkiem zdziwaczałem :p

Najważniejsze, że sam do tego doszedłeś a nie u psychoanalityka. Terapia będzie długa ale istotniejsze by znaleźć motywację. Jeśli zatem już odkryjesz jakąś pasję poza oglądaniem ekranizacji czyichś wyimaginowanych historii to zapewne powrócisz do wartościowych pozycji w TV.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja natomast nie ogladam VOD, nie interesuje mnie to kompletnie. Lubie za to od czasu do czasu cos wlaczyc i ogladnac spontanicznie. Nie ma co dramatyzowac.
 

Bucek

Banned
w ogóle nie ogladam TV - bo nie ma tam nic ciekawego ... wszystko to sa stworzone przez kogos historie :p (zazwyczaj wtórne i pozbawione jakiejkolwiek wartości poza byciem sposobem na drenowania portfeli lub pranie mózgów "konsumentów") ......

w VOD lub jesli chodzi o jakiekolwiek zamowione i wybrane przez siebie tresci ogladalem ostatnio final NBA .... kiedy to było? w IPLEX obejrzałem ostatnio jakieś 3 m-ce temu film DROGA ...... dwa weekendy temu znalazlem czas, zeby obejrzec w koncy nigdy do konca nie wytrzymanego Obywatela Kane i to wszystko na co mam czas ....

tak naprawde nie jestem w stanie zrozumieć co jest wartościowego w TV i dorabiania ideologii do pochlaniania przekazu telewizyjnego ..... to nie ma zadnej wartosci i jest tylko jednym z wielu sposobów zarabiania przez kogos pieniedzy - niczym wiecej ....

przy czym trzeba chcieć za to płacić ......

oglądać to "ja" mogę przekaz z operacji tętniaka aorty albo obrazy mikroskopowe blaszek amyloidowych z mózgów zmarłych na alzheimera bo to mnie interesuje i z tego odnoszę korzyść (konstruktywną) ...

tyle, że jeśli łącze 30mbit z 76kanalami kosztuje mnie obecnie 74PLN brutto a takie samo lącze bez TV kosztowałoby mnie 99PLN to oczywiste jest co wybiorę :p

nawet nie mam ustawionych poprawnie wiekszosci kanałów w TV :p
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Wreszcie coś konstruktywnego. Włącz zatem TLC, BBC Knowledge albo CBS Reality. Tam znajdziesz takie, i podobne programy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Animal Planet, BBC, Discovery, NG, TLC itp, itd. Znajdze sie tam troche programow tematycznych, szkoda jedynie ze nie mozna placic za te 10 ktore nas interesuja, tylko za cala bezwartosciowa paczke.
 

moles

New member
Dokładnie, człowiek musi kupić pakiet max żeby mieć tę 10 kanałów, na których tak naprawdę mu zależy... Zastanawiam się czy nie kupić sobie jakiegoś blaszaka i korzystać z weeba. A UPC olac.
 

inuictus

Member
Witam,

W związku z jakimiś zmianami jest możliwość rezygnacji z usług UPC do 21-06, czy posiadając cały czas umowę (która była na czas określony - 2 lata), do tego na preferencyjnych warunkach pakiet canal+ (czyli w promocji), mimo wszystko mogę zrezygnować całkowicie z ich usług, nie ponosząc żadnych konsekwencji?

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź, bo do 21 mało czasu :)
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
A u mnie całe TV opiera się na nagrywarce. Raz że oglądam to co chcę i sobie nagram, dwa że podczas oglądania można przewijać reklamy.

W związku z jakimiś zmianami jest możliwość rezygnacji z usług UPC do 21-06, czy posiadając cały czas umowę (która była na czas określony - 2 lata), do tego na preferencyjnych warunkach pakiet canal+ (czyli w promocji), mimo wszystko mogę zrezygnować całkowicie z ich usług, nie ponosząc żadnych konsekwencji?

Cytat z maila:
Informujemy, że 31 lipca 2013 r. z wykazu programów usunięty zostanie MyZen.tv HD oraz kanały ESPN Classic i ESPN America, a także Hot TV, w związku z decyzją nadawców o zaprzestaniu ich nadawania na obszarze Polski.

W przypadku braku akceptacji zmian, przysługuje Państwu uprawnienie do rozwiązania Umowy Abonenckiej bez zachowania okresu wypowiedzenia, jednakże nie później, niż w ciągu miesiąca od dokonania zmiany, ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w którym takie oświadczenie wpłynęło do UPC. W tej sytuacji UPC nie będzie przysługiwać żadne roszczenie odszkodowawcze ani zwrot ulgi.
 
Ostatnia edycja:

inuictus

Member
Dzięki, chciałem się upewnić :)

Dzwoniłem do UPC, podobno rozmawiałem z działem utrzymania klienta (tak powiedział konsultant z którym rozmawiałem), no i zaproponowali następującą ofertę:

Max Extra HD z nagrywarką + 60 Mb/s z wifi + pełny pakiet C+ w cenie 160zł, czy to dobra oferta?

Oczywiście na tle posiadanej jest lepsza, ale wydaje mi się że można powalczyć jeszcze o coś lepszego. Jak z nimi rozmawiać, na co się powoływać, czy coś? :)

EDIT: Wykonałem jeszcze jeden telefon do DUK'a, tym razem zaproponowali coś takiego:

Max Extra HD z nagrywarką + 60 Mb/s z wifi (120zł) + pełny pakiet C+ (29zł) w cenie 149 zł (czyli już lepiej). Umowa na 12 m-cy. Czy jeszcze negocjować?
 
Ostatnia edycja:

CartmanPL

New member
Witam,

W związku z jakimiś zmianami jest możliwość rezygnacji z usług UPC do 21-06, czy posiadając cały czas umowę (która była na czas określony - 2 lata), do tego na preferencyjnych warunkach pakiet canal+ (czyli w promocji), mimo wszystko mogę zrezygnować całkowicie z ich usług, nie ponosząc żadnych konsekwencji?

Z góry dziękuję za szybką odpowiedź, bo do 21 mało czasu :)

no wlasnie, jak to jest z rozwiazaniem umowy w zwiazku ze zmiana oferty programowej, czy faktycznie jezeli ktos zrezygnuje i np. z koncem lipca upc wylaczy uslugi, to bez problemu 1 sierpnia bedzie mozna podpisac nowa umowe z upc tak jak dla nowego klienta? bo warunki dla klientow przedluzajacych umowe a podpisujacych nowa troszeczke sie roznia (najwiekszy plus to umowa na 12 miesiecy)
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Trzymiesięczna karencja sprawia, że umowę trzeba podpisać na kogoś innego. Dodatkowym problemem jest kilka dni bez usług bo zlecenie mogą przyjąć pierwszego dnia po zakończeniu umowy a jego realizacja zajmuje kolejne 2-3.
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Tu nie chodzi o zabezpieczenie a raczej o zniechęcenie. Wbrew pozorom duża grupa naszych rodaków woli nie zawracać sobie głowy i nie narażać się na wyimaginowane problemy. Gdyby koledzy handlowcy nagrywali rozmowy z klientami to na jutubie byłaby niezła polewka. Dlatego zagraniczne koncerny tak chętnie wchodzą do nas bo wiedzą jak fajnie dajemy się doić.
 
Do góry