HD w UPC

brodacz

Active member
Bez reklam
@ brodacz
Skąd: Warszawa
To też wiele tłumaczy "stać mnie to mam" heh człowieku co robisz z twoimi pieniędzmi to twoja sprawa.

I tu się z Tobą zgadzam. Mamy kasiorę w W-wie, bo wiemy, że nikt nam niczego nie da za darmo i trzeba na wszystko zapracować. 90 % warszawskich pracoholików, to ludzie przyjezdni, którzy też to zrozumieli. Czego i Tobie życzę.
PS Idąc twoim tokiem rozumowania Mercedesy powinny być jedynie w wersji S600 a w cenie A170 bo przecież jakim prawem chcą więcej kasy za większą karoserią, mocniejszy silnik, i skórę na fotelach ?
 

marshal83

New member
I tu się z Tobą zgadzam. Mamy kasiorę w W-wie, bo wiemy, że nikt nam niczego nie da za darmo i trzeba na wszystko zapracować. 90 % warszawskich pracoholików, to ludzie przyjezdni, którzy też to zrozumieli. Czego i Tobie życzę.
PS Idąc twoim tokiem rozumowania Mercedesy powinny być jedynie w wersji S600 a w cenie A170 bo przecież jakim prawem chcą więcej kasy za większą karoserią, mocniejszy silnik, i skórę na fotelach ?


Wiesz co po prostu nie ma słów na takich ludzi jak ty... pokazujesz idealny przykład typowego warszawiaka. Wszyscy nie urodzeni w warszawie wiedzą o co chodzi.
"mam kase.... wiem ze trzeba zapracować" człowieku co ty piszesz za banały nie chce Cie urazić ale możesz być biedakiem w porównaniu do tego co ja zarabiam. I to niekoniecznie zapracowując się za bardzo. Może prowadzę własną firmę i zarabiam tyle w miesiac co ty w poł roku. Wiec nie pisz mi tutaj o pieniądzach bo nie są tu one sednem sprawy. Myślałem, że jasno wyraziłem swoją opinie, o tym, że tylko w polsce jako kraju zachodnio "Europejskim" (a przynajmniej do takigo pubująca się podszywać)Kanały HD sa dodatkowo płatne.. i były nawet gdy bylo ich tylko 6 wiec wez mi tutaj nie pitol o mercedesach i o tym co według mnie niby powinno być. I niesprowadzaj prosze dyskusji do spraw personalnych panie sherlosku holmsie (tak urodziłem sie w 1983r) tylko wypowiadaj sie w sposob jak przystało na dobrze wychowanego człowieka. Niewiem ile masz lat ale chyba mama ci ich nie przekazała. No chyba, że rozmawiam z jakims cwaniakiem z UPC... to tez by wiele wyjaśniało... Uważam tą dyskusje za baz sensowna i chyba pora ja zakonczyc.
Wrazuc sobie na luz albo idz popracować troche zeby mieć jeszcze wiecej kasy na zycie w warszawie:hihi:
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Nowe promocje od września.

To, że wejdą nowe kanały nie jest już tajemnicą. Jednak do kompletu upc podwoi prędkość netu (pozostawiając ceny). Oczywiście nie dotyczy to wersji 120 Mb. Będą też drobne zmiany w telefonach.
 

szewol

New member
Bez reklam
Brodacz ale ty tajemniczy jesteś ;)

Ale od kiedy te zmiany?
Od 1 września?
Wiesz jakie kanały TV wejdą do oferty?
Czy podwojenie prędkości obejmie także dotychczasowych abonentów.
Jaki koszt nFilm HD?
 
Ostatnia edycja:

and2000

New member
Podwojenie dotyczy dotychczasowych klientów.Poniżej treść maila który dostałem kilka dni temu:

Z przyjemnością informujemy, że już przyspieszyliśmy Twój Internet z 8 Mb/s do 16 Mb/s, a do dnia 31 sierpnia przyspieszymy go aż do 25 Mb/s!
Wszystko bez dodatkowych opłat.

Pierwsze przyspieszenie już faktycznie jest
 

ErykKRK

New member
Podwojenie dotyczy dotychczasowych klientów.Poniżej treść maila który dostałem kilka dni temu:

Z przyjemnością informujemy, że już przyspieszyliśmy Twój Internet z 8 Mb/s do 16 Mb/s, a do dnia 31 sierpnia przyspieszymy go aż do 25 Mb/s!
Wszystko bez dodatkowych opłat.

Pierwsze przyspieszenie już faktycznie jest


To coś masz pecha, mnie przyśpieszyli z 25 na 120 ........

Oj ludzie, ludzie.....
 

brodacz

Active member
Bez reklam
To o czym piszecie było tylko techniczna zmianą, by parametry usług zrównały sie z obecnymi. Od jutra dotychczasowe prędkości wg nowych stawek będą również podwojone.
Te 120 z 25 zrobili automatycznie czy ktoś przyszedł ?
 

MaT80

New member
To o czym piszecie było tylko techniczna zmianą, by parametry usług zrównały sie z obecnymi. Od jutra dotychczasowe prędkości wg nowych stawek będą również podwojone.
Te 120 z 25 zrobili automatycznie czy ktoś przyszedł ?


Czy przyspieszenie dotyczy wszystkich klientów? Ja posiadam net 25 Mb tak więc przyspieszenie wiąże się z wymianą modemu Docsis 3.0.
 

marcink121

New member
Niestety 1 września się nie sprawdził w rozszerzeniu oferty UPC kanały tylko te co były transfer neta na tym samym poziomie co przez ostatnie 18 miesięcy więc na razie lipa.
 

Szymon91

New member
Dokladnie, jak to jest z tym przyspieszeniem dla stalych klientow, kazdemu przyspiesza podwojnie? Ja mam np: 25 Mb/s, wedlug cennika przyspieszylby do 50 Mb/s, tylko czy tak bedzie? Jak to mozliwe, ze komus przyspieszylo do 120 Mb/s, skoro teraz nawet tyle w ofercie nie maja?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Sorki, że nie chce mi się tłumaczyć, ale wszystko już macie na stronce upc. Wbrew przewidywaniom jednak 120 zwiększyli do 150 Mb.
 

JGR

New member
Niestety (dzwoniłem do YPC) dotyczy to jedynie nowych klientów lub tych co mieli 5 lub 8 Mb. Ja mam umowę na 10 i tak zostaje :-(
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Każdy kto nie ma 3-ch usług może ją dobrać i tym samym przyspieszyć net. Jak nie jest potrzebna to po 2-ch latach wypowiedzieć na nią umowę i zostać z niższą ceną i kolejnymi możliwościami poprawy netu.
 

Szymon91

New member
A jesli ktos ma 3 uslugi i chcialby ktoras zwiekszyc? To ceny beda szly z obecnego cennika?

Np. od marca/kwietnia mam:
Internet 25 Mb/s
Select HD + Canal+ HD
Telefon darmowe wieczory i weekendy

Place okolo 190zl, wedlug obecnego cennika to by kolo 150-160zl. Czy dobierajac teraz tak uslugi np: Max HD z nagrywarka, Canal+ HD, Fiber Power 50, telefon bez zmian + multiroom i koncowa suma w okolicach 220zl to czy UPC w takich sytuacja zgadza sie zerwanie starej i podpisanie nowej umowy?
 

szewol

New member
Bez reklam
Jeśli nowa umowa będzie miała większy abonament niż płacisz obecnie - ze zmianą starej umowy na nową nie powinno być problemu. Ale najlepiej zadzwoni do działu utrzymania klienta: 324949935
 
Ostatnia edycja:
Do góry