HD w UPC

juzeg76

Member
Tego nikt nie wie, nawet oni sami. Jak testy się powiodą to 01.10. Ciekawostką jest jednak to, że upc zamierza pozbyć się działu sprzedaży. Czyżby promocje miały być tak dobre, że samo partyline wystarczy ?


brodacz oby tylko ulotki reklamowe z pakietem N nie poszły znowu na przemiał ....
tak PARTYLINE wystarczy pod warunkiem , ze namówia dziadka , babcie na swój telefon , z ktorego polaczenie z infolinia bedzie bezplatne tym samym nie beda utrzymywac biur i zwieksza ilosc abonentow uslugi telefonicznej ,,,,oszczednosci i zysk za jednym zamachem
 

szewol

New member
Bez reklam
Brodacz, ale dzięki przejęciu Aster będziesz miał chyba trochę roboty, by namówić klientów Aster na przejście do UPC ;)

Może likwidacja biura sprzedaży spowoduje, że poprawi sie oferowanie promocji dla klientów... bo dzisiaj dział sprzedaży proponuje inne ceny, dział utrzymania klienta inne. A ja żądam jednego - gdy kończy mi się umowa chcę skorzystac z promocji cenowo takiej samej jak klienci "z ulicy" a nie drożej.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Brodacz, ale dzięki przejęciu Aster będziesz miał chyba trochę roboty, by namówić klientów Aster na przejście do UPC ;)

Przysięgam, że nie pracuję w upc. Inaczej nie korzystałbym z Vectry. Mam u nich dobry kontakt. Tyle.
Wielokrotnie broniłem ich bo obiektywnie nie widziałem konkurencji, która by im zagrażała, jednak po ostatnich zmianach u nich i w Vectrze, przychylniejszym okiem patrzę na tę drugą. Ale ja należę do średniowymagających klientów zatem 125 zł za Platynę z PVR + 64/128 Mb cenię wyżej niż Max PVR + 50 Mb + SHD za 140 zł. Akurat do mnie przemawia Travel w HD a nie Polsat sport.
 

hugo9252

Member
Dlaczego nie mam dostępu do str. 467 i 468?Podpadłem czy co? A może one są jeszcze puste? (467 się otworzyła)
 
Ostatnia edycja:

marcink121

New member
Sorrki jest nowe w sekcji dla dzieci nowy kanał teleTOON+ się pojawił. A nie to tylko kosmetyczna zmiana nazwy. A KinoPolska Music już jest czy nie bo nie widzę.
 
Ostatnia edycja:

brodacz

Active member
Bez reklam
Z pewnych źródeł wiem, że testy spowodowały, iż ktoś kto dotychczas stawiał wygórowane warunki po zorientowaniu się co może wejść spuścił z tonu i obecnie powstał dylemat kogo wpuścić...
 
Do góry